vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Bydlení s tchýní: Důvody, proč se mu vyhnout obloukem

15. srpna 2012

Bydlení s tchýní: Důvody, proč se mu vyhnout obloukem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: soukromí byt dům Tchýně rodina partner

preventan-mimiforum-banner

Jen málokterá snacha touží bydlet se svou tchýní. Někdy sice není jiné řešení, ale pokud to jde, vyhněte se společnému soužití velkým obloukem. Existuje totiž spousta důvodů, proč rychle utíkat do vlastního bytu. 

Q Max Active

Cítíte se unavená, zničená a nemáte na nic sílu? Zkuste Q Max Active, který obsahuje definované množství vysoce čisté redukované formy koenzymu Q10 s garantovanou Kaneka Q10TM účinností, bez nežádoucích příměsí a balastních látek. Hlavním účinkem koenzymu Q10 je tvorba buněčné energie důležité pro životní děje a antioxidační účinek. Schopnost organismu vytvářet aktivní formu klesá s věkem a s užíváním statinů (léků na snižování hladiny cholesterolu). Proto je tato forma koenzymu Q10 zvlášť vhodná zejména pro osoby těžce fyzicky a duševně pracující. Je vhodný při ztrátě energie a vitality.

qmax-active-low

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte:  Jaká je podle vás hlavní nevýhoda bydlení s tchýní?


Bydlet pod jednou střechou s tchýní většinou není žádná slast. Přijdete o soukromí, nevyhnete se srovnávání, poučování i kontrole. A i když existují také pohodové tchýně, je jich jako šafránu. Proto je lepší se takovému bydlení vyhnout velkým obloukem. Přinášíme hlavní důvody, proč to udělat.

1. Přijdete o soukromí

Bydlet s tchýní není žádná slast. Hrozí totiž, že u vás bude pořád – i když ji vůbec zvát nebudete. Přijde, kdy bude chtít, zkritizuje, co uvidí, sedne si a už se od vás nehne. A vůbec nepomůže, když jí naznačíte, že se vám neohlášené návštěvy nelíbí. Jí to totiž bude pravděpodobně úplně jedno. A tak zcela přijdete o soukromí.

2. Bude vás poučovat

„A proč nemáš pořádně uklizeno? Podívej se, jak to vypadá u nás!“, „Co to do toho guláše dáváš? Otík to má rád jinak.“ Jestli chcete slyšet podobné věty prakticky denně, bydlení s tchýní si zařiďte. V opačném případě na něj hodně rychle zapomeňte a odstěhujte se hodně daleko. Tchýně mají totiž tendence poučovat, protože jsou přesvědčeny, že právě ony jsou nejlepší.

3. Bude vám chodit do bytu sex-a-vztahy-bydleni-s-tchyni-ii-sh

I když budete bydlet každá v jiném patře, nečekejte, že se tchýně vždy předem ohlásí, slušně zazvoní či zaklepe a zeptá se, zda může dál. Spíš počítejte s pravým opakem. Hrozí, že vám bude chodit do bytu kdy, a jak se jí zachce. Nemálo žen si stěžuje, že jim tchýně klidně vlezla i do ložnice!

4. Bude vás kontrolovat

Pamatujete si na dobu, kdy vás rodiče zpovídali, kam jdete a kdy se vrátíte? Tak podobně na tom můžete být i v dospělosti, pokud se nastěhujete do jednoho domu s tchýní. Bude o vás mít velmi dobrý přehled, a tak hrozí, že vás bude kontrolovat a zpovídat, kde jste byla a kam se chystáte.

5. Může na vás donášet

Některé tchýně, které snachy berou za své sokyně, umějí být velmi zákeřné. Tváří se jako kamarádky, přitom zjišťují, co děláte ve volném čase, s kým se scházíte, s kým si voláte či kdo vás navštívil a nemají nic lepšího na práci, než vše donášet svému synkovi. A pokud ten je mamánek, anebo se neumí mamince postavit, může se vám to vymstít.

6. Bude syna ovládat

Maminka ve stejném domě nikdy nedělá dobrotu. Je jen málo takových, co si budou žít v klidu svůj život a nebudou strkat nos do vašich věcí. Většina matek to se svými syny dobře umí, a pod jednou střechou bude mít příležitost řídit je a směrovat k obrazu svému. To vše může vést i k rozpadu manželství.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
12:09 15.08.2012 - Bobika -

Není nutné s ní bydlet

ona tohle všechno zvládne i když bydlíte 20 km daleko. Přijede bez pozvání v tu nejnevhodnější dobu (protože ona se doma nudí a myslí si, že vy také), nezaklepe, vyzvídá drby a vaše názory na různé situace či lidi, aby to pak mohla roznášet a špinit vás nejen v kruhu rodiny, ale i navenek. Moje zkušenosti by byly na další článek:-)

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse