folgravidformen-banner

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Chůvička s kamerou nebo stačí bez?

Chůvička s kamerou nebo stačí bez? - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Petromila
Petromila
(anonym)
Datum vložení: 04.01.2018 v 11:20

Vůbec ne, naše má dobrý dosah i přes více zdí nebo z patra do patra. I noční vidění je ok.

Datum vložení: 12.01.2018 v 10:16

Re:

Díky, a na kolik přibližně vyšla?

Petromila
Petromila
(anonym)
Datum vložení: 17.01.2018 v 10:03

Re: Re:

My ji měli určitě do dvou tisíc. Je to tahle https://www.al­za.cz/maxi/tru­elife-nannycam-v24-d5123069.htm

Datum vložení: 23.01.2018 v 13:31

Re: Re: Re:

Děkuju, prostuduju to.

Datum vložení: 22.12.2017 v 08:57

...

Děěkuji za oba názory, mám právěže baráček (nic velkého) ale zase patrový takže by se mi asi i ta s kamerou líbila. A s přenosem jste problém neměli??

Datum vložení: 18.12.2017 v 14:30

ahoj, my měli jednou bez kamery a nechyběla mi, podruhé s kamerou a jako jo, bylo to fajn, ale nepřišlo mi že bych to nějak strašně ocenila

Petromila
Petromila
(anonym)
Datum vložení: 14.12.2017 v 11:24

Ahoj, jestli máš větší byt nebo barák, tak určitě s kamerou. Není už mezi nimi velký cenový rodzdíl a je to pohodlnější.

Datum vložení: 13.12.2017 v 09:11

Ahoj, poprosím vás o vaše zkušenosti s chůvičkami. Ráda bych pořídila, jen váhám jestli klasickou nebo vzít s kamerou. Děkuji za jakékoliv vaše poznatky.

Jana105
Jana105
(anonym)
Datum vložení: 29.01.2018 v 02:10

Re:

Ahoj, podle mě chůvičky s kamerou nejsou až takový zázrak. Kamarádka ji má a když je v pokojíčku málo světla, tak to jen šumí a není tam nic vidět. I když ty dražší už možná budou lepší. My máme tuhle klasickou www.expert.cz/be­urer-by-84-chuvicky a s tou jsme spokojení. Podle mě bohatě stačí když přenáší jen zvuk. :)

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.