vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Důvody, proč se nesvěřovat každému na potkání

15. září 2014

Důvody, proč se nesvěřovat každému na potkání

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nápad majetek důvěra vztah partner

preventan-mimiforum-banner

I když máte starosti a potíže, které potřebujete někomu říct, svěřovat se každému na potkání se vám nemusí vyplatit. Nechtěně sdělené informace totiž může někdo zneužít. Dokonce i ten, koho zdánlivě znáte. 

Dejte dobrý pozor na to, co komu o sobě říkáte, varují ty ženy, které si tím prošly. Nechtěně sdělená informace by se totiž mohla obrátit proti vám. Hrozí, že by ji někdo mohl zneužít, využít vašich nápadů, anebo vám dokonce svést partnera! Vše, co ve smutném rozpoložení prozradíte, by se mohlo obrátit proti vám!


Může to zneužít

Hlavní a zásadní věc, která by vám mohla pořádně zkřížit plány. I když někoho zdánlivě dobře znáte, nikdy nevíte, co od něj můžete čekat. Třeba proto, že vám bude závidět, že jste úspěšnější než on. Proto dejte velmi dobrý pozor, jaké informace a komu svěřujete. Pokud totiž sdělíte intimnosti na nesprávném místě, mohlo by se to vše časem obrátit proti vám. A to byste jistě nechtěla.

 

Může využít vašich nápadů

I to se stává. Někomu se ve slabé chvilce svěříte se zajímavým nápadem a on místo toho, aby vám pomohl jej uskutečnit, jej realizuje pod svým jménem. A ještě k tomu je úspěšný! To, že vám vzal váš nápad, asi nikdy nedokážete. Proto opět pozor na důvěrnosti a podrobnosti, nemuselo by se vám to vyplatit.

 

Může vám svést partnera

Možná vám to znít nepravděpodobně, ale nikdy nevíte, co se stane. Stačí se ve slabé chvilce někomu svěřit, co má váš partner rád a čemu neodolá. Časem možná zapláčete nad výdělkem. Intimní informace může zdánlivou »kamarádku«, která je sama, anebo se vám či svému partnerovi bude chtít pomstít, vést k tomu, že vám začne svádět vašeho vlastního partnera.

 

Může ohrozit váš majetek sex-a-vztahy-duvody-proc-se-nesverovat-na-potkani-ii-sh-nahled

Pokud se někomu svěříte, že jedete na dovolenou a budete mít prázdný byt, můžete jen nahrát příležitostným zlodějům. A zvlášť v případě, že to uděláte v prostředí internetu. Informace o tom, že jste v zahraničí a doma vůbec nikdo nebude, může jen nahrát lapkům. Proto odborníci varují – velký pozor dávejte hlavně na sociálních sítích. Pokud na Facebooku vystavíte fotky svého domu či bytu a přesnou informaci o datech, kdy nebudete doma, je to stejné, jako byste zlodějům dala do vašeho domu volnou vstupenku.

 

Anketa MIMIFORA:

Svěřujete se na potkání s osobními informacemi?

 

Ilona (28): „Někdy se mi to stane. Třeba, když jsem hodně nešťastná a nemám to komu říct. A tak stačí, abych někoho potkala, kdo se o mě zajímá a řeknu mu vše. Nikdy mě ale nenapadlo, že to někdo může zneužít proti mně.“

 

Sandra (37): „Snažím se dávat si pozor, co komu řeknu. I přesto se mi několikrát stalo, že mé osobní informace zneužil někdo, koho jsem považovala za přítele. Od té doby si dávám pozor na to, co komu sdělím, ještě větší.“


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse