vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dovolená bez partnera: Proč se nebát a vyrazit sama s dětmi

11. července 2014

Dovolená bez partnera: Proč se nebát a vyrazit sama s dětmi

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hádky děti dovolená sex partner

preventan-mimiforum-banner

Nechce-li partner s vámi na dovolenou, nebo nemáte-li s kým jet, nevadí. Vezměte děti, seberte odvahu a vyrazte třeba k moři. Užijete si tak spoustu zábavy!

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

„I když s partnerem máme celkem normální vztah, jezdit na dovolenou se mnou a dětmi nechce. Prý si odpočine jedině tak, že jede sám. A tak každý rok vyrážíme jen já a děti. Ze začátku jsem se bála, že to nezvládnu, ale nakonec se ukázalo, že jsou to nejlepší dovolené. Nikdo vás nekomanduje, nemusíte se mu podřizovat, zkrátka panuje tam pohoda,“ vypráví Irena (32).

 

Nebojte se vyrazit

Pokud partner jezdit na dovolené nechce, nebaví ho, má jiné představy, nemá volno z práce, anebo když žije žena s dětmi sama, není moc možností na výběr. Buď zůstat doma, anebo vyrazit s dětmi na vlastní pěst. Proč se nebát, vyjet bez partnera a třeba rovnou do zahraničí?

 

1. Nebudete se hádat

Pokud pojedete jen sama s dětmi, odpadnou vám hádky a konflikty, které by s partnerem mohly nastat. Budete mít klid a nemusíte se s nikým přít. Vše půjde dle vás a dle toho, jak se s dětmi rozhodnete.

 

2. Lépe si odpočinete

Když si vyberete správnou dovolenou, třeba s dětským klubem, vaše ratolesti se zabaví, užijí si spoustu zábavy a vy budete mít klid na opalování a relax na pláži či u vody

 

3. Můžete se seznámit

Na dovolené bez partnera se nové vztahy navazují mnohem lépe. Můžete se tak snadno seznámit a najít si novou kamarádku, anebo třeba nového přítele. Záleží jen na vás, jak se chopíte příležitosti.

 

4. Užijete si spoustu zábavy

Není-li váš partner zrovna tím, kdo by řádit s dětmi, naopak radši sedí dál a neustále je napomíná, bude vám bez něj na dovolené lépe. Užijete si mnohem víc zábavy, když s dětmi pojedete sama, starosti hodíte za hlavu a báječně se uvolníte.

 

5. Méně utratíte sex-a-vztahy-dovolena-bez-partnera-ii-sh-nahled

Když vás pojede o jednoho méně, bude vás to i méně stát. Můžete mít menší pokoj, neplatíte za pobyt, jídlo i cestu pro jednoho dospělého, a to už může být pořádná částka. Díky tomu možná na dovolenou našetříte, i když neoplýváte penězi.

 

6. Dobře se vyspíte

Jen si to představte – jedete bez partnera, takže vám v pokoji nikdo nebude chrápat a budit vás, ale ani se nebude dožadovat plnění manželských povinností, na které byste třeba ani neměla náladu. Díky tomu se mnohem lépe vyspíte a budete odpočatější, než kdyby byl s vámi. Někdy je lepší žádný sex, než ten, který provozovat musíte.

 

7. Můžete hřešit

A tím není myšleno s jinými muži! Ale v klidu, aniž byste si vyslechla kázání, si s dětmi můžete zajít na zmrzlinu, anebo třeba na pizzu. Partner by vám vyčítal, že vyhazuje peníze. Takto nic neuvidí, a tak klidně můžete lehce hřešit a dopřát si věci, co s ním ne.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
20:34 30.08.2017 - Olina -

Zabezpečení

Dobrý den, po rozvodu jsem se dovolené o samotě s dětmi docela bála, hlavně teda toho, jak dobře zabezpečit dům. Trošku jsem hledala na internetu a pak si podle tohoto návodu koupila alarm: bezpecnydum.cz/bez­pecnydum/2-Poradna/7-Vyber-a-druhy-alarmu Pokud si s tím taky nevíte rady, tak určitě mrkněte 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse