vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Důvody, proč mít (tajného) ctitele

9. února 2015

Důvody, proč mít (tajného) ctitele

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ctitel flirt láska milenec sex

preventan-mimiforum-banner

Důvodů, proč se nebránit pozornostem (tajného) ctitele, je víc. Když vám to doma nefunguje, budete díky tomu krásnější, hubenější a zdravější!

Nejste ve vztahu spokojená a dobře víte, že je někdo jiný, kdo by se o vás zajímal? Nebraňte se mu! Nemusíte mít hned milence, stačí si pořídit (tajného) ctitele. Proč? Tady jsou hlavní důvody!


Budete krásnější

Pokud vám váš ctitel není »proti srsti«, nebraňte se mu. O ženě, která je zamilovaná, se říká, že rozkvetla. Je na pohled krásnější, spokojenější a celá září. Je-li láska a zamilovanost v dlouhodobém vztahu dávno pryč, ale vy jej přesto nechcete opustit, pak může být tajný ctitel dobrým řešením. Jeho pozornost a zájem způsobí, že rozkvetete a budete krásnější.

 

Omládnete sex-a-vztahy-duvody-proc-mit-tajneho-ctitele-ii-sh-nahled

Stačí se jen zamilovat a nemusíte chodit na omlazovací kúry! Může za to oxytocin, který do těla uvolní DHEA, látku tělu vlastní, která působí proti obezitě a výrazně pomáhá proti stárnutí organismu.

 

Zhubnete

Flirtováním a sexem se hubne. Vědci v rozsáhlé studii odhalili, že flirtující ženy hubnou rychleji. Důvodem jsou velké přípravy na rande s novým objektem zájmu. Líčení, česání, make-up, zkouška oblečení apod. To vše prý vede k tomu, že chystající se žena spálí až 100 kalorií za minutu. A když k tomu přidáte následný vášnivý sex, je jasné, že kila půjdou dolů.

 

Zlepší se vám nálada

Ženy, které jsou ve vztahu nespokojeny, často reagují podrážděně, jsou náladové, protivné, anebo smutné či v depresi. Je tedy jasné, že se to na vzájemném vztahu musí podepsat. Jenomže – když si najdou ctitele či milence, najednou rozkvetou. Přestanou mít vztek na partnera, který se jim nevěnoval, a začnou si jeho pozornosti užívat naplno. Nálada se zvedne o sto procent!

 

Nic vás nebude bolet

Britští vědci tvrdí, že láska funguje lépe, než léky proti bolesti. Výzkum potvrdil, že pohled na milovanou osobu aktivuje v mozku centrum pro pocity libosti a blaha, a právě to onu bolest umí vyvážit. Jaká láska je ale na tento úkon nejlepší, je zatím ve fázi zkoumání.

 

Díky lásce budete žít déle

Vědci potvrdili zajímavou věc. Lidé, kteří žijí dlouhodobě v partnerském vztahu, se dožívají v průměru o čtyři roky více než ti, kdo jsou sami. Prospěšné je prý i manželství – vdané ženy a ženatí muži mají mnohem menší riziko infarktu a v nemocnici pobývají dvakrát méně, než ti svobodní. Díky lásce prý budete také zdravější. A to už jsou řádné důvody, proč mít nejen tajného ctitele!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse