vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Fórum >> Jsem v očekávání >> Plenky Happy

Plenky Happy - fórum

preventan-mimiforum-banner

Přidejte svůj příspěvek do fóra!

Datum vložení: 23.05.2020 v 21:21

Levnější varianta neboli ekonomická jsou pleny Panda, používáme je i jejich podložky a za tu cenu jsou opravdu super!

Datum vložení: 29.05.2020 v 19:44

Re:

Tak super děkuji za info, zkusím je koupit :-)

Datum vložení: 04.06.2020 v 22:09

Re: Re:

Dejte vědět jak Vám sedí :-D

Datum vložení: 19.05.2020 v 17:59

pleny

A nějakou levnější variantu plínek nemáte?

Datum vložení: 04.05.2020 v 10:16

Plenky Happy

Tak děkuji za zkušenost, plenky určitě vyzkouším. Mě je právě doporučovala kamarádka, tak jsem chěla ještě i jinou zkušenost.

Datum vložení: 28.04.2020 v 12:40

Plenky Happy

Dcera má 11. měsíců a plenky používáme už pár měsíců. U mě rozhodla kvalita za rozumnou cenu, teď máme tuto velikost https://happy-cz.cz/cs_CZ/pr­oduct/midi-cz.

Datum vložení: 26.04.2020 v 09:23

Plenky Happy

Dobrý den, já je teda kupuju, a jsem s nima moc spokojená. Zkoušela jsem dávat i Pampers, ale ty dcerce neseděly – protíkaly a každou chvilku měla dcerka plenku dole :( Pak mi kamparádka doporučila plenky Happy a ty nám opravdu drží, navíc jsou měkoučké a nikde dcerku neškrtí. Dcerka je teda hodně živá.

Datum vložení: 27.04.2020 v 16:43

Re: Plenky Happy

Jakou velikost teď máte? Syn má 9. měsíců a začíná pomalu lést, je teda taky hodně živý a plenku má každou chvilku dole.

Datum vložení: 25.04.2020 v 12:33

Zdravím, nemáte prosím zkušenost s plenkami Happy? V obchodě mě zaujala cena, ale chtěla bych osobní zkušenost s kvalitou plenek, děkuji.

Připojte váš příspěvek!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.