vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> MIMIFORUM >> Patrová postel versus normální

Patrová postel versus normální - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Andys
Andys
(anonym)
Datum vložení: 17.09.2018 v 16:29

normální

taky záleží … my byli s bráchou dva v malém pokojíku a na patrovou postel máme jen ty nejhezčí vzpomínky :-) lze pořídit i takové nižší – jako aby to druhé dítě nespalo až u stropu, třeba tady mají krásné https://www.be­vedo.cz/katego­rie/detske-patrove-postele-01254/

Datum vložení: 29.06.2018 v 15:46

Já ty patrové neodsuzuju, když není prostor, tak se tomu nevyhnete. Děti mají tuhle dětskou https://www.nabytek-bmark.cz/detske-postele-patrove/postel-patrova-pinocchio-2-seda.html a mají to jako zábavu, ve spaní nahoře a dole se střídají. Ale je pravda, že máme vysoké stropy, do paneláku ty patrovky prý nejsou vhodné kvůli tomu, že nahoře je suchý vydýchaný vzduch.

Datum vložení: 11.05.2018 v 14:34

Za mě určitě normální postel,pokud je alespon trochu prostoru.Jako dítě jsem měla možnost spát v patrové a necítila jsem se jak dole,tak nahoře.
Mi kupovali parádní postel na www.postele-matrace-rosty.cz

Datum vložení: 09.05.2018 v 19:52

Za mě normální

Já upřednostňuji normální postel, jelikož dítě má pak více místa a to i nad sebou. Pro mě je představa spaní na dolní palandě dost klaustrofobická. Samozřejmě, když ale máte malý pokojíček, tak se patrové posteli asi nevyhnete. Za mě doporučuju obchod https://www.hez­kydetskynabytek­.cz , kupovala jsem tam postele pro obě své děti a jsem moc spokojená, mají tam pro srovnání i postele patrové, tak mrkněte a třeba vám to pomůže.

Ála
Ála
(anonym)
Datum vložení: 20.02.2018 v 10:06

Jednoznačně patrová

U nás jednoznačně vede patrová postel. Konkrétně tato https://www.ex­pedo.cz/detska-patrova-postel-xenie-2 Děti jsme nechaly vybrat si obrázky a jsou spokojené. Já jsem taky spokojená, protože ušetří mnoho místa v pokojíčku a navíc je pod ní úložný prostor, který je velmi praktický.

Datum vložení: 29.01.2018 v 10:04

Patrová versus normální

Ráda bych se zeptala na zkušenosti a názory, zda pořídit dětem patrovou postel či 2 normální. Přijde mi, že patrová postel ušetří v pokojíčku dost místa a děti pak mají více místa na hraní. Pak si ale říkám, zda spaní v patrové posteli je pro děti příjemné, zda raději neupřednostňují více soukromí, navíc až budou větší (dospělé), tak se stejně koupi normálních postelí asi nevyhneme. Co jsem se koukala na nabídku patrových postelí tak se mi líbí tato – https://www.hez­kydetskynabytek­.cz/detsky-nabytek/poste­le/patrove-postele/studentska-patrova-postel-s-pristylkou-active-white.html . Nemáte s ní zkušenost?

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.