banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Dovolená bez sexu. Partner na něj nemá chuť!

31. července 2015

Dovolená bez sexu. Partner na něj nemá chuť!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prázdniny vztah dovolená sex partner

preventan-mimiforum-banner

Říká se, že většinou se vymlouvají ženy, aby nemusely mít sex. Může to být ale i naopak. Muži umějí dát pořádně najevo, že o vás nestojí – a že je obtěžujete vy… Co dělat, když jste na dovolené?

„Ve většině domácností to funguje tak, že muž je při chuti, kdežto žena se vymlouvá na bolesti hlavy. U nás je to naopak. Partner je pořád v práci, je přetažený, unavený a na sex nemá chuť. Abychom si to vynahradili, zařídila jsem společnou dovolenou. Děti jsem poslala k babičce a s partnerem jsme vyrazili k moři. Čekala jsem, že si mě konečně všimne a užijeme si. Místo toho nejdřív spal, pak si našel wi-fi připojení a je stále na tabletu. Na sex prý nemá ani pomyšlení, je rád, že má klid. Jsem z toho nešťastná, tak jsem si to nepředstavovala. Není s ním žádná řeč,“ stěžuje si Linda (38).

 

Dovolená? Jen povinnost!

Zatímco pro někoho je dovolená dokonalým odpočinkem, kde z něj spadnou všechny starosti a může se maximálně věnovat svému partnerovi, pro jiného může být jen nepříjemnou povinností. Jede jen proto, aby měl doma klid, protože partnerka jet chce. Na jakékoli radovánky ale nemá náladu. A pak nastává situace, jak u Lindy – každý si dělá, co chce a druhého si nevšimne.

 

Za týden se mě ani nedotkl! sex-a-vztahy-dovolena-bez-sexu-ii-sh-nahled

„Vždycky jsem sex měla ráda, jenže partner se mu poslední dobou jen vyhýbá. Prý nemá chuť, protože má hodně starostí v práci. Zajímavé je, že ty měl před tím taky a normálně se mnou spal. Těšila jsem se, že si milování užiju alespoň na dovolené. Jenže i tam následovaly samé výmluvy. Musí si přece odpočinout, když celý rok pracuje a já ho nemůžu do ničeho nutit! Byli jsme týden sami na prázdninách a ani se mě nedotkl,“ vypráví smutně Kateřina (35). Bohužel takových vztahů, kde to neklape, je čím dál více a jedinou možností, pokud jste na dovolené, je nenechat si ji pokazit. Řešit partnerské problémy můžeme v klidu doma…

 

Tipy MIMIFORA:
Jak si užít dovolenou, když si vás partner nevšímá

 

-          Udělat si svůj program. Když vidíte, že si vás nevšímá, netrapte se a nedoprošujte se ho. Udělejte si svůj vlastní program, jeďte na výlet, vyrazte na procházku po okolí. Zážitky z cest vám nikdo nevezme!

 

-          Malý letní flirt. Když vás partner ignoruje a ani se vám nedotkne, co tak užít si malý letní flirt. Stačí si jen s někým zatančit, pobavit se, zasmát. Nemusíte s ním hned končit v posteli. Malé rozptýlení v této situaci funguje lépe, než jakékoli léky.

 

-          Nenechat se otrávit. I když to bude těžké, nenechejte si dovolenou otrávit. Jistě nestála málo peněz a jeden „protiva“ vám ji přece nezkazí! Když on ignoruje vás, dělejte to samé. Tvařte se, jakoby tam nebyl. Jděte na pláž, dejte si drink u baru. Užijte si příjemné dny, návrat do reality vás brzy čeká.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa