vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čtete mu SMSky? Můžou vás zavřít!

26. března 2014

Čtete mu SMSky? Můžou vás zavřít!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: trestní oznámení zpráva SMS vězení soukromí nevěra

preventan-mimiforum-banner

Za to, že partnerovi tajně čtete SMSky v mobilu, vás mohou i zavřít. Jde totiž o trestný čin a rozčílený partner, který samozřejmě nemá čisté svědomí, na vás může podat trestní oznámení.

OcuMax Lutein 4 Farmax

·    Obsahuje přírodní karotenoidy (lutein, zeaxanti) a bylinné extrakty (borůvka, světlík).
·    Vysoký obsah luteinu – 15mg, tj. čistého 12 mg.
·    Vhodný k dlouhodobému užívání.

ocumax-lutein-4-farmax-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Napadlo vás někdy prohlédnout si SMSky v partnerově telefonu? Anebo si tajně přečíst jeho maily? Či to dokonce děláte pravidelně? Pak dejte pozor, aby vás nenachytal a nerozčílil se. Jde totiž o trestný čin, za který vás mohou i zavřít!

 

Vězení až na dva roky

Pokud partner uvidí, jak mu slídíte v mobilu, nemusí se vám to vyplatit. Když by se vám totiž chtěl pomstít, může na vás podat trestní oznámení. A vás by mohly zavřít až na dva roky. Jak je to možné? Porušila jste totiž § 182 trestního zákoníku hlava II, a to konkrétně »tajemství dopravovaných zpráv«. Ty zahrnují nejen dopisy, ale i e-maily či textové zprávy v telefonu.

 

75 % lidí v mobilu slídilo!

To ale není všechno. Hrozit vám může i vyšší trest. Kdyby se totiž prokázalo, že jste svým jednáním způsobila velkou škodu, trest odnětí svobody může být až pětiletý. Zdá se vám slídění v mobilu pod vaši úroveň? Pak patříte k pouhým 25 % lidí, kteří se o to nikdy nepokusili. Naopak 75 % lidí přiznává, že už někdy partnerův mobil špehovalo. Třeba, když jej omylem zapomněl doma, anebo když byl ve sprše.

 

Mobil odhaluje nevěru

Mnoho lidí ani nenapadne prohledávat partnerův telefon, anebo mailovou schránku až do chvíle, kdy se něco změní. Například nápadně se promění partnerovo chování, začne o sebe více pečovat, je méně doma, mobil, který předtím ležel na stole, najednou schovává. A neustále mu chodí zprávy. Podezíráte jej z nevěry, a tak první co vás napadne, je zjistit pravdu v jeho mobilu. Není se tak čemu divit, že je to právě mobil, který v osmi z deseti případů dnes stojí za odhalením nevěry!

 

Nečtěte zprávy, promluvte si sex-a-vztahy-ctete-mu-smsky-ii-sh-nahled

Pokud se rozhodnete v partnerově mobilu slídit, pak pozor, aby vás nenachytal. Čelit trestnímu oznámení totiž není žádná výhra! Lepší, než hledat důkazy v telefonu, je s ním z očí do očí promluvit. Žádný zákon tím neporušíte a možná se dozvíte víc, než ze čtení textovek v mobilu.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse