vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Důvody, proč nosit podprsenku

25. března 2014

Důvody, proč nosit podprsenku

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: Prsa přitažlivost Sport bradavky podprsenka

preventan-mimiforum-banner

Podprsenku nosíme nejen proto, že je to mezi lidmi normální a působí to více esteticky. Jsou i jiné důvody, proč si denně podprsenku oblékáme! 

Některé ženy si nedovedou představit život bez nich, jiné naopak kdykoli mohou, odloží je. Podprsenky zkrátka vzbuzují rozdílné názory. Jaké jsou hlavní důvody, proč je nosit?

 

1. Protože vykouzlí sexy výstřih

Chcete-li, aby se vám na hrudi rýsoval sexy výstřih, bez podprsenky to nepůjde. Správně zvolená push-upka vykouzlí dmoucí ňadra i z ne tak výrazného objemu. Některé podprsenky dokáží skutečně zázraky, a tak se mnohdy muži nestačí divit, když pak uvidí ženu bez ní. Sexy nadzvedlá ňadra jsou totiž ta tam.

 

2. Protože vzdorují zemské přitažlivosti

V případě ženských ňader zemská přitažlivost funguje neomylně. Těhotenství a kojení také udělají své, a když k tomu připočtete přibývající věk, je jen otázkou času, kdy se z pevných ňader stanou svěšená, která neomylně míří dolů. I proto je dobré nosit podprsenku. Pomáhá vzdorovat zemské přitažlivosti a tomu, aby ňadra klesala co nejméně.

 

3. Protože můžete bez obav sportovat zdravi-a-krasa-proc-nosit-podprsenku-ii-sxc-nahled

Ženy sportovkyně by mohly vyprávět. Zvlášť, pokud jsou nahoře více obdařeny. Bez podprsenky by se do sportování příliš nehrnuly. Při běhu, aerobiku a mnoha dalších sportech by totiž zažívaly nepříjemné pocity. Nezpevněná ňadra by si totiž dělaly, co chtěly, a cvičení by mohlo pořádně bolet. A kromě toho – zrovna hezky by to v mnoha případech nevypadalo. Neplatí to jen o sportu, ale i o rychlé chůzi, anebo dobíhání autobusu. Větší prsa se zkrátka neobejdou bez vhodně zvolené podprsenky.

 

4. Protože skryjí bradavky

Mnohé ženy nosí podprsenku ne proto, že by se cítily lépe či pohodlněji, ale proto, že se to ve společnosti vyžaduje. Vystouplé bradavky pod oblečením by totiž třeba v práci na okolí moc dobře nepůsobily. Společnost podprsenky zkrátka chce, a tak pokud nám jsou nepohodlné, nezbude, než je odložit až doma.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Jak se správně vybrat podprsenku

 

-          Změřte se. Nejdříve měřte obvod hrudníku pod prsy. Měřit je třeba při výdechu a velmi těsně, tedy co nejtěsněji to jde.

-          Druhou mírou, kterou potřebujete znát, je obvod hrudníku přes prsa, a to v nejširším místě – a bez podprsenky. Máte-li povislá prsa, pak můžete míru přes hrudník měřit v podprsence, ale bez výztuže a v předklonu.

-          Podprsenku je ideální vyzkoušet. Kostice by měly ležet na hrudníku, a to zcela těsně, ale nesmějí tlačit. Zapínání vzadu by mělo být vodorovné s podprsenkou, nikoli o kus výše. Prsa nesmí nikde přetékat. Pokud se vám tvoří efekt »dvojitých prsou«, anebo se vám dělají bochánky v podpaží, je košíček příliš malý. Podívejte se do zrcadla. Jsou-li prsa podepřena správně, musejí být výš, než je spodní hrana kostice.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse