vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před osmi roky -

Domácí gel na praní: Recept a vaše zkušenosti

Je levný, ekologický a jeho příprava není náročná. To jsou hlavní důvody, proč některé ženy nedají dopustit na mýdlový sliz. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
09:40 28.05.2017 - Daniela -

Bez nadpisu

Prali jste někdy v pracím gelu nebo pracím prášku Dalli Med?? Mělo by se jednat o prací prostředek pro alergiky

23:12 16.11.2016 - Ilona -

Bez nadpisu

Taky používám Eurona by Cerny různé vzorky aviváží. Při prvním nákupu nad 2000 Kč jsou vzorky zdarma. Mám ty aviváže moc a moc ráda. www.r-club.webnode.cz

23:11 16.11.2016 - Prací gely Eurona -

Bez nadpisu

Jo mýdlový slyz je super. Já používám někdy taky Eurona by Cerny gely a prášky na praní. Taky aviváže jsou super. www.katalogdro­gerie.cz

21:37 28.08.2015 - Ilona -

Peru více jak rok

Dobrý den, za mě jeden z nejlepších pracích prostředků…pere výborně a o ekonomické stránce není třeba hovořit…a ptala jsem se přímo zkušeného opraváře na zničení pračky slizem a vyvrátil mé pochyby..jde spíše o smůlu při výběru pračky, buď narazíte na dobrý kus, nebo špatný…a ucpané pračky jsou i při používání různých reklamních prostředků na její čištění a odstranění vodního kamene…tady to vše čistí soda :)..takže rozhodně nic není jednoznačné…a peru na čtyři děti..takže vím o čem mluvím..

18:17 31.07.2016 - Jana -

Re: Peru více jak rok

Vyzkoušela jsem ho a přiznám se ale… že manželovy upocené košile a trička to nevypralo (má celkem agresivní pot a i po vyprání jsou stále cítit). Práno jednou na kratší program (1,5 hod na 40 stupnů), když se to nepovedlo, tak jsem zkusila delší program (2,5 hod na 40 stupňů). Přidala jsem i ocet do posledního máchání. Nevypraly se mi ani povlaky na polštáře (také zamaštěné od potu). Jakoby mi tam chybělo něco, co rozpouští tuky. Napadá Vás, co dělám špatně? Nebo máte posobnou zkušenosti či Vám to vypere vše? Díky.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.