vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Co v lásce nikdy nedělat. Nejhorší tipy expertů!

20. srpna 2016

Co v lásce nikdy nedělat. Nejhorší tipy expertů!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Experti nejsou neomylní. Alespoň ti, co radí v lásce. Když byste se totiž řídila některými radami, nebudete mít nikdy spokojený vztah ve dvou, protože každý muž vám uteče.

Diskutujte: Řídíte se v lásce radami expertů, nebo dáváte na svou intuici?


Experti na lásku dávají v sexu opravdu »dobré rady«. Pokud se jimi budete řídit, čeká vás klidný život. O samotě. Většina mužů vám totiž rovnou uteče. Zde jsou některé tipy, jak si údajně muže získat a v posteli dosáhnout toho, o čem sníte.

Mluvte potichu

Tak tomu se říká dobrá rada nad zlato! Jeden japonský odborník, který se specializuje na gejši, totiž něžnému pohlaví doporučuje: „Mluvte potichu, či šeptem!“ Prý je to smyslnější a ženské. Jenže tato rada se v praxi líbí málokomu. Téměř žádný muž není nadšený, když něco šuškáte a on vás vůbec neslyší.

Komandujte ho

Tak na to pozor. Málokterý muž se nechá snadno a s potěšením ovládat, i když vědci tvrdí opak. Muži prý potřebují, aby je někdo vedl, jinak jsou ztraceni, říkají. To sice může být pravda, ale musíte to dělat nenápadně. Pokud muž získá pocit, že s ním máváte jak s vlajkou ve větru a jen ho komandujete, z 99 % ztratí zájem a jde o dům dál.

Nevařte mu, dokud si vás nevezme sex-a-vztahy-co-v-lasce-nikdy-nedelat-ii-sh

Další skvělá rada! Abyste muže dostala do chomoutu, prý mu domácí hody máte jen slibovat. Ale hlavní je mu nevařit. Pokud to totiž neumíte, tak se znemožníte a možná se s vámi i rozejde. A když to naopak umíte dobře, tak už se ho nezbavíte a nebude mít důvod si vás vzít. To je sice pěkné, ale nezapomeňte, že láska prochází žaludkem. A na vařené nudli ho těžko utáhnete.

Nechejte partnera, ať vás podvádí

Kdo toto může poradit? Jeden údajný americký expert na lásku. Je totiž přesvědčený, že nejlepší, co může žena udělat, když ji muž podvádí, je tvářit se, že to nevidí. Po ničem nepátrat, nic nezjišťovat a milého partnera si nechat dělat, co se mu zamane. To je sice skvělé řešení, ale jen pro nevěrníka. Žena by se asi utrápila.

Odpírejte mu sex

Pokud po muži něco chcete, odpírejte mu sex. A to až do té doby, než toho dosáhnete. Báječná rada až na to, že většinu mužů spíše odradí, než bude motivovat. Málokdo dnes bude tak naivní, aby vám snesl modré z nebe a od vás se dočkal jen odmítání a výmluv. Pokud si muže chcete udržet, touto radou se rozhodně neřiďte.

Udělejte mu přednášku

Než s ním skončíte v posteli, na rovinu si s ním promluvte. Udělejte mu přednášku o tom, co máte v sexu ráda, kde máte erotogenní zóny a jak by se měl chovat. Jen tak dosáhnete toho, co chcete! Další skvělá rada. Zkuste to udělat a svůj nový objev už pravděpodobně nikdy neuvidíte. Skvělý tip to však je tehdy, pokud nechcete otěhotnět či se bojíte pohlavních chorob. Přednáška před sexem totiž zapůsobí jako skvělá antikoncepce a k ničemu nedojde.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse