vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chci být pro něj bohyně: Chytré tipy, jak na to

10. května 2018

Chci být pro něj bohyně: Chytré tipy, jak na to

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: touha vztah sex krása

preventan-mimiforum-banner

Chcete být pro svého partnera tou jedinou bohyní, aby neměl v úmyslu rozhlížet se jinde? Pak využijte našich tipů a máte ho v hrsti!

1. Věnujte se sama sobě

A to maximálně! Pokud chcete být bohyní pro něj, musíte si být napřed jistá sama sebou a být se sebou, svým vzhledem a tělem spokojena. A v tom vám pomůže, když se nebudete zanedbávat, naopak si dopřejete maximum. Wellness, masáž, relaxační koupel, ale třeba i posezení u skleničky s kamarádkou. Dopřejte si to, co vám dělá dobře a věnujte svému tělu i duši co největší péči. Projeví se to i na tom, jak vás budou muži vnímat.

 

2. Žijte přítomností

Pokud se neustále trápíte myšlenkami na budoucnost, jste jen vystresovaná, unavená, podrážděná a samozřejmě nepřitažlivá. Zkuste chvíli žít přítomností. Myslete na to, co se děje tady a teď. A to platí zvlášť v posteli. Pokud u milování budete přemýšlet nad tím, co budete zítra vařit a kdo vyzvedne děti ze školky, užít si ho nemůžete a partner to vycítí. Oddejte se jeho dotykům, ukažte mu, co se vám líbí a jak má pokračovat. Tady a teď.

 

3. Zajímejte se o jeho touhy

Zeptala jste se někdy svého partnera, po čem doopravdy touží. Zda má nějaké přání, které by chtěl splnit? Pokud ne, je na čase to udělat. Možná ani nevíte, co by si přál a už vůbec ne, že byste mu to mohla docela snadno splnit. A když to uděláte, budete pro něj onou bohyní. Když se ale zajímat nebudete, může se stát, že si své sny začne plnit jinde. Vy se budete divit a ještě vám zbudou jen oči pro pláč.

 

4. Chovejte se jako žena

Chodíte pěkně oblékaná a upravená i doma? Nekřičíte před ním a nemluvíte sprostě? To jsou otázky, na které si stojí za to odpovědět. Většina mužů totiž dává přednost ženě, která se chová žensky. Je pěkně, upravená, svůdná, sexy… Nespí ve vytahaném pyžamu a tlustých ponožkách a nechodí v natáčkách a špinavých teplácích. Která mluví a jedná jako žena, nikoli jako nějaký dlaždič. Pokud nejste onou ženou, zkuste to změnit. Váš vztah to může rázem pozvednout do jiných výšin!

 

5. Buďte nezávislá tema-tydne-chci-byt-pro-nej-bohyne-ii-sh-nahled

Ženu, která mu visí na krku, sama se nerozhodne, nic nepodnikne, pronásleduje ho telefonáty, sedí doma a čeká, chce asi jen málokdo. Naopak ženou, která je nezávislá, občas nedostupná, nepotřebuje v každé věci konzultaci a umí se rozhodnout sama, pohrdne jen málo mužů. Jaká jste vy? Pokud ta, co sedí doma a muži neustále volá, píše a vyčítá, že na ni nemá čas, tak to rychle stopněte. Jednoho dnes se totiž stane, že už nepřijde vůbec. Najde se totiž ta milá, chápavá a nezávislá, po které touží…

 

6. Odvažte se. V posteli!

Abyste mohla být jeho bohyní, musíte se přestat stydět. Naopak se odvažte, a to ve všech směrech. Hlavně v posteli! Nebojte se změn poloh, či různých experimentů. Všechno se má zkusit, pokud vám to není vyloženě proti srsti. Tím, že se budete milovat jen po tmě v jedné poloze, hned se přikrývat a oblékat, si muže rozhodně nezískáte. Odhoďte zábrany, ukažte mu, co se líbí vám, a zkoušejte, co naopak jemu. Pokud to dokážete, možná se stanete i jeho sexuální bohyní!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse