vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Expřítelkyně stíhačka – Partnera vydírá!

16. října 2013

Expřítelkyně stíhačka – Partnera vydírá!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vydírání stíhačka Přítelkyně pronásledování Stalking

preventan-mimiforum-banner

Expřítelkyně umějí být pěkně zákeřné. Pokud partnera chtějí zůstat zpět, umějí vydírat a hrát mu na city. Jak se s tím vypořádat a stát se pro něj tou jedinou? 

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

„Mám velký problém s expřítelkyní svého partnera. Nikdy se nesmířila s rozchodem a za každou cenu se ho snaží získat zpět. Neustále mu volá, brečí do telefonu, citově ho vydírá.  Bohužel partner na to slyší, a tak když jeho bývalá něco potřebuje, letí za ní. Vždyť ona je přece, chuderka, sama a nikdo jí nepomůže. Nevím, co dělat,“ svěřuje se Milena (25).

 

  Ex ho chce získat zpět

V podobné situaci rozhodně není sama. „Kdybych věděla, co mě v novém vztahu čeká, nikdy bych do něj nešla. Partnera totiž pronásleduje jeho ex. Chce, aby se k ní vrátil, a dělá proto vše. Volá mu, píše zprávy, maily, neustále ho obtěžuje na Facebooku. Bohužel partner neumí říct ne, a tak jí chce ve všem vyhovět. Klidně k ní jede uprostřed noci, když brečí, že jí je zle a vyhrožuje, že si něco udělá. Nevím, jak se jí zbavit,“ říká Soňa (28).

 

MIMIFORUM zjistilo:

6 tipů, jak se vypořádat s jeho ex

 

 

-          Stanovte si hranice. Jasně a stručně si s partnerem vyjasněte, jaký kontakt s jeho ex považujete za normální, a co už naopak nebudete akceptovat. Stanovte si hranice a trvejte na tom, aby je dodržoval. Volat si s ex v noci a běžet za ní na zavolání je jistě už přes čáru.

 

-          Nepomlouvejte, neútočte. Tím, že budete proti jeho ex zbrojit, sypat na ni špínu, pomlouvat ji a nadávat na ni, ničeho dobrého nedocílíte. Naopak se to může obrátit proti vám. Vy budete za semetriku, zatímco ona za chudinku, které se bude zastávat. A kterou začne utěšovat. Problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

 

-          Nesnažte se být lepší. Buďte svá. Snažit se za každou cenu s jeho bývalou soutěžit, ukázat mermomocí, že jste v něčem lepší, také není dobrou cestou, jak se jí zbavit. Naopak – buďte svá, to je vaše nejsilnější zbraň. Zamiloval se do vás proto, jaká jste, tak toho využijte.

 

 

-          Udržujte si odstup. Kamarádit se s jeho bývalou, chodit k ní na návštěvy a potkávat se na akcích je opět cesta, která vám může ublížit. Díky tomu s ní bude ve větším kontaktu i váš přítel a nikdy nevíte, zda ona v pozadí neosnuje plány, jak jej získat zpět.

 

-          Otevřeně o všem mluvte. Nemlčte, když se vám jeho chování nelíbí. Otevřeně o všem mluvte, proberte s ním vše, co vám vadí a společně zkuste vymyslet nějaké rozumné řešení. Jestli mu na vás opravdu záleží a »bývalka« je minulostí, vyjde vám jistě rád vstříc. A pokud ne – a ona bude na prvním místě – je na čase zvážit, zda má takový vztah vůbec smysl.

 

sex-a-vztahy-expritelkyne-stihacka-ii-sxc-nahled

-          Sex a jídlo zabírá. Pokud přece jen chcete jeho ex trumfnout, dělejte to nenápadně. Staňte se dračicí v posteli, která ho nenechá na pochybách, že je na milostné hrátky ve dvou ta pravá – a jediná. Nezapomeňte také, že láska prochází žaludkem. Pokud bude vědět, že jste i dobrá kuchařka, z vaší náruče se zpět ke své ex hned tak nepohrne.


Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse