vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Chce sex denně! Zabíjí tím náš vztah.

30. září 2013

Chce sex denně! Zabíjí tím náš vztah.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: chuť milenka vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Má-li jeden z partnerů výrazně větší chuť na sex než ten druhý, je to vždycky problém. A chce-li partner intimnosti denně, zatímco vám by stačily jednou za měsíc, může to ve vztahu způsobit vážné potíže.

„S partnerem jsme spolu deset let, máme dvě děti. Chodím do práce, starám se o rodinu a domácnost, zkrátka mám jiné starosti, než sex. Problém je ale v tom, že partner ne. Po celou dobu je neustále při chuti a sex by chtěl denně. Nedokáže pochopit, že já nemám náladu, ani potřebu. Pořád se kvůli tomu hádáme. Kolikrát mu vyhovím, jen abych měla klid, ale nic z toho nemám a jen doufám, že mu to nebude trvat dlouho. Vím, že je to špatně, ale s partnerem není řeč. Když mu nevyjdu vstříc hrozí, že si najde milenku. Nevím, co dělat,“ stěžuje si Karolína (38).

 

Chce pořád sex. Já ne! sex-a-vztahy-chce-sex-denne-ii-sh-nahled

Zatímco mnohé ženy řeší problém, že zájem partnera o jejich osobu s časem vyprchal a sexu se musejí dožadovat, existují i opačné extrémy. Ženy, které by daly kdoví co za to, aby partnerův apetit utlumily. „Nepřijde mi normální, když ve vztahu sex chybí, ale ani to, když jej muž chce denně. Zvlášť po několika letech! Máme tři malé děti, jsem každý večer šíleně unavená, ale jeho to neodradí. Nevadí mu ani »moje dny«, prostě nic. Chce sex pořád, nejlépe ráno i večer. Vadí mi to čím dál víc. Nemá na to chuť a musím se přemáhat. Kolikrát si říkám, že by mě zachránilo, kdyby si našel milenku,“ říká Soňa.

 

Pokud má partner v sexu výrazně jiné potřeby než partnerka, řešení je jediné – domluví se spolu na pravidlech. Není-li to možné, pak je vhodné poradit se s odborníkem, který má s podobnými věcmi zkušenost a pomůže zachránit váš intimní život a vztah.

 

Tipy MIMIFORA:

Jak muže odradit od sexu

-          Brečte. Nejlépe hodně silně a hystericky. Slzy muži v posteli nesnášejí, a tak pokud začnete brečet jako želva, je pravděpodobné, že přestane mít chuť.

 

-          Mluvte o dalších dětech. Pokud děti máte a víte, že partner už další rozhodně nechce, začněte básnit o velké rodině. Chuť na sex by ho mohla přejít, když si představí, jaké by to mohlo mít následky.

 

-          Buďte co nejvíc nežádoucí. Zapomeňte na krajkovou sexy košilku. Nechcete sex, a tak je pro vás ideální vytahané pyžamo, mastné vlasy, natáčky, pleťová maska. Je toho hodně, jak můžete dosáhnout toho, abyste ho absolutně nepřitahovala.

 

-          Neholte se. Miluje vaše oholené intimní partie? Neholte se. Svěďte to třeba na vyrážku. Pokud zbožňuje hladké oholení, může ho to odradit.

 

-          Dítě v posteli. A je tu ještě další věc, která umí muže od sexu spolehlivě odradit – když se do vaší společné postele nastěhuje dítě. Proto, že nechce být samo, bojí se, anebo mu není dobře. Zatímco většina rodičů dítě z postele odhání, chcete-li mít klid od dotěrného partnera, společnému spaní s dítětem se nebraňte.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:04 01.10.2013 - Maggy -

Bez nadpisu

To je ptákovina… takhle bych leda přišla o manžela, kdybych brečela, byla neatraktivní a neholila se. Co třeba si s ním zkusit promluvit a některé povinnosti přepinknout na něj?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse