vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dvě minuty a dost. Když je sex strašně krátký…

12. dubna 2017

Dvě minuty a dost. Když je sex strašně krátký…

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: předehra vibrátor milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Průměrná žena potřebuje k uspokojení alespoň pět minut sexu. Jenže pokud je extrémně krátký a partner to odmítá řešit, může to vést k vážným problémům ve vztahu. 

Průměrně se milujeme patnáct minut, z toho samotný sex je tří až pětiminutový. Tolik průzkumy. Jenže pokud veškeré aktivity ohledně milování včetně svlékání a předehry trvají minuty dvě, je to málo a jen málokterou ženu to uspokojí.


Sex alespoň 5 minut sex-a-vztahy-dvee-minuty-a-dost-i-sh-nahled

Minimálně pět minut. Tolik podle odborníků potřebuje průměrná žena, aby dosáhla vyvrcholení. Pokud však partner skončí výrazně dřív a už se jí dál nevěnuje, může ji sex spíše otrávit než motivovat. Nejde-li o ženu milující rychlovky, málokdy ji pravidelný krátký sex nadchne.


Sex mi nestačí. Uspokojím se sama!

„Sex s partnerem poslední dobou nestojí za nic. Skončí totiž dřív, než vlastně vůbec začne. Jakmile do mě pronikne, můžu počítat maximálně do pěti – a je konec. Vůbec nic z toho nemám, orgasmu nedosáhnu, protože mi to nestačí. Zato partner je spokojený, lehne si a usne. Zkoušela jsem s ním mluvit, ale zbytečně. Jemu prý náš sex vyhovuje a nehodlá to řešit. A tak já po společném sexu vytáhnu vibrátor a uspokojím se sama. Takto to ale pořád rozhodně nechci,“ svěřuje se Michaela (29).


Je hotový za minutu!

Podobný příběh vypráví i o šest let starší Agáta (35). „Dvě minuty sexu? Ani nevíte, jak bych si přála, aby to partner vydržel tak dlouho! Je totiž hotový ani ne za minutu. Vůbec se nedokáže ovládnout. Jakmile do mě vnikne, už končí. Nepomáhá vůbec nic. Nechce o tom mluvit, jakékoli pomůcky a tlumící krémy odmítá. Nepřipouští si problém, ale pro mě to tedy potíž je. Došlo to až tak daleko, že jsem si našla milence. Ten mě v posteli nezanedbává a milování s ním trvá minimálně čtvrthodinu, ale i více. Orgasmu dosáhnu vždy,“ říká.


Tipy MIMIFORA:
Jak prodloužit sex

-    Zkuste tlumící přípravky. Pokud při sexu používáte kondom, jde o snadnou variantu, jak milování prodloužit. Pořiďte si krémy či gely, které obsahují mesocain či prokain a prodlužují délku milování. Nanášejí se na žalud 10–15 minut před stykem. Kondom je nezbytností, jinak by utlumil i vzrušivost partnerky.

-    Dobrá je stiskací technika. Snadný a levný způsob, jak si sex prodloužit. Spočívá v tom, že se žalud partnera silně stiskne mezi palcem a ukazovákem ve chvíli, kdy cítí blížící se vyvrcholení.

-    Vhodná poloha. Zkuste s partnerem trochu experimentovat a najít polohu, která pro něj není tolik vzrušující, a tak se umí lépe ovládnout. Oblíbená bývá například pozice »na koníčka«.

-    Pořiďte erekční kroužek. Skvělá erotická pomůcka nejen na prodloužení milování. Zlepší a protáhne erekci a protáhnou samotný sex. Vhodné jsou i různé návleky na penis, díky kterým je méně citlivý a více vydrží. Navíc zároveň stimulují partnerku.

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
12:19 25.12.2017 - LuraSS -

Bez nadpisu

Proč ne? není se čeho bát, vždyť to pomůže, + dobrý sex se projeví i do jiných úrovní vztahu :D Mrkni třeba na Láng, je to na základě čínské mediciný, což mě oslovilo.
15:35 24.12.2017 - Gabinka33 -

zarážející časy

co to prodloužit nějakým doplňkem?
22:05 21.12.2017 - Alfie -

Bez nadpisu

teď mě to dots načalo nad tím časem přemýšlet, pravda, ocenila bych to krapet delší
16:53 18.12.2017 - Evinka -

Bez nadpisu

těch 5min sem i zda malo, ale asi to tak budem jakoze stopovat jsem nikdy nezkousela :D :D

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse