vyhrajte-s-preventanem

Fórum >> Z vlastní zkušennosti doporučuji:) >> Aktovka nebo batoh - do 1. třídy?

Aktovka nebo batoh - do 1. třídy? - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Datum vložení: 18.05.2020 v 17:14

Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Dobrý den, dcerka jde v září do první třídy a já zvažuji, jestli jí do školy pořídím aktovku nabo batoh. Jaký máte názor a co doporučujete Vy? Děkuji.

Datum vložení: 22.05.2020 v 22:17

Re: Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Zdravím, taky jsem pro batoh. Mám dvě děti a aktovku jsme nikdy nekupovali. Batoh vydrží dýl, nemusí se každý rok kupovat nový, a když koupíte kvalitní, budete spokojená.

Datum vložení: 20.05.2020 v 20:07

Re: Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Dobrý večer, my jsme pořizovaly batoh, protože dcerka klasickou aktovku nechtěla. Vybrali jsme batoh od značky Beckmann a je super, za mě je lepší než klasická aktovka a určitě vydrží pár let. Jinak značku moc chválím, batoh je z odlehčeného materiálu, má hodně vychytávek – například blikající světýlko, takže je dcerka za šera vidět, vřele ho doporučuji.

Datum vložení: 24.05.2020 v 10:09

Re: Re: Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Zdravím, nemáte odkaz kde batohy mají skladem? Děkuji za doporučení :)

Datum vložení: 31.05.2020 v 00:08

Re: Re: Re: Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Zdravím, taky máme Zdravý batoh! Je super, kupovala jsem ho tady https://www.zdra­vybatoh.cz/p/skol­ni-set-4-dilny-forest-friends-beckmann-2020.

Datum vložení: 31.05.2020 v 10:15

Re: Re: Re: Re: Aktovka nebo batoh do 1. třídy?

Zdravím, tak děkuji, Zdravý batoh jsem hned dcerce objednala. Četla jsem výborné recenze na jejich stránkách a batoh se mi moc líbí.

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.