vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dobré rady, jak vyhlásit boj celulitidě

19. února 2015

Dobré rady, jak vyhlásit boj celulitidě

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: na hlavu můžeme dát čelenku se svatozáří. Nasadíme křídla a anděl je hotový. Text: ino Foto: Shutterstock.com aby vznikly popruhy jako u baťůžku. Oblečeme bílé legíny a triko na který přilepíme menší nastříhané kousky talířků – vytvoří tak efekt bohatých křídel. Mezi středové talíře pistolí vlepíme konce bílé stuhy tak které tak vytvoří iluzi pírek na křídlech. Spoje můžeme zamaskovat dalším talířem po obou stranách na ně jeden přes druhý nalepíme vystřižené okraje aby nám vždy vznikla dvě křidýlka (pírka). Vezeme jeden celý talíř vystřihneme střed cca ve tvaru kapky tužka Jak na to: Na každý talíř nakreslíme stejnou šablonu bílá stuha jak vyrobit efektního anděla! Co je potřeba: asi 11 ks bílých papírových talířů na hlavu stopku (případně zelenou čepici) a jahoda je na světě. Anděl Snadný způsob přes hlavu dáme koš kterou polepíme zeleným filcem. Gumičkou připevníme pod bradu. Dítě oblečeme do červených legín a trika a ty tavnou pistolí připevníme na koš po všech stranách. Z pevnějšího drátu vytvoříme stopku po stranách díry na ruce. Ze žluté látky vystřihneme slzy pevnější drátek Jak na to: Do užší strany červeného koše na hračky vystřihneme otvor na hlavu zelený filc nůžky tavná pistole žlutá látka který mezi princeznami vynikne. Co je potřeba: červený síťovaný koš na hračky dáme pásek s chapadly a čepici a kostým je na světě. Jahoda Opravdu netradiční kostým který dítěti omotáme kolem pasu. Jeden horní díl ustřižených punčocháčů použijeme jako čepici – stačí na něj našít oči a je hotovo. Oblečeme punčocháče a tričko nůžky Jak na to: Punčocháče ustřihneme pod rozkrokem. Na nohavice našijeme různě velké barevné knoflíky a vycpeme je (např. vatou). Poté je přišijeme k pásku (stuze) vata na výplň pásek či stuha zbytky látek knoflíky ke kterému poslouží již vyřazené punčocháčky! Co je potřeba: vyřazené barevné dětské punčocháče levné a jednoduché kostýmy. Chobotnice Originální kostým masku? Pak přinášíme malou inspiraci na rychlé originální víly. Takovými kostýmy se to na každém karnevalu jen hemží. Chcete pro své dítě vytvořit jinou Spidermani Princezny piráti

preventan-mimiforum-banner

Po pomerančové kůži netouží snad žádná žena. Bohužel v menší či větší míře jich potká až 90 %. Jak jí vyhlásit boj?

Přípravek FolGravid GravidPLAN® (doplněk stravy se sladidlem) je doplňkem stravy s vysokým obsahem inositolu a aktivní formy kyseliny listové (Quatrefolic), který byl vyvinut speciálně pro ženy, které plánují těhotenství.

folgravid-gravidplan-nahled

Která žena by si přála mít pomerančovou kůži! Většina doufá, že se strašáku jménem celulitida vyhne. Jenže jen málokterá má to štěstí. Problém totiž během života potrápí až 90 % žen. A vůbec nemusíte mít nadváhu – nevyhýbá se totiž ani těm štíhlým. Hlavní roli hraje dědičnost, mezi další faktory pak patří hormonální změny, kouření, pití alkoholu, špatné trávení a zácpa, ale i sedavé zaměstnání nebo dlouhé stání. Nepříznivý vliv má také nošení těsného spodního prádla. Jak nad celulitidou zvítězit?

 

První volba – krémy a gely

První volbou, pokud celulitida začne klepat na dveře, jsou krémy a gely přímo určené na celulitidu, které pořídíte v drogeriích a lékárnách. Kůže při jejich pravidelném používání bývá hladší a hydratovaná, ale nečekejte zázraky. Pokud chcete stav pokožky více zlepšit, zkuste jiné metody.

 

Další možnosti – od laseru po kavitaci

Možností, jak s celulitidou bojovat, pokud chcete investovat více času i financí, je víc. Mezi ty nejoblíbenější patří laser či kavitace. Kavitaci se říká bezbolestná liposukce nebo liposukce třetí generace a jde vlastně o příjemně hřejivou masáž, která využívá ultrazvuku a vakua. Aby však výsledky byly vidět dlouhodobě a celulitida se redukovala, je potřeba procedury opakovat. Laser pracuje se slabým laserovým zářením, které zkapalňuje obsah tukové buňky. Obvod rizikových partií a s ním i celulitida se tak úspěšně snižuje. Také zde je zákrok třeba opakovat a efekt není trvalý.

 

zdravi-a-krasa-jak-vyhlasit-boj-celulitide-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:

Babské rady, jak na celulitidu

 

Káva. Na pomerančovou kůži pomáhá obyčejná káva. Ovšem nikoliv její pití, ale masáže inkriminovaných partií. Stačí smíchat trochu mleté kávy s obyčejným krémem či tělovým mlékem a dvakrát denně dvě minuty masírovat. Poté opláchnout. První příznivé výsledky se prý dostaví již po několika dnech!

 

Břečťan. Zkusit můžete také břečťan. Stačí, když jeho lístky rozmačkáte a šťávou potíráte postižená místa. Má totiž zvláštní schopnost rozpouštět tuk a bojovat s celulitidou.

 

Med a sůl. Vyzkoušet můžete také kašičku, kterou připravíte z medu a soli. Nanesete ji na místa ohrožená celulitidou a necháte působit. Pleť po ní bude jemná a vláčná. Má totiž schopnost nejen odstraňovat odumřelé buňky, ale ještě zvláčňovat pokožku. Další alternativou je směs soli a jílu.

 

Petrželový čaj. Není to sice kdoví jaká lahůdka, ale pokud vás celulitida trápí, pomůže toxické látky z těla odvádět i petrželový čaj. Lžičku petrželové natě zalijte 150 ml vroucí vody a nechejte 10 minut louhovat. Pijte jeden šálek denně.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse