vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Důvody, proč je ideální mít manželku v přechodu

17. ledna 2016

Důvody, proč je ideální mít manželku v přechodu

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: protože si nic nepamatuje. A kromě toho s ní manžel ušetří – za oblečení i za dovolené u moře. posílá partnera do sexshopu a dává mu volnost toleruje milenky Žena v přechodu je přímo ideální partnerka. Nemá chuť na sex Pocení návaly klimaktérium přechod menopauza sex hormony

preventan-mimiforum-banner

Žena v přechodu je přímo ideální partnerka. Nemá chuť na sex, toleruje milenky, posílá partnera do sexshopu a dává mu volnost, protože si nic nepamatuje. A kromě toho s ní manžel ušetří – za oblečení i za dovolené u moře.

MenoMax

Chcete příznaky menopauzy potlačit a cítit se dobře i v přechodu? Zkuste MenoMax, přípra-vek, který pozitivně působí při obtížích spojených se sníženou produkcí vlastních pohlavních hormonů-estrogenů a celkově napomáhá ke zlepšení kvality života ženy v menopauze. Je vhodnou přírodní alternativou pro ženy, které samy nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční léčbu. Při dlouhodobém užívání min. šest měsíců má pozitivní vliv na srdce, cévy a kosti.

menomax-60-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Proč je podle vás pro muže výhodné mít ženu v přechodu?


Taková manželka v přechodu je partnerka přímo ideální. Nemá zájem o sex, takže manžel má prostor pro zálety. Nutí ho do návštěv sexshopů, protože pokud na něco náhodou dojde, nutně potřebuje lubrikační gel. Má návaly horka, tudíž v zimě ušetří za teplé oblečení, ve kterém by se uvařila. Zjistili jsme hlavní výhody, proč se mít ženu v přechodu mužům vyplatí. Pokud tak ale nechcete dopadnout, což doufáme, zkuste příznaky přechodu potlačit a žít jako předtím. Po poradě s lékařem máte na výběr hormonální léčbu nebo přírodní doplňky stravy.

Výhody pro muže, kteří mají ženu v přechodu

1. Mohou mít milenku

Hormony s ženským tělem cloumají a v menopauze to platí několikanásobně. Minimálně še-desát procent žen má nižší chuť na sex, případě vůbec žádnou. K tomu všemu jsou podráždě-né, bolí je hlava a mají úplně jiné problémy než dovádění v posteli. Pro muže se skýtá jedi-nečná možnost – nejsou pod dohledem, potřebují se vybouřit, a tak hurá do náručí milenky.

2. Musejí navštěvovat sexshopy

Je jen málo žen, které partnera dobrovolně pošlou do sexshopu, a ještě mu na to dají! Taková žena v přechodu to ale klidně udělá. Pokud má na sex jednou za uherský rok přece jen chuť, pošle partnera, aby zaběhl pro lubrikační gel. Poševní sliznice totiž bývá suchá, a tak je bez něj sex nepříjemný a bolí. Díky tomu má partner jedinečnou možnost prohlédnout si nejrůznější pomůcky pěkně zblízka a něco si přikoupit.

3. Neutratí za oblečení

Většina žen v přechodu trpí nepříjemnými návaly horka. A tak i v zimě uvítají tričko s krátkým rukávem místo svetru z jehněčí vlny a tenkou bundu místo norkového kožichu. Výhodou pro partnera tedy je, že vlastně vůbec neutratí za oblečení. Žena střídá pár triček, jarní bunda jí stačí i na zimu, nenakupuje zbytečnosti a muž je spokojený, protože ušetří.

4. Ušetří za dovolenou u moře

Pryč jsou doby, kdy manželka vyžadovala každoroční dovolenou u moře! Díky menopauze se totiž mění proces ukládání tuku a přibývá obézních žen. Za velké pneumatiky na břiše, tlustá stehna a velký zadek se ženy stydí a nechtějí se ukázat v plavkách. Díky tomu je zbytečné jezdit k moři, a tak raději zůstanou doma. Muž tak ušetří a má radost.

5. Mají konečně klid zdravi-a-krasa-vyhody-mit-zenu-v-menopauze-2-ing

Podrážděnost, nervozita, náladovost, deprese – to jsou příznaky, které se u žen v přechodu objevují velmi často. Ženy jsou věčně protivné, a na nikoho nemají náladu – ani na partnera. Ten se ovšem velmi zaraduje, protože má konečně po dlouhé době klid. Rád jde své nervózní partnerce z cesty, má volno a může se věnovat svým zálibám – nebo milenkám.

6. Mají osobního řidiče

Návaly horka patří k nejčastějším projevům menopauzy, a když je žena chce potlačit, musí změnit jídelníček a vynechat z něj například kofein a alkohol. Díky tomu, že nepije, může partnerovi posloužit jako osobní řidič. Ten může jít na oslavu, zavolat manželce a ví, že ho vždy odveze, neb bude zaručeně střízlivá. Taková žena se partnerovi opravdu vyplatí.

7. Mohou si dělat, co chtějí

U žen v menopauze se často objevují potíže se soustředěním, ale hlavně se zapomínáním. A tak má partner další výhodu – může si dělat, co chce, protože jeho žena si to stejně druhý den nepamatuje. A když si náhodou vzpomene, bolí ji hlava, a tak to nemá chuť řešit. Zkrátka takovou volnost, jako se ženou v přechodu, hned tak nějaký muž nemá!

Text: asm
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse