vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Důvody, proč partner nepotřebuje sex

21. listopadu 2016

Důvody, proč partner nepotřebuje sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nechuť milování nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zažili jste spolu vášnivé chvíle, ale poslední dobou máte pocit, že on už sex nepotřebuje. Důvodů, proč muži o milování ztratí zájem, může být víc, než si myslíte.

Diskutujte: Proč podle vás partner už tolik nepotřebuje sex?


Muži mohou mít k tomu, že se o sex – alespoň zdánlivě – přestanou zajímat, mnoho důvodů. Zjistili jsme sedm nejčastějších z nich.

 

1. Je ve stresu

Stres a přepracovanost neprospívají nikomu. Pokud je však muž dlouhodobě přetížený, může se to projevit i problémy s erekcí. Protože se pak bojí, aby se neznemožnil, raději se sexu vyhýbá úplně. A tak to může vypadat, že sex už vlastně vůbec nepotřebuje.

 

2. Už ho nepřitahujete

Dřív jste bývala štíhlá jak proutek, ale po dětech jste přibrala a kila nejdou dolů. Jsou muži, kterým to vadí natolik, že je partnerka přestane přitahovat, a tím pádem nemají chuť s ní spát. Potřeba sexu je rázem ta tam.

 

sex-a-vztahy-duvody-proc-partner-nepotrebuje-sex-i-sh-nahled 3. Necítí se fit

Žena si může dopřát sex, i když se necítí úplně fit. U mužů je to horší. Pokud je začnou trápit nějaké zdravotní potíže, může se to projevit právě problémy s erekcí. A nemusí to být jen potíže s prostatou. Zkrátka, když muže něco trápí, projeví se to i na sexu. Přestane na něj mít chuť a nevyhledává ho.

 

4. Už není nejmladší

Někoho baví sex i po šedesátce, u jiného klesá chuť o pětadvacet let dřív. Obecně ale platí, že muži jsou na vrcholu po dvacátém roce, a po třicítce, kdy zažívají sexuální vrcholy zase jejich partnerky, jejich chuť – a také množství testosteronu – pomalu klesá. A tak zatím, že partner najednou přestal potřebovat sex, může stát i jeho věk.

 

5. Má milenku

I to může být důvod, proč zdánlivě nepotřebuje sex. Užívá si totiž jinde. Když přijde po záletu domů je jasné, že na další dovádění v posteli už nemá chuť. A tak vy žijete v přesvědčení, že už milování nepotřebuje, zatímco on si užívá.

 

6. Příliš masturbuje

Po letech vztahu už ho partnerský sex začal nudit. Anebo touží po tom splnit si něco, s čím se vám nikdy nesvěřil. A tak si tajně pouští porno, ve kterém najde to, co ho vzrušuje. Dostatečné uspokojení má díky masturbaci, a tak sex s partnerkou už nepotřebuje.

 

7. Moc na něj tlačíte

Často se stává, že partneři mívají rozdílné potřeby. Jednomu stačí sex jednou za půl roku, a druhý by ho chtěl denně. Zatímco u mužů s věkem často chuť klesá, u partnerek tak rychle ne, a tak se všemožně snaží, aby partnera dostaly do postele. Jenomže tím, jak příliš tlačí na pilu, mohou dosáhnout úplného opaku. Mnohem lepší je navodit příjemnou atmosféru a udělat si čas od času příjemný večer ve dvou. Denně mu vyčítat, že s vámi nespí a zoufale se ho snažit svést, k cíli nepovede.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse