vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dva vztahy současně. Jak z toho ven?

16. srpna 2013

Dva vztahy současně. Jak z toho ven?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Mít dva vztahy současně nemusí být zrovna rájem na zemi. Pokud se partneři o sobě dozvědí, můžete místo idylky skončit hodně rychle sama.

„V životě jsem měla vždy buď všechno, nebo nic. A to platilo i u vztahů. Buď jsem byla sama, anebo jsem měla nápadníků víc najednou. I když jsem nikdy nechtěla být nevěrná a partnera podvést, dopadlo to jinak. Naposledy jsem měla vztahy rovnou dva – samozřejmě zaráz! S jedním jsem se scházela ve všední dny a s druhým o víkendu. Fungovalo to a já byla spokojená. Až do chvíle, než se ti dva omylem setkali. Rázem jsem přišla o všechno. Oba mě totiž opustili. Dnes už vím, že bych to příště tak daleko zajít nenechala,“ vypráví Pavla (31).

MIMIFORUM zjistilo:

3 důvody, proč mít dva vztahy současně

-          Nenudíte se. Se dvěma muži, kteří se o sobě nesmějí dozvědět, budete mít o zábavu postaráno.

-          Máte dost sexu. Jeden je unavený a nemá chuť na milování? Nevadí! Druhý partner bude jistě při chuti. A když budou dobře naladěni oba, budete mít sexu víc než dost.

-          Rozchod vás nerozhodí. Tedy pokud se s vámi rozejde jen jeden z nich. Máte přece ještě dalšího v záloze!

Dva vztahy najednou – to je adrenalin! sex-a-vztahy-dva-vztahy-soucasne-ii-sh-nahled

Mít dva vztahy současně může být pořádný adrenalin. Zvlášť, pokud jsou oba ze stejného města, dá vám pořádnou práci naplánovat, aby se dva sokové nepotkali. Pokud by totiž přišli na to, že nejsou ve vašem životě jediní, mohlo by se rázem stát, že místo dvou fungujících vztahů zůstanete úplně sama.

Do dvou vztahů už bych nešla!

„Mít dva vztahy najednou jsem si zkusila a už bych do nich nikdy nešla. Měla jsem co dělat, abych se neprořekla, nepopletla jména, aby mě s jedním neviděl ten druhý. Ale na to období vzpomínám ráda. Každý byl jiný a s každým byla jiná zábava. Vydržela jsem to půl roku, pak jsem s těžkým srdcem jeden vztah ukončila. Nezdá se to, ale mít dva partnery je pořádná fuška,“ svěřuje se Míša (23).

MIMIFORUM zjistilo:

3 důvody, proč se vyhnout dvěma vztahům zaráz

-          Musíte být ve střehu. Abyste se před partnery neprozradila, musíte být ostražitá a dávat pozor, co říkáte. Není to jednoduché a brzy vás to přestane bavit.

-          Nemáte klid. Oba dva vás chtějí vidět, oba chtějí sex a vy nemáte klid. Najít volno jen pro sebe může být pořádně složité.

-          Můžete být rázem sama. Pokud se totiž muži o sobě dozvědí, pravděpodobně to skončí dvěma rozchody současně a vy zůstanete sama.

Vše řešte zavčas

Pokud se dostanete do dvou vztahů současně, nenechte to zajít příliš daleko. Vše řešte, dokud je čas. Sepište si pro a proti a vyberte toho, který je blíž vašemu srdci. Neukončíte-li jeden vztah sama, hrozí, že se partneři o sobě dozvědí – a lichotkami na vaši osobu rozhodně plýtvat nebudou. Rázem se ocitnete sama a zbudou vám jen oči pro pláč.

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse