vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Anální kolík

Anální kolík - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Linda
Linda
(anonym)
Datum vložení: 20.05.2021 v 21:58

Používáte i speciální lubrikanty na anální sex ?

Michell
Michell
(anonym)
Datum vložení: 23.05.2021 v 21:32

Re:

Na anální sex si kupuju spešl lubrikant, který nevysychá a pořád klouže.

Linda
Linda
(anonym)
Datum vložení: 27.05.2021 v 21:00

Re: Re:

V čem je ten lubrikant jiný ?

Michell
Michell
(anonym)
Datum vložení: 09.06.2021 v 21:10

Re: Re: Re:

Hlavně v tom složení, mám ozkoušený tady ten, nelepí a nedrhne https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/lubrikacni-gely-pro-analni-sex/lubrikacni-gel-eros-glide4you-100ml

Datum vložení: 16.03.2021 v 09:23 | Příspěvek upraven v 09:24 16.03.2021

Zkus se podívat tady na ten stimulátor https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/analni-vibratory/dorcel-deep-explorer-multi-usage-stimulator. Je poměrně všestranný, protože ho můžeš zavést „kamkoliv“ se ti zrovna líbí ;) a to zpracování je super a ty vibrace jsou příjemné i v případě, že jde o anální sex.

Datum vložení: 31.03.2021 v 15:42

Re:

Upřímně bych chtěla spíš něco co nevibruje, prostě klasický kolík ;). Pár takových jsem na ekondomech našla, ale jaký by měl být pro začátek průměr ?

Michell
Michell
(anonym)
Datum vložení: 25.04.2021 v 08:52

Mně se anální sex líbí a je to určo lepší s klasickým kolíkem, tomu vibračnímu jsem nepřišla na chuť :/

Datum vložení: 10.04.2021 v 20:32

Když z toho máš obavy, tak bych brala co nejmenší a hlavně nezapomeň na lubrikant ;)

Laura
Laura
(anonym)
Datum vložení: 16.03.2021 v 22:10

Re:

Tak to vypadá zajímavě. je fakt, že je super, že se dá použít všelijak když někdo tíhne jak k análnímu tak k normálnímu sexu.

Sandra
Sandra
(anonym)
Datum vložení: 03.03.2021 v 16:48

Začala bych něčím měkkým, takže se dívej po těch gumových, ty jsou „přizpůsobivější“ a taky nezapomeň na lubrikant ;)

Datum vložení: 19.02.2021 v 22:06

Potřebovala bych poradit s výběrem análního kolíku. Hlavně co se materiálu týče, jelikož to bude moje „poprvé“ tak bych potřebovala být dostatečně a dobře připravená :)

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.