vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Divoký sex ve sprše. Tipy, jak neuklouznout a užít si

7. února 2016

Divoký sex ve sprše. Tipy, jak neuklouznout a užít si

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: koupelna sprcha vana milování sex

preventan-mimiforum-banner

Milování ve sprše nebo ve vaně může být skvělým zpestřením milostného života. Zkuste něžnou předehru, divoký sex, nebo smyslný striptýz! Ale hlavně pozor dejte pozor – podlaha ve sprše klouže, avšak vy sama raději použijte lubrikant.

Diskutujte: Baví vás a dopřáváte si sex ve sprše?


Romantické milování pod vodopádem, kde na vás dopadají kapky vody a vy se vášnivě líbáte a užíváte si nevýslovné rozkoše. Představa, která řadu žen provází, ale málokterá ji uskuteční, protože vodopády, a ještě k tomu mimo dosah turistů, jsou pro nás opravdu z ruky. A tak se nabízí jiná, levnější a méně romantická varianta – milování ve sprše. Když zavřete oči a budete si představovat panenskou přírodu s vodopádem v okolí, bude efekt skoro stejný.

Začněte něžnou předehrou

Milování ve sprše má výhody – ovšem i zápory. V první řadě jde ale o skvělou možnost, jak si snadno zpestřit milostný život. Stačí jen lehká předehra pod stékající vodou, kdy se vzájemně dotýkáte a umýváte, a pak se nažhaveni přesunete do ložnice.

Poloha 1: Vsedě

Nevýhoda van a sprchových koutů je, že to v nich hodně klouže. A tak je v zápalu vášně třeba dát dobrý pozor na to, aby vám neujela noha, a vás to místo do extáze nepřivedlo do nemocnice na ARO. Proto se vyplatí využít protiskluzných podložek a uvážlivě volit polohy. Ženy, které s tím mají bohatou praxi, doporučují ve sprchovém koutu polohu vsedě s tím, že muž sedí, je zapřený za ruce a žena na něj opatrně dosedá. V poloze tělo na tělo můžete zažít neskutečné vzrušení.

sex-a-vztahy-divoky-sex-ve-sprse-2-ing

Poloha 2: Zezadu vstoje

Další oblíbená poloha sprchových koutů je vestoje. Žena se rukama zapře o stěnu a partner do ní proniká zezadu. Na rozdíl od jiných pozic je poměrně bezpečná a riziko uklouznutí malé. Naopak delší orální sex není ve sprše nic příjemného – tedy alespoň pro ženu. Nejenže jí do obličeje teče voda, ale klečet na kluzkém a tvrdém povrchu není žádná balada.

Použijte lubrikant 

Kdo s milováním pod vodou nemá zkušenosti, většinou si myslí, že nemůže nastat žádný problém. Ve vodě přece žena musí být vlhká! Jenže to není tak docela pravda. Voda totiž většinou odplaví kluzký poševní sekret, a protože sama zvlhčující funkci nezastane, může milování bolet a být nepříjemné. Proto je ideální použít lubrikant na silikonové bázi, klidně i před tím, než do sprchy – či vany – vůbec vstoupíte.

Pozor na kondomy

Chráníte-li se při milování jen kondomem, pozor. Pod vodou rozhodně není vhodnou formou antikoncepce, neb sklouzává, nedrží, a tím pádem neplní svou funkci. Pod proudem vody na něj proto nespoléhejte, pokud neplánujete rodinu.

Tip MIMIFORA

Miss Mokré tričko

Mokré oblečení na holém těle dokáže být neskutečně sexy. Zkuste si s partnerem zahrát hru na Miss Mokré tričko. Vstupte k němu do sprchy jen v bílém triku. Jakmile se namočí, zprůhlední a odhalí vaši postavu. Pro muže bývá takový pohled velmi vzrušující a rozhodně ho nenechá chladným. Nebo můžete vyzkoušet další možnost – udělat striptýz pod sprchou. Nejdříve nechejte tričko namočit, poté si ho velmi pomalu svlékejte pod proudem vody. Pokračování ve dvou vás zaručeně nemine.

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse