banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Erotické sny: Tohle jste o nich nevěděla!

24. ledna 2016

Erotické sny: Tohle jste o nich nevěděla!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Erotické sny fantazie láska sex hormony

preventan-mimiforum-banner

Erotické sny vůbec nemusejí ukazovat to, po čem skutečně toužíte. Ženám se zdají ale-spoň pětkrát měsíčně. A to mnohem více těm, které jsou intelektuálně založené! Přiná-šíme pár zajímavostí, které jste možná o erotických snech nevěděla.

 Diskutujte: Jaké erotické sny se vám nejčastěji zdávají?


Ženy mají erotické sny 5× měsíčně

Vezměte do ruky kalendář. Jakmile se vám bude zdát erotický sen, hned si to do něj poznačte. Sama poznáte, zda můžete potvrdit teorii odborníků, že ženám se lechtivé sny zdají v průměru 5× měsíčně. Kam se ale hrabou na muže! Těm se o sexu zdá i každou druhou noc. Často však s úplně jinou ženou než s jejich partnerkou a ještě si většinu z toho nepamatují.

Zajímavosti MIMIFORA

● 37 % žen partnerovi tají, že má erotické sny, ale ne o něm.
● Každý druhý pacient může mít sexuální sny při celkové anestezii.
● Na rozdíl od mužů si ženy detaily erotických snů často dobře pamatují. Pánové je pro změnu zaspí.

O sexu s partnerem se nám zdá nejvíc

Když si zavzpomínáte na erotické sny, možná se jen utvrdíte v tom, že partner v nich vystupu-je málokdy. Často se vám totiž zdá o sexu s neznámým krasavcem, který odpovídá vaší před-stavě ideálního sexy muže. Jenže podle erotických knih a průzkumů je realita jiná! Vědci totiž sestavili žebříček Top 10 snů, které se ženám zdají: Na prvním místě se jednoznačně umístil sex s partnerem. Milování s jiným mužem je na druhé příčce, a za ním následuje sex s jinou ženou.

Jste inteligentní? O sexu sníte víc!

sex-a-vztahy-eroticke-sny-2-ing

Erotické sny se alespoň občas zdají každému. I těm, kdo se tváří jako puritáni a mravokárci. A tak vás možná překvapí zjištění britských vědců, kteří odhalili, že sny s lechtivým obsahem se nejvíce zdají lidem vysoce inteligentním a intelektuálně založeným. Zdá se vám o sexu pořád? Pak je na čase, abyste si nechala změřit IQ! Sny o sexu se často zdávají i velmi silným osobnostem, a tak jste možná nejen chytrá, ale i výrazná individualita.

Sex se šéfem značí, že doma v posteli to neklape

Šéfa nesnášíte, je vám nesympatický a neustále s ním máte nějaký konflikt. Přesto se vám o něm v noci zdá erotický sen a zažijete tak úžasný sex, že na něj budete ještě dlouho vzpomí-nat. Nebojte se, neznamená to, že by vás šéf tak přitahoval. Vědci totiž tvrdí, že sny často upozorňují, že s vaším milostným životem není něco v pořádku. A tak sen plný vášnivého sexu se šéfem může naopak značit, že vám to doma s partnerem neklape.

Sny neznamenají to, co v nich vidíme 

Zdá se vám o sexu se ženou a začne ve vás hlodat myšlenka, zda nemáte lesbické sklony? Nemusí! Erotické sny totiž často vůbec neukazují to, po čem doopravdy toužíme. Pokud se vám zdá o milování s kamarádkou, neznamená to nutně, že vás přitahuje, ale že vnitřně toužíte po porozumění, pohlazení a lásce. A když se vám zdá o sexu s jiným, neznamená to, že chcete partnerovi zahnout, ale že povědomě toužíte po vytrhnutí ze stereotypu a po změně.

Za sněním o sexu stojí hormony

Také hormony mohou sny o sexu výrazně ovlivnit. Je totiž prokázáno, že ženám se erotické sny zdají nejčastěji v době, kdy se do vejcovodu uvolňuje vajíčko. Stojí za tím hormon estro-gen, díky kterému jsou ženy také citlivější na dotyky a mívají silnější erotické touhy. Naopak progesteron, který se uvolňuje po ovulaci, sexuální apetit a s ním i snění, poměrně výrazně tlumí.

Text: asm
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa