vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví

9. května 2018

Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nuda rozchod vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Sex do vztahu neodmyslitelně patří, avšak pokud to v posteli přestane klapat, může se to na něm negativně projevit. Když se nuda v posteli neřeší, vede k nevěře a rozchodu.

„Poslední dobou je sex s partnerem jedna velká nuda. Vůbec se na něj netěším, spíš se mu snažím vyhnout. Vím totiž přesně, co přijde – jedna poloha, dvě až tři minuty, a to je vše. Dřív se mi v posteli věnoval, bylo vidět, že ho to baví, stejně jako mně. Jenže po pár letech je z toho jen nudná povinnost. Nevím, co s tím mám dělat, ale nechat to tak nechci,“ svěřuje se Katka (37).

 

Nuda v posteli vede k nevěře

Téměř do každého partnerského vztahu vklouzne po letech stereotyp. Zatímco některé páry se mu poddají, jiné se proti němu snaží bránit. Pokud ho ale necháte, aby vás ovládl, není to dobrá varianta. V posteli vás to přestane bavit, a když s tím něco neuděláte, může to vést k potížím, nevěře či rozchodu.

 

Našla jsem si milence. Teď lituji.

„Sex s partnerem mě po pár měsících přestal bavit. Bohužel mě nenapadlo jiné řešení, než si najít milence. S jedním jsem spala, s druhým žila. Bylo to fajn až do chvíle, než na to partner přišel. Nakonec jsem přišla o oba a mrzí mě to. Když v sexu byla nuda, měla jsem to řešit s partnerem, ne si hned hledat náhradu. Příště bych byla chytřejší,“ vypráví Linda (39).

 

sex-a-vztahy-co-delat-kdyz-vas-sex-nebavi-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví?

 

-          Promluvit si. Komunikace by měla být základem každého vztahu, a to o všem – tedy i o sexu. Pokud máte pocit, že sex je poslední dobou jedna velká nuda, sedněte si s partnerem a opatrně to s ním proberte. Třeba to cítí stejně a bude to také chtít zlepšit.

 

-          Vymyslet zpestření. Pokud vás sex s partnerem nebaví, jste si jistá, že vina je jen na jeho straně? Na milování vždycky musí být dva, a tak by mohlo pomoct, pokud byste zpestření vymyslela vy. Zkuste si projít nabídku obchodů s erotickým zbožím a inspirovat se. Je řada pomůcek, které by vám mohly pomoct milování zlepšit. Zkusit můžete také masážní oleje a vonné svíce. Připravte atmosféru, a pak začněte s partnerovou masáží. To ho přece nemůže nechat chladným!

 

-          Rozhlédnout se jinde. Pokud nic nezabere, partner s vámi mluvit nechce, zpestření ho nezajímá, protože je přesvědčený, že sex s ním je prostě bezvadný, pak už je tu jen jedna možnost – rozhlédnout se jinde. Nikde není psáno, že musíte být neustále s tím jedním, se kterým vám to přestalo klapat. A tak když s partnerem není řeč, podívejte se, zda ve vašem okolí není někdo, kdo by vás zajímal. S novým partnerem totiž sex nuda rozhodně nebude!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse