vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Byla jsem nevěrná. S manželem nejlepší kamarádky!

4. února 2016

Byla jsem nevěrná. S manželem nejlepší kamarádky!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: přátelství kamarádka milenec manžel vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Nevěrných je téměř polovina žen, říkají statistiky. Ovšem nesmí to být s manželem nejlepší kamarádky. V tom případě totiž hrozí, že ztratíte všechny…  

Diskutujte: Dokázala byste podlehnout manželi nejlepší kamarádky?


 „Když si přečtete můj příběh, asi mě odsoudíte. Já tím ale nesledovala nic zlého, jen jsem si nemohla pomoct. Touha a vášeň byly silnější než já, a tak se stalo, že jsem byla nevěrná – s manželem nejlepší kamarádky,“ svěřuje se Leona (33).

„Znali jsme se dobře, chodívali jsme se všichni bavit. Pak jsme ale jeli na společnou dovolenou. Začalo to mezi námi jiskřit natolik, že jsem měla co dělat, abych se ovládla. Snažila jsem se mu vyhýbat, ale nešlo to. Na pláži u moře jsme se poprvé milovali. Zatímco naši partneři seděli u baru a bavili se. Nikdo ale nic nepoznal, a možná by šlo jen o úlet, kdyby vše nepokračovalo po návratu. Chtěli jsme to utajit, ale kamarádka nás jednou přistihla,“ pokračuje.

Vztah s manželem kamarádky: Katastrofa!

Příběh Leony neskončil dobře. Přišla nejen o kamarádku, ale i o manžela, který nevěru neunesl. A nakonec i o milence, který měl výčitky svědomí a s prosíkem se vrátil k manželce. A tak zatímco kamarádka vztah nakonec urovnala, Leona zůstala sama – bez muže, bez přátel. Právě tak většinou podobné vztahy končívají.

Kamarádce jsem nevěru přiznala. Nepochopila to. sex-a-vztahy-byla-jsem-neverna-2-ing 

„Vždy jsem odsuzovala nevěru, a tak by mě nikdy nenapadlo, že já sama budu někdy nevěrná. Jenže se to stalo. Bláznivě jsem se zamilovala do manžela nejlepší kamarádky. Bohužel nezůstalo jen u toho, a při první příležitosti jsem s ním skončila v posteli. Byla to nejkrásnější noc, co jsem kdy zažila, a já si přála, aby nikdy neskončila. Ráno mě ale přepadly hrozné výčitky svědomí. Snažila jsem se vyhýbat jemu i kamarádce. Nemohla jsem dál pokračovat, a tak jsem se jí nakonec přiznala. Žádné pochopení samozřejmě nepřišlo. Přestala se mnou mluvit a od té doby jsem ji neviděla – a ani jeho. Dodnes té noci lituju, protože mě stála mou nejlepší přítelkyni,“ vypráví podobný příběh Vilka (27).

Vztahy, které končí špatně

Zakázané ovoce nejvíce chutná. Pokud vás začne přitahovat kamarádčin partner, utíkejte, co vám nohy stačí. Platí totiž staré známé pravidlo: »Sejde z očí, sejde z mysli«. I když to mezi vámi jiskří jako v elektrárně, vyhněte se mu. Takové vztahy málokdy končí dobře. Kvůli pár nocím vášně pravděpodobně přijdete nejen o kamarádku, ale i o něj a o partnera. Opravdu vám to za to stojí? Muže si najdete jiného, ale dobří přátelé se těžce shánějí.

MIMIFORUM zjistilo:

● 46 % žen přiznává, že partnera alespoň jednou podvedlo.

● Dva ze tří mužů myslí na to, jaká by byla kamarádka jejich přítelkyně v posteli.

● Téměř polovina žen přiznává, že na partnera své kamarádky někdy pomyslelo.

● 53 % žen se se svými problémy svěřuje kamarádce.

● 80 % žen je přesvědčeno, že by případný vztah s kamarádčiným partnerem dobrovolně nikdy nepřiznalo.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse