vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Čeká dítě s jinou, ale chce žít se mnou. Co teď?

30. září 2015

Čeká dítě s jinou, ale chce žít se mnou. Co teď?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milenka nevěra těhotenství miminko dítě

preventan-mimiforum-banner

Když zjistíte, že vám byl partner nevěrný, je to už sama o sobě situace, se kterou se těžko vyrovnává. Ale když se ukáže, že s milenkou čeká dítě, je to pořádný šok. Zvlášť pokud se rozhodne, že chce i přesto žít s vámi…

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

„Když jsem přišla na to, že je mi partner nevěrný, myslela jsem, že je to konec. Dokážu mu nevěru vůbec odpustit – to mi běželo hlavou? Omlouval se, litovala, nosil mi květiny, přemlouval mě, a tak jsem nakonec zůstala. Jenže pak přišla další rána. Sdělil mi, že se svou milenkou čeká dítě. Ona prý ale pro něj nic neznamená, žít s ní nechce, ale na potrat ji donutit jít nemůže. Miluje totiž mě a chce se mnou být. Vůbec nevím, co mám dělat. Nevěru jsem překousla, ale toto už je silná káva a nevím, zda to ustojím,“ vypráví svůj příběh Katka (31).

 

Smířit se s cizím dítětem? Těžké!

Pokud si myslíte, že vy se do takové situace dostat nemůžete, pak jste na omylu. Vzhledem k tomu, že téměř 70 % mužů přiznává, že bylo partnerce nevěrných, stačí, aby nepoužil dostatečnou ochranu, a těhotenství může být na světě. Pokud se muž rozhodne neodejít k milence, pak nastane velmi těžká situace pro jeho stálou partnerku. Smířit se s tím, že ji podváděl a ještě navíc čeká dítě s jinou!

 

Žít s pocitem, že má dítě jinde? Nevím…

„S nevěrou jsem se vyrovnávala velmi těžko. Vždycky jsem byla přesvědčena, že když se dva mají rádi, jinam utíkat nemusejí. Kdo si to však zjevně nemyslel, byl můj partner. Našel si milenku, a když to vyšlo najevo, tvrdil, že mu na ní nezáleží, že to byl hloupý úlet. To by možná byl, kdyby jeho milenka nečekala dítě. My jsme se o miminko dlouho snažili a nedařilo se, o to víc mě to bolelo. Byla jsem přesvědčená, že za ní odejde. Neudělal to. Řekl mi, že ji nemiluje a chce zůstat se mnou. Jenže já nevím, zda se s ním smířím a zda zvládnu žít s pocitem, že má miminko s jinou,“ svěřuje se Romana (32).

 

sex-a-vztahy-ceka-dite-s-jinou-ii-sh-nahled Tipy MIMIFORA:
Co dělat, když čeká partner dítě s milenkou?

 

-          Ujasněte si, zda vám na něm záleží natolik, že s ním chcete zůstat za každou cenu.

-          Srovnejte si v sobě, zda dokážete žít s pocitem, že má dítě s jinou. Jde totiž o závazek na celý život. Počítejte také s tím, že s dítětem bude chtít trávit čas, uvidí se tedy i s jeho matkou. Zvládnete to?

-          Ujasněte si, zda na dítě nebudete žárlit. Nebude vám vadit, když bude pozornost věnovat jemu místo vám, stejně jako finance?

-          Pokud partnera milujete natolik, že jste schopna vše zvládnout a tolerovat, pak to zkuste. Máte-li ale pochybnosti, proberte s ním veškeré detaily, abyste věděla, jak si situaci představuje on.

-          Není ostudou, když vyhledáte odbornou pomoc. Psycholog vám poradí, jak se se situací smířit a jak postupovat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse