vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Hubnutí po dětech

Hubnutí po dětech - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Miniee
Miniee
(anonym)
Datum vložení: 02.02.2019 v 20:48

Holky, jako upřímně – já bych si teda poradnu k hubnutí nevybrala. Jednak jsem jednu zkusila a jednak mám kamarádky, které ji taky zkusily a teda žádné nadšení. Většinou se shodují, že platily za nějaký papíry, který si našly na netu a pak teda za čas poradců. Jako já jsem zkusila proteinovou dietu a jsem nadšená, rozhodně mohu jedině doporučit! Pokud někdo chce opravdu zhubnout, tak tohle je skvělá volba. Jo a jinak, pokud byste do proteinové diety chtěly jít, tak za mě doporučím podietix!

Marika
Marika
(anonym)
Datum vložení: 12.02.2019 v 19:09

Re:

No tak to já bych zase nešla do prodietixu :/ u tohohle je zaručená jojo efekt pokud člověk nemá pevnou vůli, kdežto svět zdraví vede člověka ke zdravému stravování a zdravému životnímu stylu, takže člověk nehladoví ani nic podobného.

Leona
Leona
(anonym)
Datum vložení: 26.12.2018 v 22:05

Já jsem se nechala ukecat na svět zdraví tak jsem zvědavá. 10. ledna jdu na první konzultaci kde se dozvím víc, kdybych tu našla někoho kdo nějaký jejich program absolvoval tak budu ráda za víc informací

Datum vložení: 21.10.2018 v 18:27

Nemáte vyzkoušený doplněk maqui berry ? Četla jsem že by měl potlačovat chuť k jídlu a užívá se během diet ?

Mirka
Mirka
(anonym)
Datum vložení: 15.09.2018 v 23:27

Jooo tak to by mě taky zajímalo. Vždycky závidím, když vidím štíhlou maminku, co má aspoň dvě děti a dokázala se vrátit k původní postavě :( mně zůstalo 10 kilo navíc a pořád se mě drží

Datum vložení: 13.08.2018 v 09:50

Ahoj maminky, prosím jak se vám podařilo zhubnout po dětech??

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.