vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Erotické pomůcky

Erotické pomůcky - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 22.05.2020 v 14:07

Baby, když si objednáváte konkrétně z těch e-kondomů, tak jak ty balíčky posílají ? Nejsou olepené tou jejich značkou ? Něco jsem si tam vyhlídla, ale kurýr, co zaváží naši adresu je nejlepší kamarád od přítele a nechci, aby si myslel bůh ví co :/

Renata
Renata
(anonym)
Datum vložení: 07.05.2020 v 15:17

e-kondomy

Za sebe můžu eshop jenom doporučit, objednávku jsem tu dělala dvakrát a jsem po všech stránkách spokojená

Datum vložení: 25.04.2020 v 18:10

Přemýšlím nad koupí vibrátoru, ale nejse schopna si z toho množství vůbec vybrat :(

Hella
Hella
(anonym)
Datum vložení: 05.05.2020 v 23:27

Re:

Za mě jsou nej ty s duální, které ti dráždí i klitoris

Iris
Iris
(anonym)
Datum vložení: 05.05.2020 v 11:12

Re:

Já mám třeba ráda ty realistické, tak zkus mrknout třeba na něco takového ;) www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/klasicke-vibratory/lybaile-realistic-cock-23cm-ruzova

Nikola
Nikola
(anonym)
Datum vložení: 26.04.2020 v 11:03

Re: e-kondomy

Tomu rozumím, mám to stejně taky si mnohdy nedokážu vybrat. Když jsem si tu nevěděla rady tak jsem si do eshopu zavolala a pracovník odtud mi vše vysvětlil a perfektně mi poradil. Na stránkách je kontakt na email i telefon.

Datum vložení: 02.05.2020 v 23:12

Re: Re: e-kondomy

Počka oni fungují i takhle po telefonu ? :O A jak to probíhala, to si jim normálně popsala co by si chtěla a oni ti řekli co by tomu odpovídalo nebo jak ?

Nikola
Nikola
(anonym)
Datum vložení: 23.04.2020 v 22:49

Zdravím, pokud máte na mysli erotické hračičky tak jukni sem https://e-kondomy.cz/

Datum vložení: 22.04.2020 v 22:22

Ahojky, našla bych tu někoho zkušeného, kdo se orientuje tady v těch hračičkách ?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.