banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví

6. května 2015

Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nuda rozchod vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Sex do vztahu neodmyslitelně patří, avšak pokud to v posteli přestane klapat, může se to na něm negativně projevit. Když se nuda v posteli neřeší, vede k nevěře a rozchodu.

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


„Poslední dobou je sex s partnerem jedna velká nuda. Vůbec se na něj netěším, spíš se mu snažím vyhnout. Vím totiž přesně, co přijde – jedna poloha, dvě až tři minuty, a to je vše. Dřív se mi v posteli věnoval, bylo vidět, že ho to baví, stejně jako mně. Jenže po pár letech je z toho jen nudná povinnost. Nevím, co s tím mám dělat, ale nechat to tak nechci,“ svěřuje se Katka (37).

 

Nuda v posteli vede k nevěře

Téměř do každého partnerského vztahu vklouzne po letech stereotyp. Zatímco některé páry se mu poddají, jiné se proti němu snaží bránit. Pokud ho ale necháte, aby vás ovládl, není to dobrá varianta. V posteli vás to přestane bavit, a když s tím něco neuděláte, může to vést k potížím, nevěře či rozchodu.

 

Našla jsem si milence. Teď lituji.

„Sex s partnerem mě po pár měsících přestal bavit. Bohužel mě nenapadlo jiné řešení, než si najít milence. S jedním jsem spala, s druhým žila. Bylo to fajn až do chvíle, než na to partner přišel. Nakonec jsem přišla o oba a mrzí mě to. Když v sexu byla nuda, měla jsem to řešit s partnerem, ne si hned hledat náhradu. Příště bych byla chytřejší,“ vypráví Linda (39).

 

sex-a-vztahy-co-delat-kdyz-vas-sex-nebavi-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když vás sex s partnerem nebaví?

 

-          Promluvit si. Komunikace by měla být základem každého vztahu, a to o všem – tedy i o sexu. Pokud máte pocit, že sex je poslední dobou jedna velká nuda, sedněte si s partnerem a opatrně to s ním proberte. Třeba to cítí stejně a bude to také chtít zlepšit.

 

-          Vymyslet zpestření. Pokud vás sex s partnerem nebaví, jste si jistá, že vina je jen na jeho straně? Na milování vždycky musí být dva, a tak by mohlo pomoct, pokud byste zpestření vymyslela vy. Zkuste si projít nabídku obchodů s erotickým zbožím a inspirovat se. Je řada pomůcek, které by vám mohly pomoct milování zlepšit. Zkusit můžete také masážní oleje a vonné svíce. Připravte atmosféru, a pak začněte s partnerovou masáží. To ho přece nemůže nechat chladným!

 

-          Rozhlédnout se jinde. Pokud nic nezabere, partner s vámi mluvit nechce, zpestření ho nezajímá, protože je přesvědčený, že sex s ním je prostě bezvadný, pak už je tu jen jedna možnost – rozhlédnout se jinde. Nikde není psáno, že musíte být neustále s tím jedním, se kterým vám to přestalo klapat. A tak když s partnerem není řeč, podívejte se, zda ve vašem okolí není někdo, kdo by vás zajímal. S novým partnerem totiž sex nuda rozhodně nebude!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:01 10.06.2015 - MARCO -

SEX VE VZTAHU

TO SICE JE PRAVDA, ŽE SEX KE VZTAHU NEODMYSLITELNĚ PATŘÍ TO ANO,POKUD NASTANOU V SEXU POTÍŽE LŽE TO ŘEŠIT HLAVNĚ S KLIDEM A NADHLEDEM DÁ SE TO ŘEŠIT A TO NÁVŠTĚVA U SEXUOLOGA,KTERÝ VÁM DOKÁŽE PORADIT V SEXU ALE I V PARTNERSTVÍ TAKÉ JSEM BYL V TAKOVÉ SITUACI ŘEŠIL JSEM TO TAK ŽE JSEM SE USPOKOJIL SÁM A BYLO MI HNED LÉPE:…

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa