vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chci partnera zpět. 7 tipů, jak ho nalákat

18. dubna 2018

Chci partnera zpět. 7 tipů, jak ho nalákat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rozchod láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Získat zpět muže, který vás opustil, není vůbec lehké. Jak to udělat, když o něj pořád stojíte? Přinášíme 7 tipů, jak jej znovu nalákat. 

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

Partner se s vámi rozešel, ale vy ho zoufale chcete zpět. Jak to udělat, aby opět padl k vašim nohám? Uháněním a výhružkami totiž v tomto případě nic nezmůžete. Zde je 7 tipů, jak na to.

 

1. Opravdu ho chcete zpět?

Nejprve si ujasněte, zda ho opravdu chcete zpět a proč. Je to proto, že ho milujete a nemůžete bez něj žít? Nebo jen kvůli tomu, že nechcete být sama? Nebo snad z toho důvodu, že se nemůžete smířit s tím, že vás nechal? V klidu si sedněte a na papír si sepište všechna pro a proti. Pokud si ujasníte, že bez něj opravdu nemůžete být, začněte jednat.

 

2. Proč vás vlastně opustil?

Zamyslete se nad tím, proč vás vlastně opustil. Měl k vám nějaké výhrady? Něco mu na vás vadilo? Anebo si prostě našel jinou? Víte-li, že byla chyba ve vás, pak se ji pokuste napravit. Možná je cesta k jeho získání zpět lehčí, než to vypadá. Snažte se opravit to, co mu na vás vadilo a dát mu to náležitě najevo.

 

3. První změna – váš vzhled

Nejdříve zkuste maximálně vylepšit sama sebe. Zajděte ke kadeřníkovi, nechejte si udělat novou barvu, střih, pokud možno výrazně jiný, než jste dosud nosila. Kupte si na sobě něco nového, pěkného a co nejvíce sexy. Hezky se oblečte, namalujte a zařiďte, aby vás partner viděl. Tvařte se ale, že vaše setkání je náhoda a on vás vlastně vůbec nezajímá.

 

4. Žárlivost? Ale proč ne…

Jste-li si jistá, že na vás partnerovi pořád záleží, i když vás nechal, můžete to otestovat. Zařiďte, aby vás viděl, jak se o vás zajímá jiný muž. Chodí hodně na Facebook a máte ho v přátelích? Založte si jiný profil na mužské jméno a začněte sama sebe svádět tak, aby on si to přečetl. Nejste-li mu lhostejná, může to pomoct.

 

5. Dokažte mu, že se bavíte bez něj

Jistě dobře znáte místa, která bývalý partner navštěvuje, kam se chodí bavit a sedět s přáteli. Víte-li, že někde bude, vyrazte tam s partou známých. I kdybyste se měla maximálně přemoct, ukažte mu, že se bavíte. Nevšímejte si ho a nedívejte se po něm. Naopak se každých 3 až 5 minut nahlas zasmějte, aby to slyšel a pohoďte hlavou směrem vzad. Pokud on vás znepokojeně začne sledovat, je to na dobré cestě.

 

6. Neuhánějte ho sex-a-vztahy-chci-partnera-zpet-ii-sh-nahled

Pozor na to, co děláte. On musí přijít sám na to, že vás chce zpět. Tedy lépe řečeno – musí si myslet, že na to přišel sám. Pokud se s vámi rozešel, není dobrou volbou ho tvrdě uhánět. Naopak se mu snažte být co nejvíce na očích a nenápadně dělat to, čeho si na lidech cení. Dejte všemu čas. Ukažte mu, že umíte žít bez něj a vůbec ho nepotřebujete. Naopak je vám líp. To ho totiž paradoxně může nastartovat k nějaké aktivitě.

 

7. Zařiďte si setkání

Ale pozor, pokud možno neformálně a nenápadně! Nedomlouvejte si s ním rande, ale snažte se, abyste se potkali jakoby náhodou. Nejlépe tak, aby on přišel sám či s kamarády a vy jste byla co nejvíce přitažlivá a sexy. Zdánlivě náhodné setkání po vaší malé proměně může vést k tomu, co doopravdy chcete!

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse