vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Co vás motivuje ke cvičení? Takto radíte!

2. května 2018

Co vás motivuje ke cvičení? Takto radíte!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: Sport cvičení žena pohyb

preventan-mimiforum-banner

Nepatříte mezi vášnivé sportovkyně, ale víte, že cvičit potřebujete? Nevíte, jak se do sportu donutit? Zkuste některou z rad našich čtenářek! Ptáme se – co právě je ke cvičení motivuje. 

Když chcete mít pěknou postavu, anebo shodit nějaké to kilo navíc, bez cvičení se prostě neobejdete. Ne ale každý je sportovní nadšenec, a tak je mnohdy těžké, se k pravidelnému pohybu vybičovat. Proto jsme se zeptali našich čtenářek – co motivuje ke cvičení vás? A takto radíte!

 

Nový milenec!

„Ke cvičení jsem se nikdy nemohla přemluvit. Nebavilo mě a pořád jsem ho odkládala. Motivovalo mě až to, když jsem si našla nového milence. Chtěla jsem pro něj být krásná, a tak jsem začala denně cvičit. Výsledky se dostavily poměrně brzy a já z nich měla velkou radost. I na příteli bylo vidět, že se mu tělo líbí stále víc, a to nám pomohlo i v sexu.“ (Jana, 36)

 

Sázka s kamarádkou

„Já i kamarádka jsme chtěly zhubnout a zlepšit si figuru. Ale ani jedna nepatříme mezi sportovní fanynky. Nakonec jsme se vsadily, že si dáme tři měsíce a ta, která zhubne víc a shodí více centimetrů v pase, zaplatí oběma víkendový wellness pobyt. A protože ani jedna jsme nechtěla prohrát, donutilo nás to na sobě rychle začít pracovat a cvičit. Obě nás sportování nakonec chytlo, takže jsme u něj zůstaly. A wellness pobyt jsme nakonec platily napůl.“ (Lenka, 39)

 

On-line kamarádka

„Nemohla jsem se donutit ke cvičení a v mém okolí nebyl nikdo, kdo by se mnou sportovat chodil. Tak jsem si na internetu našla kamarádku s podobným problémem. Začaly jsme si denně psát a vzájemně se motivovaly. Psaly jsme si o svých úspěších, o tom, jak cvičíme, kolik jsme shodily. A najednou to šlo líp a já konečně pravidelně sportovala. Zhubla jsem, a to mi řádně zvedlo sebevědomí.“ (Jitka, 37)

 

Rozchod

zdravi-a-krasa-co-vas-motivujeke-cviceni-ii-sh-nahled

„Roky jsem se nemohla donutit chodit cvičit. Paradoxně mě nakoplo až to, když si partner našel jinou a rozešel se se mnou. Rozhodla jsem se, že to mu nedaruju a ukážu mu, o co přišel. Začala jsem na sobě tvrdě pracovat, zhubla jsem a denně cvičila. Pořídila si nový šatník tak, aby odhalil moje nové přednosti. Našla jsem si jiného přítele a svého bývalého, který si změny všiml a chtěl se ke mně vrátit, jsem vítězoslavně odmítla.“ (Renata, 40)

 

Tip MIMIFORA:

Zkuste Vacushape!

Spojení pohybu, spalování tuku a redukci tukových polštářků slibuje Vacushape. Navíc pomáhá odstraňovat celulitidu a samozřejmě formovat postavu. Princip je založen na pohybu – chůzi – v podtlakovém systému. Abyste dosáhla výsledku, postačí třicetiminutové cvičení, avšak ne jedno, je třeba podstoupit 15 až 20 aplikací – v závislosti na věku. Je prokázáno, že tak ženy ztratí 4 až 12 cm v oblasti břicha a až 10 cm v oblasti boků.

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse