vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Kamerové zařízení

Kamerové zařízení - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Gabča
Gabča
(anonym)
Datum vložení: 22.05.2018 v 21:30

S dovolením se vecpu do diskuze .. dívala jsem se že nemají kamennou prodejnu, jak je to potom kdyžtak s výměnou nebo reklamací ?

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 27.05.2018 v 21:18

Re:

Já jsem tu první kameru měnila a naprosto bez problému. Akorát samozřejmě musíš kameru poslat v původním balení a nepoškozenou, což je jasné. Na stránkách toho bude ale napsáno víc www.spyexpert.cz

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 21.03.2018 v 23:05

Dívala jsem se na jejich eshop, ale mají toho strašně moc a popravdě teda nevím, co z toho vybrat. Škoda, že nemají kamennou prodejnu :/

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 05.04.2018 v 08:26

Re:

Popisky mají jasné a stručné, takže si zkus trošku počíst a podle mě se ti povede něco vybrat. Jinak samozřejmě mají infolinku jako skoro každý eshop, tak se zkus poradit přímo s nimi.

Joe
Joe
(anonym)
Datum vložení: 19.04.2018 v 22:52

Re: Re:

Tak děkuji moc za tip, volala jsem na tu jejich info linku a podařilo se jim mi pomoct i po telefonu, takže kamera je na cestě :). Jsem zvědavá jestli jsme dobře vybrali :). Můžu se ještě zeptat co se týče nastavení, tak je hodně náročné ?

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 29.04.2018 v 22:29

Re: Re: Re:

Nene, nastavení je naprosto jednoduché, v manuálu to mají popsané pěkně krok po kroku, takže podle toho to nastaví snad každý :)

Dana
Dana
(anonym)
Datum vložení: 28.02.2018 v 20:58

Na www.spyexpert.cz něco takového najdeš

Datum vložení: 21.02.2018 v 16:38

Nemá prosím někdo zkušenost s kamerovým zařízením, které fungují nepřetržitě ? Dá se vůbec něco takového sehnat ?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.