vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Extrémní K-E dieta: Jíte trubičkou v nose!

2. srpna 2012

Extrémní K-E dieta: Jíte trubičkou v nose!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: štíhlá postava nebezpečí zdraví diety hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Extrémní diety jsou sice účinné, ale velmi nebezpečné. A v Americe je v současné době hitem další výstřední hubnoucí metoda. Dieta, při které jíte jen trubičkou v nose!

UltraGard

Chcete zhubnout? Pak zkuste UltraGard. Jde o přípravek obsahující patentovanou a ověřenou trojkombinaci standardizovaných rostlinných extraktů, pod názvem LeanGard. Tato směs přírodních látek příznivě pomáhá v boji s nadváhou a je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Účinné látky rostlin přispívají k omezení chuti k jídlu a navodí pocit sytosti. Příznivě ovlivňují metabolismus tuků, neodbourávají svalovou hmotu a pomáhají bojovat s jo-jo efektem. Využijte jedinečných darů přírody pro vaše tělo!

ultragard-60-nahled

Doplněk stravy

Akce-více zde!

Diskutujte: Pustila byste se do extrémní diety, i když byste ohrozila své zdraví?


Vysněnou postavu můžete získat velmi rychle. Stačí, když vytrváte a dáte se do některé z extrémních diet. Jsou opravdu účinné a kila jdou rychle dolů. Má to ale jeden háček. Takovýmto způsobem hubnutí odrovnáte nejen tukové buňky, ale i svoje zdraví. Dokonce si můžete přivodit i smrtelné zdravotní následky.

Šílené extrémní diety

S extrémními dietami jakoby se v poslední době roztrhl pytel. Jsou totiž velmi žádané a ženy, které rychle touží po štíhlé postavě, udělají maximum proto, aby ji získaly. A tak jsou schopny si do těla nasadit tasemnici, brát si prášky na spaní, aby nebyly vzhůru a neměly hlad, nebo jíst jen jednu skupinu či jeden druh potravin. Jsou i takové, které jedí obyčejnou vatu, aby jim zaplnila žaludek, anebo dokonce žijí ze vzduchu. Tato šílená dieta, někdy také nazývaná kyslíková, zastává názor, že se dá žít jen tím, že budete dýchat – a jídlo vynecháte úplně. Bohužel je řada těch, kdo jí uvěřili, a tak přinesla již řadu obětí na životech.

Dieta na deset dní. S hadičkou v nose!

V poslední době je však hitem zcela jiná extrémní dieta. Slibuje velký úbytek během deseti dní, avšak není to zadarmo. Musíte totiž navštívit kliniku, zaplatit nemalou sumu a dny, během nichž hubnutí trvá, se pohybovat s hadičkou v nose. Říkáte si, co je to za nesmysl? Není. Je to tzv. K-E dieta, což je zkratka Ketogenic Enternal Nutriton (Ketogenická střevní výživa).

800 kcal denně. Až do žaludku. dieta-extremni-diety-ii-sh

Je to jednoduché. Zajedete si na floridskou kliniku, zaplatíte 1 500 dolarů a za deset dní se vrátíte lehčí nejen o peníze, ale zhruba o deset procent vaší hmotnosti. Lékař vám zavede speciální trubičku přes nos a jícen až do žaludku. Dál už neděláte nic. Deset dní si hadici necháte v nose a tou vám bude průběžně kapat »strava« do žaludku. Jde o speciální roztok z bílkovin a tuku o obsahu 800 kcal denně, který během 24 hodin průběžně kape onou trubičkou. Vše nosíte u sebe ve speciálním sáčku. Během této diety můžete pít vodu, neslazený čaj a černou kávu. Jíst nesmíte vůbec nic. S trubičkou v nose byste stejně ani neměla chuť. Doktor, který zákrok provádí, tvrdí, že nemáte ani pocit hladu.

MIMIFORUM zjistilo:

Co vám u K-E diety hrozí

I když se o vedlejších účincích této diety příliš nemluví, rozhodně není tak dokonalá, jak by se mohla zdát. Může totiž způsobit vážné zdravotní problémy. V první řadě je zde riziko zadušení. Trubice totiž nedovolí svěračům jícnu, aby se dovřely, a tak může dojít k tomu, že žaludeční kyseliny vniknou do hltanu – a člověk se začne dusit. Časté bývají infekce, protože bakterie ze žaludku se mohou dostat a úspěšně kolonizovat v krku. Objevit se může problém s dýcháním, běžná bývá zácpa a ani ledvinové potíže nejsou výjimkou. Bolest hlavy, slabost, dehydratace a únava jsou pak už jen třešinkami na dortu.

Populární dieta mezi nevěstami

Hlavní problém diety, kromě zdravotních rizik je, že efekt je krátkodobý. Sice zhubnete, ale jakmile začnete znovu normálně jíst, kila půjdou nahoru. I když lékař, který si na této dietě udělal slušnou kariéru tvrdí, že hubnete jen tuk a svalová hmota zůstává nedotčená, jsou ostatní jiného názoru. Taková dieta se nevyplatí. I přesto má své velké příznivce. Především je velmi populární mezi americkými nevěstami, které rychle potřebují zhubnout do svatebních šatů.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse