banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Důvody, proč je ideální mít manželku v přechodu

17. ledna 2016

Důvody, proč je ideální mít manželku v přechodu

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: protože si nic nepamatuje. A kromě toho s ní manžel ušetří – za oblečení i za dovolené u moře. posílá partnera do sexshopu a dává mu volnost toleruje milenky Žena v přechodu je přímo ideální partnerka. Nemá chuť na sex Pocení návaly klimaktérium přechod menopauza sex hormony

preventan-mimiforum-banner

Žena v přechodu je přímo ideální partnerka. Nemá chuť na sex, toleruje milenky, posílá partnera do sexshopu a dává mu volnost, protože si nic nepamatuje. A kromě toho s ní manžel ušetří – za oblečení i za dovolené u moře.

MenoMax

Chcete příznaky menopauzy potlačit a cítit se dobře i v přechodu? Zkuste MenoMax, přípra-vek, který pozitivně působí při obtížích spojených se sníženou produkcí vlastních pohlavních hormonů-estrogenů a celkově napomáhá ke zlepšení kvality života ženy v menopauze. Je vhodnou přírodní alternativou pro ženy, které samy nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční léčbu. Při dlouhodobém užívání min. šest měsíců má pozitivní vliv na srdce, cévy a kosti.

menomax-60-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Proč je podle vás pro muže výhodné mít ženu v přechodu?


Taková manželka v přechodu je partnerka přímo ideální. Nemá zájem o sex, takže manžel má prostor pro zálety. Nutí ho do návštěv sexshopů, protože pokud na něco náhodou dojde, nutně potřebuje lubrikační gel. Má návaly horka, tudíž v zimě ušetří za teplé oblečení, ve kterém by se uvařila. Zjistili jsme hlavní výhody, proč se mít ženu v přechodu mužům vyplatí. Pokud tak ale nechcete dopadnout, což doufáme, zkuste příznaky přechodu potlačit a žít jako předtím. Po poradě s lékařem máte na výběr hormonální léčbu nebo přírodní doplňky stravy.

Výhody pro muže, kteří mají ženu v přechodu

1. Mohou mít milenku

Hormony s ženským tělem cloumají a v menopauze to platí několikanásobně. Minimálně še-desát procent žen má nižší chuť na sex, případě vůbec žádnou. K tomu všemu jsou podráždě-né, bolí je hlava a mají úplně jiné problémy než dovádění v posteli. Pro muže se skýtá jedi-nečná možnost – nejsou pod dohledem, potřebují se vybouřit, a tak hurá do náručí milenky.

2. Musejí navštěvovat sexshopy

Je jen málo žen, které partnera dobrovolně pošlou do sexshopu, a ještě mu na to dají! Taková žena v přechodu to ale klidně udělá. Pokud má na sex jednou za uherský rok přece jen chuť, pošle partnera, aby zaběhl pro lubrikační gel. Poševní sliznice totiž bývá suchá, a tak je bez něj sex nepříjemný a bolí. Díky tomu má partner jedinečnou možnost prohlédnout si nejrůznější pomůcky pěkně zblízka a něco si přikoupit.

3. Neutratí za oblečení

Většina žen v přechodu trpí nepříjemnými návaly horka. A tak i v zimě uvítají tričko s krátkým rukávem místo svetru z jehněčí vlny a tenkou bundu místo norkového kožichu. Výhodou pro partnera tedy je, že vlastně vůbec neutratí za oblečení. Žena střídá pár triček, jarní bunda jí stačí i na zimu, nenakupuje zbytečnosti a muž je spokojený, protože ušetří.

4. Ušetří za dovolenou u moře

Pryč jsou doby, kdy manželka vyžadovala každoroční dovolenou u moře! Díky menopauze se totiž mění proces ukládání tuku a přibývá obézních žen. Za velké pneumatiky na břiše, tlustá stehna a velký zadek se ženy stydí a nechtějí se ukázat v plavkách. Díky tomu je zbytečné jezdit k moři, a tak raději zůstanou doma. Muž tak ušetří a má radost.

5. Mají konečně klid zdravi-a-krasa-vyhody-mit-zenu-v-menopauze-2-ing

Podrážděnost, nervozita, náladovost, deprese – to jsou příznaky, které se u žen v přechodu objevují velmi často. Ženy jsou věčně protivné, a na nikoho nemají náladu – ani na partnera. Ten se ovšem velmi zaraduje, protože má konečně po dlouhé době klid. Rád jde své nervózní partnerce z cesty, má volno a může se věnovat svým zálibám – nebo milenkám.

6. Mají osobního řidiče

Návaly horka patří k nejčastějším projevům menopauzy, a když je žena chce potlačit, musí změnit jídelníček a vynechat z něj například kofein a alkohol. Díky tomu, že nepije, může partnerovi posloužit jako osobní řidič. Ten může jít na oslavu, zavolat manželce a ví, že ho vždy odveze, neb bude zaručeně střízlivá. Taková žena se partnerovi opravdu vyplatí.

7. Mohou si dělat, co chtějí

U žen v menopauze se často objevují potíže se soustředěním, ale hlavně se zapomínáním. A tak má partner další výhodu – může si dělat, co chce, protože jeho žena si to stejně druhý den nepamatuje. A když si náhodou vzpomene, bolí ji hlava, a tak to nemá chuť řešit. Zkrátka takovou volnost, jako se ženou v přechodu, hned tak nějaký muž nemá!

Text: asm
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa