vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čertovsky dobrý sex: Žhavé tipy do ložnice

18. prosince 2017

Čertovsky dobrý sex: Žhavé tipy do ložnice

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: čert hrátky ložnice stud sex

preventan-mimiforum-banner

Zpestřete si sex po čertovsku! Zkuste do milování zapojit i nehty a zuby, nestyďte se a dejte průchod svým pocitům. 

Chcete vyhnat nudu z ložnice a okořenit si milostný život? Překvapit partnera a ukázat mu, že nejste žádná tichá šedá myška, jak si o vás možná myslel? Pak zkuste něco málo ze světa ďábelsky divokého sexu. A kolem Mikuláše, kdy čerti vyrážejí do ulic, je to doba přímo ideální!

 

1. Nestyďte se, křičte

Jste při sexu tichá jak myška? Pak je na čase ukázat partnerovi, že to umíte i jinak! Uvolněte se, snažte se milování plně prožít a nenechejte se omezovat. Zkuste dát hlasitě najevo, co se vám líbí, partnera během milování povzbuzujte. Dejte mu najevo, co se vám líbí a že umíte být i pěkně divoká. Muži milují anděly – ale s ďáblem v těle.

 

2. Zapojte zuby

Zahrajte si na vášnivou vampírku. Zapojte do milostné předehry i zuby. Najděte si partnerovy erotogenní zóny a jemně v místech, kde to má rád, stiskněte. Krev téct sice nesmí, ale stisk by měl cítit. Vyzkoušejte to, uvidíte, že nebude chtít jen tak přestat.

 

3. Nehty do hrátek patří

Stejně dobrou službu jako zuby, udělají i nehty. Máte je delší a do špičky? Výborně! Využijte je a partnera jimi ve vhodné chvíli škrábejte. Pokud to správně odhadnete a partner se bude blížit k vrcholu, změní se takový škrábanec nikoli na bolest, ale na slast, která vyvolá sexuální explozi.

 

4. Drsná slova sex-a-vztahy-certovsky-dobry-sex-ii-sxc-nahled

K dokonalé image ďáblice v posteli patří i drsná slova. Nemusíte ze sebe vychrlit gejzír sprostých slov, ale zkuste jich pár použít během milování. Většinou mužů drsná slova během sexu dokážou vzrušit a vybičovat k šílenství.

 

5. Lehké násilí

Plácnutí rukou, třeba přes zadek, během milování bývá velmi vzrušující. Láká-li vás alespoň trochu představa lehkého SM, můžete to zkusit. Využít můžete i různé nástroje, třeba vařečku či bičík. Tady ale platí, že příjemné to musí být oběma, a tak napřed vyzkoušejte, jak partner zareaguje.

 

6. Pouta

Známý trik, který ale stále funguje. Pokud jste to s partnerem ještě nezkusili, je na čase. Vezměte pouta a připevněte ho k posteli. Bude vám oddán zcela na milost. Zavažte mu oči a popusťte uzdu fantazii. Už jen ten fakt, že neví, co přijde, ho vzruší na maximum! Role se pak můžete vyměnit.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse