banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Důvody, proč partner nepotřebuje sex

21. listopadu 2016

Důvody, proč partner nepotřebuje sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nechuť milování nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zažili jste spolu vášnivé chvíle, ale poslední dobou máte pocit, že on už sex nepotřebuje. Důvodů, proč muži o milování ztratí zájem, může být víc, než si myslíte.

Diskutujte: Proč podle vás partner už tolik nepotřebuje sex?


Muži mohou mít k tomu, že se o sex – alespoň zdánlivě – přestanou zajímat, mnoho důvodů. Zjistili jsme sedm nejčastějších z nich.

 

1. Je ve stresu

Stres a přepracovanost neprospívají nikomu. Pokud je však muž dlouhodobě přetížený, může se to projevit i problémy s erekcí. Protože se pak bojí, aby se neznemožnil, raději se sexu vyhýbá úplně. A tak to může vypadat, že sex už vlastně vůbec nepotřebuje.

 

2. Už ho nepřitahujete

Dřív jste bývala štíhlá jak proutek, ale po dětech jste přibrala a kila nejdou dolů. Jsou muži, kterým to vadí natolik, že je partnerka přestane přitahovat, a tím pádem nemají chuť s ní spát. Potřeba sexu je rázem ta tam.

 

sex-a-vztahy-duvody-proc-partner-nepotrebuje-sex-i-sh-nahled 3. Necítí se fit

Žena si může dopřát sex, i když se necítí úplně fit. U mužů je to horší. Pokud je začnou trápit nějaké zdravotní potíže, může se to projevit právě problémy s erekcí. A nemusí to být jen potíže s prostatou. Zkrátka, když muže něco trápí, projeví se to i na sexu. Přestane na něj mít chuť a nevyhledává ho.

 

4. Už není nejmladší

Někoho baví sex i po šedesátce, u jiného klesá chuť o pětadvacet let dřív. Obecně ale platí, že muži jsou na vrcholu po dvacátém roce, a po třicítce, kdy zažívají sexuální vrcholy zase jejich partnerky, jejich chuť – a také množství testosteronu – pomalu klesá. A tak zatím, že partner najednou přestal potřebovat sex, může stát i jeho věk.

 

5. Má milenku

I to může být důvod, proč zdánlivě nepotřebuje sex. Užívá si totiž jinde. Když přijde po záletu domů je jasné, že na další dovádění v posteli už nemá chuť. A tak vy žijete v přesvědčení, že už milování nepotřebuje, zatímco on si užívá.

 

6. Příliš masturbuje

Po letech vztahu už ho partnerský sex začal nudit. Anebo touží po tom splnit si něco, s čím se vám nikdy nesvěřil. A tak si tajně pouští porno, ve kterém najde to, co ho vzrušuje. Dostatečné uspokojení má díky masturbaci, a tak sex s partnerkou už nepotřebuje.

 

7. Moc na něj tlačíte

Často se stává, že partneři mívají rozdílné potřeby. Jednomu stačí sex jednou za půl roku, a druhý by ho chtěl denně. Zatímco u mužů s věkem často chuť klesá, u partnerek tak rychle ne, a tak se všemožně snaží, aby partnera dostaly do postele. Jenomže tím, jak příliš tlačí na pilu, mohou dosáhnout úplného opaku. Mnohem lepší je navodit příjemnou atmosféru a udělat si čas od času příjemný večer ve dvou. Denně mu vyčítat, že s vámi nespí a zoufale se ho snažit svést, k cíli nepovede.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa