vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čtyřicítka na krku a pořád sama: Tipy, kde se seznámit

19. července 2013

Čtyřicítka na krku a pořád sama: Tipy, kde se seznámit

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Seznámení rande seznamka internet partner

preventan-mimiforum-banner

Seznámit se, když vám táhne na čtyřicet, není vždycky úplně jednoduché. Když ale začnete být aktivní a budete se snažit, brzy poznáte, že ten pravý na vás opravdu čeká.

GingiMax

GingiMax® obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) obsahujícího min. 24% flavonoidních glykosidů a 6% terpenických laktonů.

gingimax

Doplněk stravy

Více ZDE

V práci jste od rána do večera a na nic nemáte čas. Když přijdete domů, jste ráda, že si můžete v klidu odpočinout. Jenže léta běží, kamarádky kolem vás zakládají rodiny a vy jednoho dne zjistíte, že se čtyřicítka kvapem blíží a vy jste pořád sama. Co teď? Na diskotéce byste vrstevníky nepotkala, nikam se nedostanete a máte pocit, že zůstanete sama napořád. Tak dramatické to ale být nemusí. Přinášíme pár tipů, kde se seznámit, i když už vám dávno není osmnáct.

 

1. Seznamka sex-a-vztahy-ctyricitka-na-krku-ii-sh-nahled

Mnoho lidí k nim má neustále předsudky a je přesvědčeno, že takto se seznámit nedá. To ale přitom vůbec není pravda. Chce to sice více času a trpělivosti, ale když vytrváte, máte šanci, že potkáte toho pravého právě tady. Doba inzerátů v novinách je téměř pryč, seznamkám vládne internet. Je třeba jen odhodit stud, dát si inzerát a doufat, že se ozve muž v podobné situaci. Zkušenosti žen, které se takto seznámily, mluví jasně – stojí to za to! Jinou cestou by se totiž asi neseznámily.

2. Hobby

Máte-li koníčka, kterého jste dosud zanedbávala, začněte se mu věnovat naplno. Vyrazte mezi lidi s podobným zájmy. Je možné, že mezi nimi potkáte někoho, kdo vás zaujme – a vy jeho. Společné téma k hovoru budete mít hned, a pokud si padnete do oka natolik, že hobby přejde ve vztah, máte vyhráno. Chce to jen vyvinout více aktivity a směřovat pozornost tam, kam to vaše srdce táhne.

3. Okolí

Jste si opravdu jistá, že ve vašem okolí neexistuje nikdo, kdo by se k vám hodil? Choďte s otevřenýma očima a možná budete překvapená, že máte nového souseda, anebo na vás může oči nechat denní spolucestující v ranní tramvaji. Vyplatí se zapátrat i po kamarádkách, které mohou o vhodné nezadané partii vědět. Stačí trocha aktivity a může to přinést ovoce.

MIMIFORUM zjistilo:

Tipy čtenářek, kde se ještě seznámit

-          V zaměstnání.

-          V knihovně.

-          V metru.

-          V baru.

-          V lázních.

-          Na pobytu pro nezadané.

-          Při sportu, ve fitness klubu.

-          V klubech, při koncertech.

-          Na velkých společných akcích s přáteli.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse