vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Energetičtí upíři: Lidé, co z vás sají energii

17. března 2014

Energetičtí upíři: Lidé, co z vás sají energii

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: síla Energetický upír vyčerpání únava energie

preventan-mimiforum-banner

Na pohled vypadají jako každý z nás, avšak při kontaktu s nimi ztrácíme energii, sílu, jsme unavení a vyčerpaní. Jedná se o tzv. energetické upíry.  

Upíři? Ti jsou přece jen v pohádkách a románech, myslí si většina lidí. Jenže to nemusí být tak zcela pravda. Mnozí jsou totiž přesvědčeni, že existují tzv. energetičtí upíři, které můžeme mít ve svém okolí, aniž bychom to věděli. A ti z nás nesají krev, ale cennou energii.

 

Upíři všude kolem nás

Stává se vám, že se po rozhovoru s nějakým člověkem vždy cítíte unavenější a vyčerpanější? Pak by prý mohlo jít o energetického upíra. Ten totiž energii dokáže čerpat nejen v přímém kontaktu, ale klidně i po telefonu. Existuje jich více druhů – úmyslní, neúmyslní a chvilkoví (dočasní). Poznat je nemusí být vždy zcela snadné.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Jak poznat energetického upíra

Vztyčte ukazováček a prostředníček své dominantní ruky do tvaru písmene V a palec s prsteníčkem spojte tak, abyste vytvořila kruh. Ruku namiřte proti domnělému upírovi. Začne-li vám pálit či brnět, může jít o energetického upíra.

 

Dočasní upíři

Nejméně nebezpeční a nejčastější jsou tzv. chvilkoví, anebo také dočasní, energetičtí upíři. Neubližují, jen druhému přeberou trochu energie, kterou sami v tu chvíli potřebují. Zatímco dotyčnému to neuškodí, jim se udělá lépe. Často jimi bývají například starší lidé, kteří mohou kýženou energii čerpat dotykem, ale může se jimi stát v podstatě kdokoli v oslabení, například při nemoci, velkých starostech či stresu.

 

Neúmyslní upíři

Horší situace nastává, jde-li o neúmyslné či úmyslné upíry. Liší se hlavně v tom, že první z nich vysávají energii z druhých, aniž by si toho byli vědomí.  To je nebezpečné zvlášť tehdy, vyskytuje-li se tento člověk ve stále stejném okruhu lidí, například mezi kolegy v práci. Po kontaktu s ním cítíte vyčerpání, objevuje se ospalost, bolest hlavy, zatímco on je svěží a fit.

 

Úmyslní upíři tema-tydne-energeticti-upiri-ii-sxc-nahled

Nejhorším druhem energetických upírů jsou ti úmyslní. Ti totiž energii odčerpávají záměrně a vždy jen ve svůj vlastní prospěch. Často si k tomu vybírají méně průbojnější či emotivnější jedince, které provokují, ponižují, aby se rozčílili, začali se hádat a uvolnili velké množství energie, kterou upíři hned začnou čerpat. Zatímco jim to udělá dobře, druhému schválně ublíží, což je těší ještě více.

 

Vyhněte se upírům

Nezáleží na tom, zda na upíry věříte či ne. Pokud máte kolem sebe člověka, který vám energii ubírá, zkuste se zamyslet nad tím, zda by skutečně nemohlo jít o energetického upíra. Vyhněte se kontaktu s ním, anebo se proti jeho vysátí zkuste bránit. Pokud to zabere a vy najednou budete svěží a plná síly, je pravděpodobnost, že vaši energii skutečně čerpá, veliká.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse