banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Co o vás prozradí sex

15. ledna 2016

Co o vás prozradí sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milování vztahy orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Sex o vás a o vašem partnerovi prozradí mnohem víc, než si myslíte. Záleží na poloze, kterou nejvíc milujete. Podle toho hned poznáte, jací doopravdy jste. A pokud to nebude sedět, alespoň se pobavíte.

Diskutujte: Věříte tomu, že oblíbená poloha při sexu může prozradit vaši povahu?


Chcete vědět, jaká vy, nebo váš partner doopravdy jste? Pak si stačí uvědomit, jakou polohu milujete. Ta totiž o lidech umí prozradit víc, než se zdá. Prý to, co člověka baví v posteli, zaručeně ukáže, jaký je v životě a co od něj můžete čekat.


Misionářská poloha

Jací jste: konzervativní, spolehliví, snaživí, společenští

Člověk, který miluje misionářskou polohu, má rád jistotu a nerad riskuje. Drží se stálého zaměstnání, protože má jistý plat, a to je hlavní. Ve vztahu je velkou výhodou jeho spolehlivost, a tak bývá dobrým partnerem. Protože ale jede stále ve svých zajetých kolejích, může s ním časem být trochu nuda. Jak v posteli, tak ve vztahu. Tito lidé se bojí samoty, a díky tomu jsou velmi snaživí. Mají totiž panickou hrůzu, aby je partner neopustil, a tak zuby nehty plní jeho přání.

Poloha zezadu

Jací jste: zakomplexovaní, odtažití, tajemní, okouzlující

Říká se jí také poloha psí. Často ji milují muži, kteří jsou rádi dominantní, a naopak submisivní ženy. Jenže všechno není tak, jak by se mohlo zdát. Polohu zezadu prý vybírají muži i tehdy, když nejsou příliš vzhlední nebo jsou při těle – partnerka na ně totiž nevidí. To samo o sobě mluví o tom, že bývají zakomplexovaní a v milostném životě mívají problémy. Z podobného důvodu ji milují i ženy. Partner totiž vidí jejich ladné křivky zezadu, nikoli však jejich povislá ňadra. Lidé, kteří milují psí polohu, bývají odtažití, málo citliví, ale mají v sobě něco okouzlujícího a tajemného.

Poloha na koníčka sex-a-vztahy-co-o-vas-prozradi-sex-2-ing

Jací jste: sebevědomí, jistí si sami sebou, arogantní, manipulátoři

Muži, kteří chtějí, aby partnerka byla nahoře, bývají sebevědomí. Jsou si jisti sami sebou a tím, že vždy dostanou, co chtějí. A když ne, jsou hned nepříjemní a arogantní. Žena, která tuto polohu miluje, ráda vztah řídí a snaží se s partnerem manipulovat. Chce určovat směr a rozhodovat i o maličkostech. Také ženy bývají velmi sebevědomé, jisté si svým tělem a fyzickou přitažlivostí, protože při této poloze má partner výhled na celé jejich tělo.

Poloha z boku

Jací jste: majetničtí, romantičtí, vnitřně nejistí, snílci

Muži, kteří milují tuto polohu (někdy se jí říká Lžička), bývají majetničtí a touží po tom, aby ženu měli jen pro sebe. Díky tomu bývají přehnaně žárliví a mohou dělat hysterické scény. Vztah je pro ně na prvním místě, mají rádi romantiku a kamarády buď nemají, nebo s nimi tráví velmi málo času. Ženy, které tuto polohu milují, potřebují cítit jistotu. Mají rády pevné objetí a jsou tak trochu snílci. Touží po dokonalém princi na bílém koni, který ale přijede jen málokdy.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa