vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Dlouhý penis = skvělý sex! Opravdu na délce nezáleží?

4. března 2016

Dlouhý penis = skvělý sex! Opravdu na délce nezáleží?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milování penis velikost sex

preventan-mimiforum-banner

Opravdu nezáleží na délce penisu? Stačí k uspokojení ženy i podprůměrná velikost? Co na to říkají nejrůznější vědecké výzkumy z celého světa? A co na to naše čtenářky?

Staré dobré rčení: »I s malým kašpárkem se dá dělat velké divadlo«, mají rádi hlavně muži, které příroda příliš neobdařila. Je to ale skutečně tak, že na velikosti penisu nezáleží? Opravdu je jedno, zda chlouba nového partnera měří osm centimetrů na rozdíl od vašeho bývalého, který měl skoro dvacet?

Na velikosti záleží, říkají Skoti

Myslíte, že na velikosti nezáleží? Omyl, alespoň podle skotských vědců. Ti přišli s tím, že pro ženy zažívající vaginální orgasmy je délka penisu více než důležitá, protože s pár centimetry se jí nedostane dostatečného vzrušení, ani vyvrcholení. Ženská pochva však měří jen kolem 10 cm, takže dvaceticentimetrové »klády« jsou už zbytečné. Stačí alespoň dobrý průměr.

Zajímavost MIMIFORA

Toužíte po muži s velkým penisem? Zajeďte si do Francie. Zdejší pánové prý patří mezi evropské rekordmany – jejich chlouba v průměru měří 15,48 cm. A podle mnohých jsou šarmantní Francouzi navíc skvělí milenci! Naopak mnohem méně vybavení jsou Řekové, u nich se průměrná délka penisu pohybuje jen kolem 12,18 cm.

Velikost není důležitá, soudí Češi

Naopak čeští výzkumníci jsou jiného názoru. V rozsáhlém průzkumu, který proběhl na univerzitách v Praze a v Brně, se ukázalo, že jen 10 % žen potřebuje k vyvrcholení dráždit hluboko v pochvě, naopak většina je citlivá spíše kolem poševního vchodu, klitorisu a bodu G (nachází se v první třetině pochvy). Jen pro 4 % žen by byla velikost partnerova penisu důvodem k rozchodu a pro 10 % z nich je orgasmus spojený s dostatečnou velikostí mužské chlouby. Naopak 37 % žen uvedlo, že muž s velkým penisem je pro ně více sexuálně přitažlivý.

Zajímavost MIMIFORA

Průměrná délka penisu v Evropě je 14,27 cm. Češi na tom s délkou 14,17 cm nejsou tedy vůbec špatně.

Mužům na velikosti záleží víc než ženám

Další – pro změnu americký – průzkum ukázal, že na velikosti penisu záleží víc mužům než ženám. A jsou s ní také více nespokojeni než jejich partnerky. Zatímco ty se z 85 % vyjadřují kladně o »výbavě« své polovičky, jen 55 % mužů je se svou velikostí spokojeno. Zároveň 18 % žen přiznalo, že jim na velikosti záleží, a to nejen na délce, ale i na šířce.

MIMIFORUM zjistilo:

Vaše zkušenosti s délkou penisu

Kamila (22): „Měla jsem partnery s hodně malým i hodně velkým penisem. A musím říct, že i když ten s tím menším byl snaživý a pokoušel se mě všemožně uspokojit, nedalo se to srovnat s tím, když jsem pak zkusila partnera s 18 cm. Vzrušoval mě jen pohled na něj. Když do mě vnikal, byla jsem v sedmém nebi.“

Denisa (26): „Podle mě na velikosti záleží. Měla jsem jednoho milence, který ho měl tak malého, že ze mě neustále vyklouzával. Uměl skvěle orální sex, ale to mi nestačilo. Přiznám se, že velikost byla jednou z hlavních příčin, proč jsem se s ním rozešla.“

Zdenka (30): „Měla jsem vždy muže s průměrnou výbavou, až na jednoho, který měl 19 cm. Pohled na něj mě vzrušoval, ale sex byl spíš utrpení. Bolel mě, protože jeho penis byl zbytečně dlouhý, takže se do mě nevešel celý. Muže s tak velkým penisem už bych nechtěla, zlatý průměr!“

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:46 20.06.2016 - Tomáš -

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ne, ty vůbec neznám. Ale právě o to šlo, zeptám se svého doktora co je to
17:44 20.06.2016 - Alexmore -

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Pokud jde o prašky dos dobré jsou asi Penirium Forte. Možna jsi o tom slyšel?
17:04 20.06.2016 - Tomáš -

Re: Re: Re: Re: Re:

Dík pro pochopení! Cviky už doporučoval mi doktor a nic moc Možná 0,5 cm..
16:52 20.06.2016 - Karel -

Re: Re: Re: Re:

Máš pravdu! to začnu já. Možná lepe bys využil cviky než tablety? je hodně pdfů na internetu
15:07 20.06.2016 - Berni -

Re: Re: Re:

Tak čtu co píšeš a musěl jsem reagovat. Chcíš být chytrá a nejsi. To nevíš, že ty vysledky z googla to hlavně reklamní články? Jsou tam dobré prostředky, jsou špatné, ale aby vědět který je který nelepe se zeptat lidi, a chlap jen tohle dělá..

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse