vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čertovsky dobrý sex: Fígle na ďábelské milování

4. prosince 2013

Čertovsky dobrý sex: Fígle na ďábelské milování

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: svíčky anděl čert vosk orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Doba kolem Mikuláše přímo nahrává tomu okořenit si sex tak trochu po čertovsku. Přinášíme pár fíglů, jak zažít vskutku ďábelské milování. 

Mikulášské období je po roce opět tady a k němu neodmyslitelně patří i andělé a čerti. První z nich nechejte tentokrát stranou a udělejte všechno proto, abyste si s partnerem dopřáli čertovsky dobrý sex. A když má být čertovský, tak proč do něj nepřidat třeba oheň, svíčky či vosk.

 

Čertovský sex u krbu

Kdy jindy než na Mikuláše se pustit do milování u krbu! Pokud máte možnost, odjeďte na víkend někam mimo civilizaci. Do chaty, kde není televize, připojení na internet a žádní sousedé. Jen oheň v krbu, ticho a útulno. Připravte zásoby jídla, abyste nemuseli vycházet ven a hurá na to. Vášnivý sex na kožešině před krbem rozhodně stojí za to. Maximálně se věnujte sami sobě a užívejte si jeden druhého. Máte-li krb doma, nemusíte ani vytáhnout paty z pokoje. Jen zapalte oheň, zajistěte si soukromí a na pořádně čertovský sex máte zaděláno.

 

Ďábelské hrátky s voskem

Lákají vás s partnerem žhavé hrátky s voskem? Pak je právě doba kolem Mikuláše tou pravou, kdy je vyzkoušet. K čertům přece oheň patří! Ti, kteří to zažili, tvrdí, že jde o velmi vzrušující zážitek. Začínáte-li, buďte ale opatrní. Můžete se totiž také nepříjemně popálit. Proto je ideálním řešením zvolit speciální svíčky, které jsou na tyto praktiky určené a na ty klasické raději zapomenout. Jakmile vosku propadnete, můžete experimentovat. Třeba tím, že si pořídíte svíčku, která na kůži netuhne, ale při dotyku s ní se promění v olej. Tím můžete partnerovo tělo příjemně namasírovat. Velmi vzrušující je i spojení horkého vosku a kostek ledu. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

 

sex-a-vztahy-certovsky-dobry-sex-ii-sh-nahled Čertovská romantika

Vášnivé milování při svíčkách. Jistě, není to nic nového, ale znáte to jen z vyprávění, anebo jste to opravdu vyzkoušela? Připravte partnerovi překvapení, na které jen tak nezapomene. A nezapomeňte ani vy, že aby byl sex opravdu čertovský, měla by v ložnici vládnout červená. Stačí pár doplňků, červená látka přes stolní lampu, ale na čem hlavně záleží, je hodně svíček všude kole, které lože rozzáří. Vždy ale mějte po ruce kyblík s vodou. Svíčky všude kolem jsou sice krásné, ale také nebezpečné. Nikdy nevíte, co může začít hořet.

 

Divoká čertice

Mikulášské období přímo nahrává tomu, abyste i do sexu zapojila kostým. Anděla ovšem tentokrát nechejte stranou a soustřeďte se na čertici. Nemusíte kupovat žádné drahé oblečení. Stačí jen černé či červené sexy prádlo, punčochy, boty na podpatku a čertovská čelenka. Svést v takovém oblečení partnera nemůže být problém. Nezapomeňte ale, že čertice bývají dominantní a divoké. Večer by měl patřit jen vám a partner by měl zůstat v pasivní roli. Veďte ho tentokrát vy. Čertice mají přece dovoleno vše!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse