folgravidformen-banner

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Kočárek

Kočárek - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 31.03.2018 v 12:37

To s tebou souhlasím a jaký přesně máš ? :)

Karolína
Karolína
(anonym)
Datum vložení: 04.04.2018 v 13:46

Re:

Mám přímo tady tento www.babyplace­.cz/hluboka-korba-sportovni-sedacka-emmaljunga-mondial-de-luxe-2015/. Hrozně se mi líbí, že ta hluboká korba se dá použít jako „kolébka“, pak jsem se taky zamilovala do toho „nákupního“ košíku, který jsem si ke kočárku taky dokoupila :)

Karolína
Karolína
(anonym)
Datum vložení: 23.03.2018 v 20:35

taky mám kočár od emmaljungy a mám z něj obrovskou radost. Dostala jsem ho od rodičů na vánoce a už se nemůžu dočkat až se prcek narodí a budu ho v něm vozit :)

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 26.02.2018 v 23:24

Jak píšeš a aspoň vím, že něco vydrží. Dostala jsem na něho doporučení takže jsem se vyhla tady tomu, co teď řešíš ty :). Kupovala jsem ho přímo na prodejně Baby place a mám tady tento www.babyplace­.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90/. Takové kočárky se přes net neposílají. Je potřeba je vidět, vyzkoušet si je atd :)

Lada
Lada
(anonym)
Datum vložení: 24.02.2018 v 14:11

Emmaljunga se poštou neposílá :)

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 22.02.2018 v 21:54

Tak to je dost no :) ale dneska se za kvalitu hold platí no .. A kupovala sis ho nebo objednávala ?

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 21.02.2018 v 15:43

Kupovala jsem kočárek od emmaljungy :)

Laura
Laura
(anonym)
Datum vložení: 19.02.2018 v 11:12

Já mám třeba tady ten kočárek od inglesie a nedala bych na něj dopustit www.malvik.cz/Ko­carky/Hluboke-kocarky/Inglesina-Sofia-podvozek-ergo-bike-Platino-10401405. Má velkou hlubokou korbičku a dcerka se mi do něj krásně vlezla i ve fusaku, takže jsem ráda, protože jsem měla obavy, že budu muset kvůli místu halvní korbičku přehazovat na sporťák

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 27.01.2018 v 18:57

A vy jste pořídila jaký kočárek ?

Irena
Irena
(anonym)
Datum vložení: 26.01.2018 v 23:36

Dle vlastní zkušenosti vím, že i přes to, že jsem strop měla, tak jsem ho stejně přešvihla a bylo mi to celkem jedno :).

Petra
Petra
(anonym)
Datum vložení: 12.01.2018 v 14:08

Možná by vám pomohl tento článek http://maminky­.eu/tehotenstvi/jak-vybrat-spravny-kocarek/.
Je důležité popřemýšlet, kde budete s kočárkem jezdit, jestli s ním budete např. běhat atd. Mrkněte se na to ten článek.

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.