vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dovolená bez sexu. Partner na něj nemá chuť!

31. července 2015

Dovolená bez sexu. Partner na něj nemá chuť!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prázdniny vztah dovolená sex partner

preventan-mimiforum-banner

Říká se, že většinou se vymlouvají ženy, aby nemusely mít sex. Může to být ale i naopak. Muži umějí dát pořádně najevo, že o vás nestojí – a že je obtěžujete vy… Co dělat, když jste na dovolené?

„Ve většině domácností to funguje tak, že muž je při chuti, kdežto žena se vymlouvá na bolesti hlavy. U nás je to naopak. Partner je pořád v práci, je přetažený, unavený a na sex nemá chuť. Abychom si to vynahradili, zařídila jsem společnou dovolenou. Děti jsem poslala k babičce a s partnerem jsme vyrazili k moři. Čekala jsem, že si mě konečně všimne a užijeme si. Místo toho nejdřív spal, pak si našel wi-fi připojení a je stále na tabletu. Na sex prý nemá ani pomyšlení, je rád, že má klid. Jsem z toho nešťastná, tak jsem si to nepředstavovala. Není s ním žádná řeč,“ stěžuje si Linda (38).

 

Dovolená? Jen povinnost!

Zatímco pro někoho je dovolená dokonalým odpočinkem, kde z něj spadnou všechny starosti a může se maximálně věnovat svému partnerovi, pro jiného může být jen nepříjemnou povinností. Jede jen proto, aby měl doma klid, protože partnerka jet chce. Na jakékoli radovánky ale nemá náladu. A pak nastává situace, jak u Lindy – každý si dělá, co chce a druhého si nevšimne.

 

Za týden se mě ani nedotkl! sex-a-vztahy-dovolena-bez-sexu-ii-sh-nahled

„Vždycky jsem sex měla ráda, jenže partner se mu poslední dobou jen vyhýbá. Prý nemá chuť, protože má hodně starostí v práci. Zajímavé je, že ty měl před tím taky a normálně se mnou spal. Těšila jsem se, že si milování užiju alespoň na dovolené. Jenže i tam následovaly samé výmluvy. Musí si přece odpočinout, když celý rok pracuje a já ho nemůžu do ničeho nutit! Byli jsme týden sami na prázdninách a ani se mě nedotkl,“ vypráví smutně Kateřina (35). Bohužel takových vztahů, kde to neklape, je čím dál více a jedinou možností, pokud jste na dovolené, je nenechat si ji pokazit. Řešit partnerské problémy můžeme v klidu doma…

 

Tipy MIMIFORA:
Jak si užít dovolenou, když si vás partner nevšímá

 

-          Udělat si svůj program. Když vidíte, že si vás nevšímá, netrapte se a nedoprošujte se ho. Udělejte si svůj vlastní program, jeďte na výlet, vyrazte na procházku po okolí. Zážitky z cest vám nikdo nevezme!

 

-          Malý letní flirt. Když vás partner ignoruje a ani se vám nedotkne, co tak užít si malý letní flirt. Stačí si jen s někým zatančit, pobavit se, zasmát. Nemusíte s ním hned končit v posteli. Malé rozptýlení v této situaci funguje lépe, než jakékoli léky.

 

-          Nenechat se otrávit. I když to bude těžké, nenechejte si dovolenou otrávit. Jistě nestála málo peněz a jeden „protiva“ vám ji přece nezkazí! Když on ignoruje vás, dělejte to samé. Tvařte se, jakoby tam nebyl. Jděte na pláž, dejte si drink u baru. Užijte si příjemné dny, návrat do reality vás brzy čeká.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse