vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chodíme doma nazí. Jsme divná rodina?

17. července 2015

Chodíme doma nazí. Jsme divná rodina?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nahota rodiče stud děti rodina

preventan-mimiforum-banner

Na nahotě přece není nic špatného, myslí si řada rodičů a klidně se doma prochází před dětmi bez oblečení. Někteří to neřeší, jiným to ale může vadit. A je vhodné to respektovat.

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

„Doma nahotu neřešíme. Máme dvě malé děti, ale klidně před nimi chodíme doma nazí. A když jsou ta horka, neoblékáme se vůbec. Nevidím na tom nic divného, nahota je přece přirozená, nebo ne? Nedávno mi ale jedna kamarádka řekla, že jsme divná rodina. Nemyslím si to. Dětem nahota nevadí, jsou na to zvyklé,“ říká Linda (29).

 

Nahota není špatná!

„Na nahotě v rodině nevidím nic špatného. Naopak si myslím, že dětem může ublížit, když se někdo chová jako puritán a neustále se zahaluje. Doma chodíme nazí a nikomu to divné nepřijde. Proč bych se taky měla před manželem schovávat! V létě je to i praktické. Není nám takové vedro a nemusíme pořád prát. Stačí se jen osprchovat,“ směje se Renáta (30).

 

Respektujte dítě

Je sice pravdou, že nahota je přirozená, na druhé straně – nic by se nemělo přehánět. Pokud máte doma malé děti, pak většinou problém není – protože ty stud neznají a většinou to neřeší. Změna ale nastává kolem osmi let. Děti začínají nahotu plně vnímat a stydí se. Pak jim může být nepříjemné, když rodiče doma chodí zcela nazí, či je k tomu dokonce nutí také. Pokud k tomu dojde, měli bychom se nad tím zamyslet, děti nenutit a sami se alespoň lehce zahalit.

 

Díky rodičům mám s nahotou problém! sex-a-vztahy-chodime-doma-nazi-ii-sh-nahled

„Pamatuji si, jak moji rodiče doma chodili neustále nazí. Tvářili si, jak je to normální a přirozené, ale mě to vadilo. Neustále jsem doma poslouchala, jak jsem divná, že tak nechci chodit taky a oblékám se. Když jsem je prosila, ať si vezmou alespoň prádlo, neposlechli a divnou udělali ze mě. Raději jsem pak utekla na internát a záhy se úplně odstěhovala. Teď mám přítele a plánujeme rodinu. Jedno vím jistě – nahá před svými dětmi nikdy chodit nebudu. Dodnes mám díky rodičům s nahotou sama velký problém,“ popisuje věc z opačné stránky Soňa (20), která všem radí – nepřehánějte to doma s nahotou, mohlo by se vám to jednou vymstít právě na vztahu s dětmi.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Děti a nahota

-          Zhruba do dvou až tří let dítě nahotu rodičů vůbec nevnímá.

-          Kolem čtvrtého roku se děti začínají o lidské tělo zajímat a porovnávat to své s dospělým. Stud ale zatím necítí.

-          Zlom nastává kolem osmého roku. V té době se děti začínají stydět, samy se zahalují a může jim být nepříjemné i to, pokud před ním rodiče chodí nazí. V tom případě by je rodiče měli respektovat a s nahotou se mírnit.  

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:10 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse