vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Co o vás prozradí sex

15. ledna 2016

Co o vás prozradí sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milování vztahy orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Sex o vás a o vašem partnerovi prozradí mnohem víc, než si myslíte. Záleží na poloze, kterou nejvíc milujete. Podle toho hned poznáte, jací doopravdy jste. A pokud to nebude sedět, alespoň se pobavíte.

Diskutujte: Věříte tomu, že oblíbená poloha při sexu může prozradit vaši povahu?


Chcete vědět, jaká vy, nebo váš partner doopravdy jste? Pak si stačí uvědomit, jakou polohu milujete. Ta totiž o lidech umí prozradit víc, než se zdá. Prý to, co člověka baví v posteli, zaručeně ukáže, jaký je v životě a co od něj můžete čekat.


Misionářská poloha

Jací jste: konzervativní, spolehliví, snaživí, společenští

Člověk, který miluje misionářskou polohu, má rád jistotu a nerad riskuje. Drží se stálého zaměstnání, protože má jistý plat, a to je hlavní. Ve vztahu je velkou výhodou jeho spolehlivost, a tak bývá dobrým partnerem. Protože ale jede stále ve svých zajetých kolejích, může s ním časem být trochu nuda. Jak v posteli, tak ve vztahu. Tito lidé se bojí samoty, a díky tomu jsou velmi snaživí. Mají totiž panickou hrůzu, aby je partner neopustil, a tak zuby nehty plní jeho přání.

Poloha zezadu

Jací jste: zakomplexovaní, odtažití, tajemní, okouzlující

Říká se jí také poloha psí. Často ji milují muži, kteří jsou rádi dominantní, a naopak submisivní ženy. Jenže všechno není tak, jak by se mohlo zdát. Polohu zezadu prý vybírají muži i tehdy, když nejsou příliš vzhlední nebo jsou při těle – partnerka na ně totiž nevidí. To samo o sobě mluví o tom, že bývají zakomplexovaní a v milostném životě mívají problémy. Z podobného důvodu ji milují i ženy. Partner totiž vidí jejich ladné křivky zezadu, nikoli však jejich povislá ňadra. Lidé, kteří milují psí polohu, bývají odtažití, málo citliví, ale mají v sobě něco okouzlujícího a tajemného.

Poloha na koníčka sex-a-vztahy-co-o-vas-prozradi-sex-2-ing

Jací jste: sebevědomí, jistí si sami sebou, arogantní, manipulátoři

Muži, kteří chtějí, aby partnerka byla nahoře, bývají sebevědomí. Jsou si jisti sami sebou a tím, že vždy dostanou, co chtějí. A když ne, jsou hned nepříjemní a arogantní. Žena, která tuto polohu miluje, ráda vztah řídí a snaží se s partnerem manipulovat. Chce určovat směr a rozhodovat i o maličkostech. Také ženy bývají velmi sebevědomé, jisté si svým tělem a fyzickou přitažlivostí, protože při této poloze má partner výhled na celé jejich tělo.

Poloha z boku

Jací jste: majetničtí, romantičtí, vnitřně nejistí, snílci

Muži, kteří milují tuto polohu (někdy se jí říká Lžička), bývají majetničtí a touží po tom, aby ženu měli jen pro sebe. Díky tomu bývají přehnaně žárliví a mohou dělat hysterické scény. Vztah je pro ně na prvním místě, mají rádi romantiku a kamarády buď nemají, nebo s nimi tráví velmi málo času. Ženy, které tuto polohu milují, potřebují cítit jistotu. Mají rády pevné objetí a jsou tak trochu snílci. Touží po dokonalém princi na bílém koni, který ale přijede jen málokdy.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse