vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chci ho, ale on touží po jiné. Jak zvýšit své šance?

15. března 2018

Chci ho, ale on touží po jiné. Jak zvýšit své šance?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: osud touha láska vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Vy ho chcete, ale on nechce vás. Touží po jiné. Ale ta ho odmítá. Jak ven z takovéto zapeklité situace?

Není to snadná situace. Jste zamilovaná a zoufale toužíte po jenom muži. Víte, že byste mu dala vše a že on by pro vás byl tím nelepším. Problém ale je, že on si to nemyslí. Chce totiž úplně jinou. Máte i přesto šanci a dá se nějak zvýšit?

 

Chce ji, i když na něj kašle

Vy jste blondýna, oba bruneta. Vy máte pár kilo navíc, přesto jste stále atraktivní žena. Ona je na hranici anorexie, o deset let starší, obličej má plný vrásek. Vy byste pro něj udělala vše, ona na něj kašle. I přesto chce ji. Jak se zachovat, co dělat a co ne?

 

Čím víc ho nechce, tím víc ho láká

„Strašně moc toužím po jednom muži. Dala bych za něj vše, ale je tu jeden problém. On o mě totiž nestojí. Chce moji kolegyni. Nikdo si nedovede představit, jak mě to zraňuje. Přitom ona ho nechce, ale o to víc ho asi láká. Já sedím a tiše trpím, je to strašné. Nevím, jak udělat, aby se to změnilo a toužil po mně, poradíte?,“ ptá se Irma (30). A zde je několik tipů, jak to!

 

sex-a-vztahy-chci-ho-ale-on-touzi-po-jine-ii-sxc-nahled Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když touží po jiné

 

-          Neuhánět ho. Pokud chce jinou a vy to víte, přesto ho ale začnete tvrdě uhánět, můžete si jen ublížit. Muži nesnášejí stíhačky, takže tím, že mu budete stále volat, anebo ho pronásledovat, si nepomůžete. Zkuste raději zvolit jinou taktiku. Buďte mu nablízku, ale tvrdě ho neuhánějte.

 

-          Ukázat, že jste lepší. Není to snadné a chce to trpělivost. Ale pokud by muž, o kterého stojíte, pochopil, že vy jste pro něj lepší než ty, na které se díval, pak máte napůl vyhráno. Zkuste mu ukázat, že vy stojíte za víc. Zamyslete se, v čem vynikáte a přes to jděte. Netlačte ale, abyste ho neodradila. Potřebuje čas.

 

-          Najít jí jiného. I to je možnost. A vůbec ne špatná! Pokud víte, že se mu líbí jiná, najděte jí nápadníka! Takového, který o ni bude vážně stát, a tedy se i snažit. Pokud ona projeví zájem a začne si s ním, jste na dobré cestě ho přesvědčit, že vy jste ta jediná, věrná a pravá.

 

-          Neurážet, nekritizovat. Pokud víte, že se mu líbí jiná, první, co se nabízí, je její kritika. Snaha ji znemožnit, a to je jedno v čem. To ale pokud možno nedělejte. Pokud o ni muž stojí, bude mu jedno, co říkáte, naopak vše se nakonec obrátí proti vám. Nežárlete na ni před ním, lepší cestou je dokázat, že jste lepší než ona. Váš vysněný ideál by na to ale s vaší pomocí měl přijít sám.

 

-          Najít jiného sobě. I takové může být řešení! Pokud máte pocit, že si vás vůbec nevšímá a opravdu chce jinou, promyslete si, zda vám vůbec stojí za to, abyste na něj čekala, ponižovala se a snažila přespříliš. Možná na vás čeká někdo jiný, kdo si vás bude vážit a tento pro vás není dost dobrý. Zvažte to a rozhlédněte se kolem sebe. Možná by pomohlo najít jiného – ale pro vás.

 

-          Zapracovat na sobě. Opravdu jiného nechcete? Pak zkuste zapracovat sama na sobě. Zamyslete se, v čem je ona pro něj zajímavější než vy a zkuste na sobě zapracovat. Pamatujte ale, že nezáleží jen na vzhledu. Pokud mu dokážete, že jste pro něj tou pravou i po duševní stránce, situace se může změnit ve váš prospěch. Zjistěte si o něm co nejvíc a jednejte. Osud máte ve svých rukou.

 

Text: mob

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse