vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chci sex, partner nechce souložit!

16. října 2015

Chci sex, partner nechce souložit!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milenka nálada milování sex

preventan-mimiforum-banner

Zatímco žena je na sexuálním vrcholu po třicítce, u mužů v tomto věku chuť na sex klesá. A tak je spousta párů s rozdílnými požadavky, jak často se milovat. Znáte to také?

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

Aby byl váš sex dokonalý, musela byste mít třicet pryč a pořídit si dvacetiletého partnera. Nepřipadá vám takový vztah pro život příliš dokonalý? Jistě, pro založení rodiny to není ideální, ale pro milostné hrátky ano. Zatímco ženy jsou na sexuálním vrcholu po třicítce, muži kolem dvacítky. Poté již jdou jejich chutě i výkonnost dolů. Je-li vám tedy třicet a máte partnera čtyřicátníka, možná jste v podobné situaci – zatímco vy máte chuť na sex pořád, jediný, kdo se u vás vymlouvá na únavu a bolest hlavy, je váš partner.

Zajímavost MIMIFORA

Pokud muži málo spí, mají nižší chuť na sex. To prokázali vědci, kteří zkoumali přímou úměru spánku a sexuální touhy. Může za to nízká hladina testosteronu, která prudce klesá už po týdnu nedostatečného nebo nekvalitního spaní. Než začnete svého drahého podezírat ze záletů, nechte ho proto nejdříve pořádně vyspat a uvidíte, zda se to nezlepší.

Jsem nadržená a on nechce sex! 

„Nikdy mě nenapadlo, že sex pro mě bude nejlepší po třicítce, ale je to tak. Teprve teď zažívám orgasmy, kterých jsem předtím nemohla dosáhnout. Umím se odvázat a užívat si naplno, mám chuť experimentovat a zkoušet nové polohy. Jenže problém je můj partner. Je o dvanáct let starší a na sex poslední dobou nemá skoro vůbec náladu,“ napsala nám paní Jarmila (32).

„Jsem v jednom kuse nadržená a on mi řekne, že je unavený z práce, že ho bolí hlava, že nemá chuť. Pokud spolu spíme jednou za měsíc, jsem ráda, jenže intervaly se protahují. Přemýšlím, že si najdu milence,“ pokračuje.

MIMIFORUM zjistilo:

Jste vdaná? Možná právě to je důvod, proč má manžel menší chuť na sex. Vědci totiž zjistili, že manželství je u mužů dokonalým zabijákem libida. Je prokázáno, že ženatí a věrní pánové mají nižší hladinu testosteronu v krvi a s ním i nižší chutě. Údajně je to proto, že mají své jisté a nemusí partnerku dobývat.

Chuť na sex klesá, ale nesmí zmizet

sex-a-vztahy-chci-sex-partner-ne-2-ing

V dlouhotrvajícím partnerství je přirozené, že chuť na sex klesá a milování není tak časté jako dříve. Už se znáte, počáteční zájem, zamilovanost a vášeň opadla, a tak není co objevovat a zkoušet – alespoň pro muže. Pokud spolu spíte opravdu málo a oběma vám to vyhovuje, nevidí v tom odborníci žádný problém. Ten ale nastává, když má každý z partnerů na četnost sexu radikálně odlišný názor. „Potřebovala bych sex alespoň jednou týdně, i když osobně bych mohla ještě častěji, ale partner nechce. Spíme spolu jednou za dva až tři měsíce, a to ještě po mém přemlouvání a z mé iniciativy. Je pravda, že máme malé dítě, které s námi spí v pokoji, ale i tak je to pro mě málo. Partnerovi to stačí, ale já jsem nešťastná,“ říká paní Soňa (34).

Málo se mnou spí! Má milenku?

První věc, která ženu napadne, když se zájem partnera o společné hrátky prudce sníží, je, že má milenku. A tak začne pátrat, zda je to pravda. Podívá se do kapes, peněženky, telefonu, zda v něm náhodou není nějaká skrytá milostná esemeska. A první nedůvěra je na světě. Jenže to, že s partnerem spíte málo, nemusí nic znamenat. Ani to, že by měl jinou. A dokonce ani to, že by vás už vůbec neměl rád, protože jste tlustá nebo mu připadáte odporná. Může to znamenat jen to, že přirozená potřeba je úměrně jeho věku nižší, stejně jako hladina testosteronu.

Problém se sexem: Promluvte s ním!

Menší zájem o sex ale může být projevem zdravotních problémů, které se muž snaží tajit (prostata, problém s erekcí apod.). Nejlepší je o všem si otevřeně promluvit. Pozvěte ho na romantický wellness víkend a tam, mimo pracovní shon, to s ním proberte. Zkuste najít společné řešení, zpestřit si sex, přijít na četnost, která vám bude vyhovovat. A když ani to nepomůže, vždycky se můžete obrátit na odborníky. Je to rozhodně lepší, než se trápit. A nebo si ze zoufalství najít milence, což by vás jednou mohlo mrzet.

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
09:38 10.11.2019 - kaja -

postiženi sexem

Mam pocit že jsem postižen sexem.Skoro nemohu normalně fungovat.Myslim na sex,jak s ženami,tak s chlapy.Anal jsem si už parkrat natrhnul,fistin­g,klystyry a ruzne ujetiny mne trapi.(zdravi Vas sexualni maňiak Kaja)pa
02:28 13.01.2019 - milan -

ani nevim.

V mladi moje žena chtěla abych souložil co nejdele.Zjisťila že kdyžvystřikam,že už pak jsem na nic,tak chťela ať to skasim zadržovat což jsem se naučil.Tak jsme souložili dvě až pět hodin.Dnes po 43letech manželstvi se u toho neporadim uďelat,ale požad bych každy den sexoval,jenže ona ma po menopauze auž neni tak naruživa a co VČIL???
23:39 27.01.2018 - Dee -

Zoufalství

Já “to” neměla 4…roky, sex miluju, s partnerem bych byla pro zkusit skoro všechno co by měl na srdci , nevím co dělat, aspoň mám sama sebe. Máme dítě. Mám strach najít si milence, nikdy jsem to neudělala.Nevím jak dlouho se to dá ještě vydržet…
22:15 03.12.2017 - Jiřka -

Trpím

To samé prožívám, je to peklo. Manžel 43, věcně unavený, stále ho něco bolí. A sex? Před 3 měsíci.
12:30 17.07.2017 - softail -

asi jsou divní

Mně je 55 , ženu mám o hodně mladší .Ponižuje mě , když musím o sex škemrat. Nepotřebuje ho ,tedy tvrdí to. Takže je to různé , případ od případu.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse