vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Co prozradí boty: I to, jaká jste v posteli!

21. února 2014

Co prozradí boty: I to, jaká jste v posteli!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: podpatek boty obuv postel sex

preventan-mimiforum-banner

Boty dokážou o člověku prozradit víc, než si myslíte. Pokud neustále nosíte jednu výšku podpatku, anebo boty bez, něco to o vás vypovídá. Třeba to, jaká jste v posteli!

Čím vyšší podpatky, tím nižší sebevědomí! Alespoň to tvrdí francouzští vědci. Z jejich průzkumu totiž vyplývá, že ženy si vysokými podpatky kompenzují nedostatek sebedůvěry. A čím užší podpatek, tím hůř. Zkrátka a dobře – nejhůř jsou na tom prý ty, které nosí vysoké jehly. To ale není zdaleka všechno, co o vás mohou boty prozradit!

 

Jehlové podpatky nad 8 cm

Milujete dobrodružství – v životě i ve vztazích. Jste energická, ale dokážete být pořádně agresivní. To je také důvod, proč můžete přijít o mnohé přátele. I když si příliš nevěříte, snažíte se to skrývat, a tak navenek působíte neústupně a mnohdy i velmi arogantně. Neustále se za něčím ženete, nerada se nudíte, chcete stihnout maximum věcí. Život se vám totiž zdá příliš krátký. V posteli jste dominantní a výbušná – někdy až příliš.

 

Nižší jehlové podpatky 

Nesnášíte samotu, naopak jste velmi přátelská a komunikativní. Jste žena s velkým Ž a víte to o sobě. Vaše ženství je vaší tajnou zbraní, kterou umíte náležitě využít. Pokud chcete něčeho dosáhnout, jdete na to právě přes vaše přednosti – a většinou úspěšně. Jste rázná a energická, ve vztazích se nerada vážete, toužíte po pocitu volnosti. Jste žárlivá, ale sama u partnera žárlivost nesnášíte.

 

Střední, silnější podpatky

Jste cílevědomá a vždycky víte, co chcete. Zároveň jste tvrdohlavá, a pokud se pro něco rozhodnete, nikdo vás nepřesvědčí o opaku. Působíte vyrovnaně a přátelsky, ale pokud chcete, umíte být velmi nevypočitetelná a dát ránu pod pás. Přátelům pomáháte, ale když se vám někdo znelíbí, umíte mu to dát řádně najevo. Když chcete, umíte využít své zákeřnosti.

 

Boty bez podpatku

 

Jste milá, klidná, kamarádská, všude kolem sebe máte spoustu přátel. Všichni vědí, že se na vás mohou obrátit, když jsou v nesnázích, protože vy jim pomůžete. Nemáte však jen samé kladné stránky. I když se to snažíte skrývat, jste bojácná a máte strach ze změn. Máte ráda svůj klid a nepatříte mezi ty, kdo by vyhledávaly extrémní dobrodružství, nebo sporty. Nerada působíte vyzývavě, jste spíše konzervativní a nemáte ráda velké proměny a výzvy.

 

sex-a-vztahy-co-prozradi-boty-ii-sxc-nahled

Sportovní boty

Nežijete s hlavou v oblacích, nikdy nejednáte bez rozmyslu. Nohama stojíte pevně na zemi, řídíte se rozumem. Jste racionální a nenecháte se ovládat city. Než uděláte důležité rozhodnutí, zvažujete jej několikrát ze všech stran. Právě proto máte někdy problémy v životě i ve vztazích. Partnerům však dokážete vše vynahradit v posteli. I když působíte klidně a rozvážně, dokážete to v soukromí pořádně roztočit.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse