vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Eshop s oblečením

Eshop s oblečením - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Lada
Lada
(anonym)
Datum vložení: 17.11.2018 v 23:36

Kde sehnat kvalitní šatní skříň za rozumnou cenu?

Dáša
Dáša
(anonym)
Datum vložení: 21.11.2018 v 22:48

Re:

Lado já sem kupovala skříň v Sedačky-nábytek obchodě a jsem sní spokojená:) Byla za výhodnou cenu a je velká a prostorná

Lada
Lada
(anonym)
Datum vložení: 27.11.2018 v 21:10

Re: Re:

Jak dlouho tu skříň máte doma, a po smontování drží vám dobře, je i kvalitní?

Dáša
Dáša
(anonym)
Datum vložení: 29.11.2018 v 22:26

Re: Re: Re:

Ano je pohromadě :D Jsem vážně spokojená,kupovala sem ji před pár měsíci

Alice
Alice
(anonym)
Datum vložení: 29.10.2018 v 22:01

Já teda ty kamenné obchody moc nemusím a spíš si dám tu práci a najdu si nějaký spolehlivý eshop. Hodně teď objednávám z unimoda.cz kde jsem za nákupy dostala slevu, tak když by některá z vás chtěla tak ho můžete taky využít :) stačí si pak v košíku zadat kód UNIM10

Markéta
Markéta
(anonym)
Datum vložení: 12.11.2018 v 19:33

Re:

Fakt by mi to mělo fungovat ? Vztahuje se to na všechny věci nebo jenom některé ?

Padalíková
Padalíková
(anonym)
Datum vložení: 22.10.2018 v 21:36

školka

Od kolika let dát dítě do školky? A líbí se vašim dětem ve školkách??

Bony
Bony
(anonym)
Datum vložení: 28.10.2018 v 21:06

Re: školka

Mé Nikolce se ve školce líbí moc,těší se tam každý den.Nikdy se mi nestalo že by mi tam brečela nebo byl jakýkoliv problém.Dávám ji do soukromé školky Dráček v Brně

Kamila
Kamila
(anonym)
Datum vložení: 30.10.2018 v 16:29

Re: Re: školka

Soukromá Dráček je dobrá školka,a když si vezmu ceny jiných soukromých školek, tak i po této stránce je super

Lenka
Lenka
(anonym)
Datum vložení: 15.10.2018 v 13:26

Vyplatí se jet do freeportu i na ty jejich akce nebo do těch akcí toho moc nespadá ?

Alča
Alča
(anonym)
Datum vložení: 26.09.2018 v 22:29

Tak to já přes eshop nakupuju minimálně, jistější je, když si to člověk může vyzkoušet a sáhnout na materiál. Konkrétně u toho značkového, pro to já si jezdím do freeportu

Datum vložení: 04.10.2018 v 21:07

Re:

Já jsem tam teda ještě nebyla akorát vždycky slyším jak tam každý jezdí a nakupuje :( musím si konečně udělat volný víkend a zajet se tam podívat

Pekaříková
Pekaříková
(anonym)
Datum vložení: 22.09.2018 v 22:18

Mám se soukromou školkou Dráček v Brně také vynikající zkušenost.Těch aktivit které se tam pro děti pořádá je požehnaně a ten přístup k nezaplacení :))))) Jsem velká šťouralka a když se mi něco nelíbí tak to hned řeknu,co na srdci to na jazyku..ale tady nemůžu říct ani popel

Mikulicová
Mikulicová
(anonym)
Datum vložení: 25.09.2018 v 21:37

Re:

Můžu se zeptat jaké aktivity se v té školce například pořádají?

Pekaříková
Pekaříková
(anonym)
Datum vložení: 27.09.2018 v 00:28

To jsou různá divadla,nebo výlety..je toho spoustu:) Zkuste juknout na dráček-školka .cz a nebo mají i facebookové stránky

Helena
Helena
(anonym)
Datum vložení: 17.09.2018 v 21:22

Jeslti můžu doporučit, tak se podívej na tady ten eshop www.unimoda.cz a i když mají značkové, tak za neuvěřitelně nízké ceny :) já tady nakupuju hrozně ráda

Karolína
Karolína
(anonym)
Datum vložení: 01.10.2018 v 16:16

Re:

Co ty jejich aukce ? :O Vždyť ty ceny padají hrozně dolů :O to je za tu cenu dostanu ?

Helena
Helena
(anonym)
Datum vložení: 12.10.2018 v 22:18

Musíš si to hlídat a když tu aukci vyhraješ, tak za tu cenu to oblečení dostaneš :) takže si to musíš hlídat. Já tam nakupuju hodně často tak ti můžu dát i slevový kód na 10% :) stačí když si tam zadáš UNIM10

GábinaJarmová
GábinaJarmová
(anonym)
Datum vložení: 06.09.2018 v 18:05

Dráček-školka

Vaří dobře v té školce?

Kateřina
Kateřina
(anonym)
Datum vložení: 11.09.2018 v 13:26

Re: Dráček-školka

Za svého syna můžu říci že ano,vždycky se na obědy v této školce těšil.Na stránkách mají i jídelní lístek,tam se můžete podívat co např.vaří

Tulová
Tulová
(anonym)
Datum vložení: 29.08.2018 v 15:46

nábytek

Mamky šly by ste do objednání nábytku do dětského pokoje nebo je lepší vybrat osobně?Našla sem sedačkynábytek eshop a je tam hodně velký výběr a za dobré ceny tak mě to zaujalo

Adri
Adri
(anonym)
Datum vložení: 10.09.2018 v 20:52

Re: nábytek

Já jsem v tomto obchodě objednávala sedačku a vše ok :)

Tulová
Tulová
(anonym)
Datum vložení: 14.09.2018 v 13:27

Re: Re: nábytek

Děkuju a komunikace s eshopem také vpohodě? Raději se ptám, nemám právě s objednáváním moc dobré zkušenosti.. ne teda v tomto ale v jiném eshopu

Adri
Adri
(anonym)
Datum vložení: 20.09.2018 v 16:47

Re: Re: Re: nábytek

Za sebe si nemůžu vážně na nic stěžovat,komunikace úplně vpohodě.Skrz sedačku jsem psala za jak dlouho mi asi dorazí a odpověděli mi téměř ihned takže fakt super:)

Tulová
Tulová
(anonym)
Datum vložení: 24.09.2018 v 21:05

Re: Re: Re: Re: nábytek

A jak je to v tom eshopu s výnosem do patra?

Adri
Adri
(anonym)
Datum vložení: 27.09.2018 v 21:06

Re: Re: Re: Re: Re: nábytek

Výnosy dělají,na stránkách sedačky-nábytek je podrobný ceník

Mariana
Mariana
(anonym)
Datum vložení: 26.10.2018 v 21:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nábytek

Dnes mi z obchodu Sedačky-nábytek přivezli nějaký nábytek, a byli moc ochotní,za sebe jsem velice spokojená.Vynesli nám to až do čtvrtého patra

Renda
Renda
(anonym)
Datum vložení: 29.10.2018 v 23:24

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nábytek

Mariano nevíte jak je to u nich s montážemi nábytku?

Mariana
Mariana
(anonym)
Datum vložení: 31.10.2018 v 11:18

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nábytek

No tuším že montáže dělají jen montáže sedacího nábytku momentálně..zkuste mrknout na sedačky-nábytek.cz na montáže a výnosy dole,tam mají vše vypsané ohledně tohoto

Tulová
Tulová
(anonym)
Datum vložení: 30.09.2018 v 21:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nábytek

Děkuji vám,já si o ten výnos budu muset říct protože bych to sama do patra nevytáhla:) Takže jsem moc ráda že je dělají

Kateřina
Kateřina
(anonym)
Datum vložení: 20.08.2018 v 23:21

školka Dráček

Mám také zkušenost s touto školkou v Brně.S lepším přístupem jsem se nikde jinde nesetkala,i za sebe můžu vřele doporučit

Betyna
Betyna
(anonym)
Datum vložení: 26.08.2018 v 22:36

Re: školka Dráček

Kateřino těch 30kč/hodinu školného to platí? to je opravdu levná školka když to srovnám s jinými soukromými,moc vám děkuji za tip..mě se každá koruna hodí a syna dát do soukromé musím tak jsem nadšená!:)

Kateřina
Kateřina
(anonym)
Datum vložení: 28.08.2018 v 13:42

Re: Re: školka Dráček

Betyno ano školné co je na stárnkách platí,tato školka je podle mě také levná a je to super protože toho mají hodně co nabídnout

Následující →

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.