vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Detoxikace organismu: Tak by měla začít dieta!

3. července 2011

Detoxikace organismu: Tak by měla začít dieta!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: vývoj 9. měsíc lékař prohlídky plod změny alkohol toxiny dieta organismus detoxikace

preventan-mimiforum-banner

Jednostranné diety, nebo takové, při nichž jíte jen živočišné bílkoviny, játra velmi zatěžují. Aby se tělo správně nastartovalo a snižování váhy vám šlo lépe, vyplatí se předtím organismus detoxikovat…

Ostropestřec Plus Farmax

Ostropestřec Plus Farmax

Ostropestřec Plus Farmax je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské, které zajišťují regeneraci jater, optimalizují jejich funkci a přispívají k detoxikační činnosti jater. Tělo tak zbavují nahromaděných škodlivin, které negativně zatěžují organismus. Klanopraška čínská navíc obsahuje látky, tzv. adaptogeny, které obnovují duševní a tělesné síly při únavě a stresu, celkově tedy povzbuzuje a zlepšuje kondici organismu.

Doporučená cena: 169 Kč

Játra patří k nejdůležitějším orgánům v těle. Bez nich se žít nedá, a tak pokud dojde k jejich selhání, už není pomoci. Jenže játra jsou celý život pořádně zatěžována. Právě ony totiž naše tělo čistí od nebezpečných látek, toxinů či alkoholu, které tělu pravidelně dodáváme. A protože všechny škodliviny odbourat nestíhají, usazují se v nich, a to našemu zdraví rozhodně neprospívá.

Nevhodné diety játra zatěžují

Pokud držíte různé diety, můžete játra velmi zatěžovat, zvlášť pokud jde o nevyvážené, jednostranné diety, při kterých se jí jen maso a živočišné bílkoviny. Proto, než se do zdravého hubnutí pustíte, můžete játra pročistit detoxikační kúrou. Lékaři se dodnes nemohou shodnout na tom, zda nejrůznější detoxikační kúry fungují, protože jsou přesvědčeni, že během tak krátké doby tělo veškeré odpady a toxiny odbourat nedokáže. Avšak změna neblahých stravovacích návyků, vyloučení alkoholu, masa, mléčných výrobků, zvýšený pitný režim a dostatek ovoce a zeleniny tělu rozhodně prospěje.

 

dieta-detoxikace-organismu-2-nahled

Zajímavosti MIMIFORA

Čím je prospěšná detoxikace

● Pomáhá tělo zbavit nebezpečných toxinů a škodlivin. Ty mohou v těle způsobit problémy s trávením, mohou mít na svědomí kožní potíže i kvasinková onemocnění.

● Pokud trpíte astmatem nebo alergiemi, doporučuje se detoxikační kúra alespoň dvakrát ročně. Pomáhá tak lépe pročistit a regenerovat oslabené orgány.

● Posiluje imunitní systém.

● Tělu dodává více energie, a tím zlepšuje výkonnost – doma i v práci.

● Čistí krev, zlepšuje stav vlasů, nehtů a kůže.

● Zlepšuje spánek, trávení i pravidelnost stolice.

Detoxikace tělo nastartuje k hubnutí

Krátká – většinou třídenní – detoxikační kúra dokáže nastartovat tělo k hubnutí, které je pak čeká. Budete více pít, dopřejete si větší množství ovoce a zeleniny a tělo se začne čistit. Připravíte si tak ideální půdu pro následnou redukční dietu.

Pokud se pro očistu organismu a pročištění jater rozhodnete, je dobré ji podpořit vhodně zvolenými přípravky. Čistě přírodní, a přitom pro regeneraci a ochranu jater nesmírně účinný, je ostropestřec mariánský, který je známý více než dva tisíce let. Obsahuje látku silymarin, která zabraňuje vniknutí jedů do jater a jako silný antioxidant játra chrání před poškozením. Proto jsou právě výtažky z ostropestřce ideální i při detoxikační kúře.

Tip MIMIFORA

Třídenní detoxikační kúra

1. den: Dopoledne – 2 jablka a 1,5 litru neperlivé vody

Odpoledne – 2 jablka, 2 mrkve a 1,5 litru neperlivé vody

2. den: Dopoledne – 2 banány, 2 jablka a 1,5 litru neperlivé vody

Odpoledne – 2 jablka, 2 mrkve, krajíc tmavého chleba a 1,5 litru neperlivé vody

3. den: Dopoledne – 1 talíř domácí zeleninové polévky (brambory, mrkev, cibule, hrách, celer) a 1,5 litru neperlivé vody

Odpoledne – 2 jablka a talíř zeleninové polévky, 1,5 litru neperlivé vody

Další dny – postupně zařazujeme kuřecí maso, zeleninu, špenát, rýži atd.

PRO ZÁBAVU

A S NADSÁZKOU!

Rada naší redaktorky Lídy: „Ke zdravé pestré stravě je třeba pořídit si suchozemskou želvu! Aby měla vitamíny každý den, strouhám jí mrkev, jablko, hrušku, okurku apod. Zbytek je mi líto vyhodit, a tak to jím také."

Text: mob

Foto: Ingimage.com, Dreamstime.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:21 14.07.2014 - Sabina -

Bez nadpisu

Přesně tak super je tree3chlorella. Obsahuje kurkumu, kterou mamka užívá na záněty a nestojí moc 
00:19 28.07.2011 - Derek -

Detoxikace je užitečná

Detoxikace podle moderních způsobů celkového organismu Vám pročistí nejen tělo ale i mysl.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse