vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čertice v posteli: Jak ho rozparádit na Mikuláše

10. prosince 2012

Čertice v posteli: Jak ho rozparádit na Mikuláše

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Čertice v posteli: Jak ho rozparádit na Mikuláše

preventan-mimiforum-banner

Jednou v roce máte skvělou příležitost, jak se stát čerticí a v posteli to pořádně rozparádit. Vyzkoušejte jeden z pěti čertovských triků a vyberte si, čím svého partnera dostanete do nálady. 

Milují muži »slušňačky«? Omyl! V posteli je dokážou pořádně rozparádit jedině čertice. Anděl s ďáblem v těle, takový typ se jim líbí! Pokud nepatříte mezi »drsňačky«, nevadí. Zkuste je dostat do varu alespoň jednou v roce. A Mikuláš s čertem jsou pro to přímo ideální příležitostí.

1. Dominantní čertice

Jste v sexu spíše submisivní? Je na čase to změnit. Červený korzet, černé punčochy, podvazky, boty na podpatku a nezbytné svítící růžky jsou ideálním kostýmem na sexy čertici. Jednu noc ho ovládněte. Buďte dominantní a nařiďte mu, ať si lehne na postel. Připoutejte mu ruce a od této chvíle bude jen váš. Po kůži mu přejeďte pírkem, anebo kostkou ledu. Udělejte mu masáž, která vyvrcholí bouřlivým milováním. Jak si s ním zahrajete, je jen na vás.

2. Neslušná čertice

Jste typ, který při sexu spíše mlčí a moc se neprojevuje? Rozjeďte to alespoň na mikulášský večer! Zahrajte si na neslušnou holku, odvážně se oblečte a dejte mu jasně najevo, že tuto noc se žádná romantika konat nebude. Povzbuzujte ho, komentujte, co dělá, buďte drsná. Inspirujte se nějakým videem na internetu a uvidíte, že ho dostanete do varu.

3. Hravá čertice

Sexy obleček a rohy jsou k čertovské image nezbytností. Čertice ale nemusí být jen drsná a neslušná, ale i hravá. Není třeba utrácet tisíce za drahé pomůcky v sexshopech. Vystačíte si s tím, co máte běžně doma po ruce. Kartáč na vlasy či kartáček na zuby poslouží jako skvělá hračka. Opatrně mu jimi přejíždějte po kůži, měňte tempo, místy přitlačte. Pohrávejte si s jeho vzrušením. A takový váleček na těsto je skvělý pro masáž jeho zad! To ale není všechno. Taková mašlovačka je pro lechtání (nejen) intimních partií přímo stvořená.

4. Drsná čertice

„Čert nosí pytel a metlu, myslí si, že se ho leknu,“ říká jedna dětská básnička. A kromě toho u sebe mívá i řetěz. S touto čertovskou výbavou si poradíte i v posteli. Zavažte mu oči, ruce spoutejte řetězem a metlu využijte k lehkým erotickým hrátkám. Buďte alespoň jednou v roce drsná. Pokud tyto praktiky nevyhledáváte, pak opatrně. Méně, je někdy více, tak pozor, ať to se svou vášní nepřeženete.

5. Svůdná čertice sex-a-vztahy-certice-v-posteli-ii-sh_small

Zkuste ho svést! To muži mají rádi. Na Mikuláše k tomu máte výjimečnou příležitost. Kostým vám k tomu jen nahraje. Je na vás, jaký způsob zvolíte. Od rána mu posílejte maily a SMSKy s podpisem „Tvá čertice“ a navnaďte ho na večer. Udělejte mu večeři u svíček a ložnici s rudým osvětlením – jako v pekle. Anebo si pro něj připravte ďábelský striptýz. Uznání se dočkáte v každém případě. Skvěle tak totiž vyklouznete z partnerského stereotypu.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse