vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chladný vztah. Bez polibků a objetí!

18. února 2015

Chladný vztah. Bez polibků a objetí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: objetí polibek hra vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Vášeň časem vyprchá z každého vztahu, ale pokud se stane, že na vás dýchne chlad, je to špatně. Jen málokdo se s tím srovná a neřeší to. Jak se ale zachovat? 

GingiMax

GingiMax® obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) obsahujícího min. 24% flavonoidních glykosidů a 6% terpenických laktonů.

gingimax

Doplněk stravy

Více ZDE

„Vztah s partnerem je čím dál horší. Vytratily se z něj všechny něžnosti, polibky, dotyky, objetí. Pusu jsem od něj nedostala, ani nepamatuji, když jdeme po ulici, nevezme mě za ruku, když je mi zle, nepohladí mě. Místo lásky máme doma chlad. Snažila jsem se s ním mluvit, ale řekl mi, že to k životu nepotřebuje. Prý je chlap a něžnosti pro muže nejsou! Je zajímavé, že dřív jich schopný byl,“ vypráví Irma (33) svůj problém s partnerem. Co dělat v této situaci?

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když je vztah příliš chladný

 

- Řekněte mu to. Připravte příjemnou atmosféru, zapalte svíčku, otevřete láhev vína, hezky a lehce vyzývavě se oblékněte. V klidu si s ním sedněte a řekněte mu, co vám vadí. Možná si to, že je k vám příliš chladný ani neuvědomuje a bude ochotný to změnit. To by byla ta nejlepší varianta – a může klapnout. Pokud ne, je na čase hledat jiné řešení.

 

Zpestřete milostný život. Pokud jste spolu už delší dobu, je možné, že vzrušení a napětí už vyprchalo a partner má pocit, že ho s vámi nic nového nečeká. Dokažte mu, že to není pravda. Okořeňte mu milostný život tak, že na to nezapomene. Inspirujte se na internetu, pusťte si nějaká videa, projděte si katalogy erotických pomůcek. Jistě přijdete na něco, co by se líbilo nejen vám, ale i jemu. Připravte mu večer, jaký jste spolu ještě nezažili.

 

Zvažte, zda to má cenu. Někteří muži jsou takoví – city nedávají najevo, nechybí jim to k životu a nedonutíte je, ani kdybyste se na hlavu stavěla. Pokud k nim patří i váš partner a vám něžnosti a doteky chybí, pak zvažte, zda chcete v takovém vztahu vůbec setrvat. Opravdu chcete další roky trpět tím, že vás nikdo nepolíbí, ani nevezme za ruku? Pokud ne, zvažte, zda to neskončit – a nepodívat se jinde. Život je příliš krátký na to, abychom ho promrhali.

 

MIMIFORUM doporučuje:

Tyto hry ho rozparádí!

 

Slepý zajatec

Co potřebujete: Šálu, kravatu nebo šátek.

Jak na to: Zavažte partnerovi oči. Odveďte ho k posteli nebo na jiné místo. Pak se ho zmocněte – pomalu, ledabyle, škádlivě, jakkoliv chcete. Je to zcela na vás. Ať vás vede vlastní vzrušení. Fakt, že při sexu nevidí, má dva zásadní významy – dramaticky zvyšuje jeho vnímavost na vše, co uděláte. A je to mnohem víc vzrušující, než by se mohlo zdát!

 

sex-a-vztahy-chladny-vztah-ii-sh-nahled Škola sexu

Co potřebujete: Nic.

Jak na to: Předstírejte, že ona je panna a o sexu nic nevíte. Potřebujete, aby vás zaučil. Krok za krokem ať vám ukáže, jak použít při sexu ruce, rty a další části těla. Součástí hry je oprava chyb a postupné vylepšení techniky. Najednou možná zjistíte, že váš protějšek má rád věci, o kterých jste neměla tušení. Vylepší to váš milostný život.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse