vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Hubnutí po dětech

Hubnutí po dětech - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Nelly
Nelly
(anonym)
Datum vložení: 01.11.2019 v 22:20

Tak holky, přidávám svůj progress s ketofit:) Po měsíci mám dole 4 kg! Jsem šťastná jako blecha! Jedu dál Co ty, jak ses rozhodla, jdeš do toho?

Erika
Erika
(anonym)
Datum vložení: 31.10.2019 v 19:42

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Je reálně ještě nějakým způsoben shodit větší množství kil? Já nevím, třeba 15? Jak dlouho to reálně trvá? A hlavně – jak na to?

Minnie
Minnie
(anonym)
Datum vložení: 30.09.2019 v 20:11

Holky, já bych k toho výživovýmu poradci nechodila, jsou to vyhozený peníze… Jako oni si nechají zaplatit jen za to, že vám vytisknou nějaký jídleníček z netu. Bez konceptu absolutně. Ale taková proteinová dieta, to je aspoň dietka, která rozhodně zabere! Sama ji držím, proto ty účinky znám. Držím https://www.ke­tofit.cz/ a jsem nadšená.

Denysa
Denysa
(anonym)
Datum vložení: 20.09.2019 v 20:40

Aesthevita Praha

Mám s touto klinikou velmi dobrou zkušenost. Byla jsem na plastice prsou kterou mi tady dělal pan Pilka. S výsledkem plastiky jsem více než spokojená

Ilona
Ilona
(anonym)
Datum vložení: 05.09.2019 v 16:28

Holky, já bych k toho výživovýmu poradci nechodila, jsou to vyhozený peníze… radči běžte do té proteinové diety https://mixslim.cz/ ta je skvělá a výsledky jsou vidět hned! Navíc jídla jsou vynikající a co víc, sama si je navolíš.

Viola
Viola
(anonym)
Datum vložení: 28.08.2019 v 10:16

Holky mě kila po dětech taky zůstaly. Ne teda všude, ale břicho ani boky to mi nešlo dolů i když sem zhubla zbytek..hrozně mě to trápilo tak sem se rozhodla že do sebe a svého sebevědomí zainvestuju a zašla sem si na liposukci sem https://www.a­esthevita.cz/ Někdo tomu možná neholduje,ale mě to moc pomohlo a sem ráda že sem liposukci podstoupila

Renata
Renata
(anonym)
Datum vložení: 10.09.2019 v 20:09

Re:

Violo takže po liposukci je bříško i boky podle vašich představ?

Viola
Viola
(anonym)
Datum vložení: 16.09.2019 v 22:00

Re: Re:

Rozhodně, já sem se svojí postavou po liposukci na 100% spokojená

Jarunka
Jarunka
(anonym)
Datum vložení: 01.08.2019 v 19:38

Ahoj maminy, jsem rok po porodu a už se mi nejak nelibi moje vymluvy, ze kila navíc jsou po dítěti. No, nejsou no. Jak s nima mám zatočit?

Minnie
Minnie
(anonym)
Datum vložení: 01.08.2019 v 19:13

No, někdy je to težký, ale snažím se. Hodně jsem měla problém hlavně s bílkovinama, ale to už teď zvládám. Musela jsem si zvyknout a najít cestu, jak vše dodržovat a řádně jíst. Výborný doplnění bílkovin je třeba od mujbilek.

Marta
Marta
(anonym)
Datum vložení: 03.07.2019 v 23:28

Holky, daří se vám dodržovat jídelníček? Jako myslím tím, zda dodržujete všechny hodnoty? Bílkoviny, sacharidy, vše, jak má být?

Tarinka
Tarinka
(anonym)
Datum vložení: 21.06.2019 v 17:03

Odvodnění

Ahoj holky.Potrebuju od vas poradit zda mate nějaky zkušenosti s pripravkem na odvodněni?mam dve děti a jak kolem nich porad litam,tak mam porad tak natekly nohy.Poradite mi prosim??:-)

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.