vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Cvičení s kočárkem

30. října 2014

Cvičení s kočárkem

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: kondice kočárek Sport cvičení miminko

preventan-mimiforum-banner

Cvičit můžete, i když máte malé miminko a žádné hlídání. Třeba s kočárkem, pod dohledem instruktorky a mezi ostatními maminkami!

Kolagen Farmax

· Obsahuje v 1 tobolce 85 mg účinné látky.
· Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání pohybového aparátu.

kolagen-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Nepotřebujete hlídání, s dítětem můžete být na vzduchu a ještě něco udělat pro své tělo. Stačí, když zkusíte jeden z hitů posledních let – cvičení s kočárky. Dostanete se do lepší kondice, posílíte tělo, ztratíte kila navíc, a přitom budete stále se svým dítětem. A má to ještě jednu výhodu – cvičit nebudete sama, a tak budete v kontaktu s dalšími maminkami a můžete si najít nové kamarádky!

 

Kila navíc rychle pryč

Cvičení s kočárky je vhodné pro všechny, kdo se po porodu chce dostat zpět do formy a shodit přebytečná kila. Kombinuje cvičení a běh s kočárkem i různé kardio prvky. Cvičitelky, které najdete na řadě míst republiky, využívají prvků, které jsou na místě – schodů, laviček apod. Nezáleží ani na kondici maminky, ani na věku dítěte. Záleží jen na tom, jakou má chuť cvičit.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Výhody cvičení s kočárkem

 

-          Maminka se dostane do lepší kondice.

-          Podporuje spalování a shození přebytečných kil.

-          Dítě si při pohledu na sportující maminku utváří kladný vztah k pohybu.

-          Není třeba hledat hlídání, dítě můžete vzít s sebou.

-          Dostanete se do kolektivu a najdete nové přátele.

-          Cvičení probíhá na vzduchu, v přírodě, spojíte příjemné s užitečným.

 

Pro kondici i postavu

„Na doporučení kamarádky jsem začala cvičit s kočárkem. Nevěřila jsem tomu, ale jsem nadešená. Místo obyčejné procházky dělám něco pro své tělo a je to znát. Miminko je na vzduchu a já má lepší kondici i postavu. Navíc jsem si našla nové kamarádky, se kterými se teď scházíme a chodíme na kávu. Je to skvělé, doporučuji všem. A to nejsem žádná sportovkyně,“ říká Jolana (26).

 

Sportování s miminkem deti-a-rodina-cviceni-s-kocarkem-ii-sxc-nahled

Cvičit s kočárkem můžete na řadě míst republiky. Stačí, když si najdete cvičitelku, která je vám nejblíže a přihlásíte se do kurzu. Nemusíte mít zbytečné obavy. Cvičitelky se přizpůsobí a vy nemusíte být nutně sportovkyně, abyste to zvládla. Naopak kondici postupně získáte, navíc se vám zvedne sebevědomí. Pokud byste se i přesto ve cvičení nenašla, skončit můžete kdykoli. Avšak většina maminek je nadšená – zjistila totiž, že sportovat se dá i s miminkem, zábavně a intenzivně!

 

Tip MIMIFORA:

Zacvičit si s kočárkem pod vedením školené instruktorky si můžete na řadě míst u nás i na Slovensku. Veškeré informace najdete na www.fitmami,cz.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
12:09 05.06.2015 - Kaledka -

Re: Re:

to zní dobře, tak zatím děkuju, možná to přes ně teda zkusím, pak uvidím 
10:28 26.05.2015 - XenaX -

Re:

Nemáš zač ;) No nejdřív jsem vyplnila kontakt. formulář na jejich stránkách, poté jsem byla u nich přímo a dojednala si požadavky, co by chuva měla dělat, kde, kdy atd, podepsala jsem smlouvu,pak oni najdou chuvy, udělají s nimi takové seznámeni, kde jsem byla u toho a mohla si chůvu vybrat Pak máš zkušebni týden, atd..
12:16 21.05.2015 - Kaledka -

Bez nadpisu

Ahoj Xeno, fakt? Super, děkuju za doporučení, mrknu se na ně. A jak to probíhá takový výběr chůvy? Neumim si to představit.
13:06 19.05.2015 - XenaX -

Bez nadpisu

Kaledko, taky hlídání nemáme :( Nedavno jsem využila služeb poppins.cz, sehnali nám super chůvu, sama jsem byla pak u výberu a vybrala si. Nabízí i chůvi na den Bála jsem se někoho cizího, ale překonala jsem to, jiná možnost nebyla, ted už toho budu využívat, když bude potřeba.
16:01 14.05.2015 - Kaledka -

Hlídání dítěte Praha

Ahoj maminky, je tu nějaká z Vás z Prahy? Jak řešíte hlídání ratolestí? Má vám kdo pohlídat, když potřebujete?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse